Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik nőt választanátok...

Ti melyik nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés
Egy diplomás értelmiségi, aki az egyetemi évei alatt prostitúcióból tartotta fent magát és ebből fizette az egyetemet, vagy egy jó szakmunkás pl: fodrász. A kérdést csak azért tettem fel, mert az unokaöcsém szerint, a diplomás mindig, bármely körülmények között, értékesebb egy szakmunkásnál. És inkább egy ilyen diplomás nőt választana, mint egy szakmunkást. Szerintetek?

2012. máj. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
57%
Ebből kifolyólag meg is érdemli a diplomás k.rvát.
2012. jún. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
72%

Feleségnek azt, amelyikben meg lehet bízni. A volt prostinál mennyire lenne biztos benne, hogy a gyerek tőle van? Amikor számára láthatóan nem jelent problémát bárkivel lefeküdni. Tudna tényleg bízni egy ilyen múltú, gátlástalan, és erkölcstelen nőben. Ha igen, gratula neki. Meg fogja érdemelni, hogy egyfolytában megcsalják.


A szakmunkásokat meg nem kéne leértékelni, lehet, hogy ő is tanult volna, csak nem volt ilyen erkölcstelen. Sőt van még rá lehetősége, hagy tanuljon.

2012. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
83%

unokaöcséd nagyon sötét...sajnálom...

a fodrászt...

2012. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
21%
27 Te nagyon sz@r emberismerő lehetsz.
2012. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
59%

Inkább a tisztességes fodrászt, mint az Ex-prosti egyetemistát.

Az unokaöcséd meg egy p.ö.cs.


Nem tudom, hogy mi az a szint, mikor arra vetemednék, amit az egyetemista tett. De inkább nem végeztem volna el az egyetemet, mint hogy ilyet kelljen tennem. áááá


25L

2012. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim válasza:
70%
Egyetértek az utolsóval. Valószínűleg inkább éhenhalnék minthogy mindenféle idegen embereknek az undorító vágyait teljesítsem.... Szerintem nincs mentség arra ha valaki ilyet csinál.... Előbb mennék el a vágóhídra állatvédő létemre minthogy ilyet csináljak....
2012. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
32%

"Egyetértek az utolsóval. Valószínűleg inkább éhenhalnék minthogy mindenféle idegen embereknek az undorító vágyait teljesítsem.... Szerintem nincs mentség arra ha valaki ilyet csinál.... Előbb mennék el a vágóhídra állatvédő létemre minthogy ilyet csináljak...."

ez is röhej....

persze nincs az a helyzet...hahahahaha

2012. jún. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim válasza:
51%
hát képzeld el h nincs :) inkább venném rá magam bűncselekményre mint erre :) amugyse lennék jó k.rva mert lehánynám szerencsétlent akaratlanul is :) nemhiszem h szégyenkeznem kellene h nem veszi be a gyomrom h mindenféle jöttmentnek széttegyem a lábam :) és majd én tudom szerintem hogy van-e olyan helyzet vagy nincs de nemhiszem h még azért kéne elnézést kérni mert vki erre nem képes :) hát nem érzem magamat szegényebbnek ettől....
2012. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
56%
hááát én azért megkockáztatom hogy mindenkinek van az a helyzet hogy elkurvul nem mindenkinek mindenhol ezt nem mondam
2012. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
79%
Én lány vagyok, de ha fiú lennék, simán a fodrászt választanám. Dolgozom egyetem mellett és igenis fenn tudja magát tartani normális munkából is egy diák, azt meg ne mondja már egy k*va, hogy neki derogálna dobozokat csomagolni egész éjjel vagy szállodát takarítani...
2012. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!