Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik nőt választanátok...

Ti melyik nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés
Egy diplomás értelmiségi, aki az egyetemi évei alatt prostitúcióból tartotta fent magát és ebből fizette az egyetemet, vagy egy jó szakmunkás pl: fodrász. A kérdést csak azért tettem fel, mert az unokaöcsém szerint, a diplomás mindig, bármely körülmények között, értékesebb egy szakmunkásnál. És inkább egy ilyen diplomás nőt választana, mint egy szakmunkást. Szerintetek?

2012. máj. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nem tudok válaszolni.ha szeretem a csajt az se zavarna ha csak a 8 általánosa van meg
2012. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
82%
Ez jó kérdés. De én egyértelműen a fodrászt választanám. Hacsak nem k.va mellékállásban.
2012. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem jó mérce, hogy diplomás, kontra fodrász. Nem gondolnám, hogy az ember ettől magasabb vagy alacsonyabb rendű.. a feleségem többdiplomás, de nem azért vettem el. Elsősorban a szelídsége, a kedvessége miatt. De lehetett volna ugyanilyen szelíd és kedves fodrász feleségem is. Nos, ő nem az a valaha volt prostituált-típus, de ha az lenne, akkor sem venne el az értékéből semmit. Meggyőződésem, hogy aranyos, kedves, értelmes, értékes lányok is vannak azok között, akik egykor pénzért szeretkeztek másokkal. Talán hozzátehetjük, lehet, hogy nagyszerű tapasztalatokkal, művészi gyakorlattal rendelkeznek a szex terén. Bár ez nem biztos.
2012. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
85%
Ó, egyszer együtt dolgoztam egy 3 diplomás nővel takarítóként. Ennek a hírnek ő biztosan örülne.
2012. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
81%
Prosti művészi gyakorlatok szex terén? Hát ezen behaltam, az minden, csak nem művészi.
2012. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
83%

Hát, a múlt mindig kísért, és annál kevesebb cinkes helyzet van, amikor egy nő orra alá dörgölik többé/kevésbbé diplomatikusan, hogy k*rva volt. Pláne "nagykutyák" társaságában.

A múltja miatt könnyen zsarolható.


Unokaöcsédnek meg javaslom az ÉLET nevű iskolát, csak vigyázzon, nehogy olyan pofonokat kapjon ott, amiktől majd nem tud felállni a földről...

2012. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
68%
Elég rossz a példa. Még szép, hogy k*rvával nem kezd normális ember, nemhogy még feleségül veszi...
2012. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
38%
Kedves behalóka, ha nem tudnád, a régi világban azért vettek el a katonatisztek elsősorban jól működő volt prostituáltakat, mert egyrészt kiváló feleség lett belőlük, másrészt kitűnő előtanulmányokkal rendelkeztek szexuális téren, ami a szende úrilányokról sosem mondható el.
2012. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
46%

Van itt valami apáca, aki hivatásszerűen körbejár és lepontozza azokat, akik nem anyázzák csípőre tett kézzel, konttyal meg fakanállal a prostikat?

:o)))

2012. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, de művészinek azért ne nevezd már.De akkoriban a prostiknak volt polgári foglalkozásuk is, ami egy kicsit a normális életnél tartotta őket.Egyébként pedig a katonákat hagyjuk.
2012. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!