Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik nőt választanátok...

Ti melyik nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés
Egy diplomás értelmiségi, aki az egyetemi évei alatt prostitúcióból tartotta fent magát és ebből fizette az egyetemet, vagy egy jó szakmunkás pl: fodrász. A kérdést csak azért tettem fel, mert az unokaöcsém szerint, a diplomás mindig, bármely körülmények között, értékesebb egy szakmunkásnál. És inkább egy ilyen diplomás nőt választana, mint egy szakmunkást. Szerintetek?

2012. máj. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
49%

mégis milyen sulit fizetsz dobozolásból?

És az is k**va aki gazdag sráccal jár azért mert eltartja ilyen több van ám csak azt barátnőnek hívják

2012. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
0%

"Ti melyik nőt választanátok feleségnek?"


Egyiket sem!!

Vegye csak el más azt a sok-sok ribit!!

2012. jún. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim válasza:
100%

Nocsak. Bizonyára én vagyok túl naiv nőci, de én érzelmek alapján választok magamnak párt, nem pedig érvelek pro és kontra racionális tényekkel. A kérdés, hogy van-e szerelem, szeretet, vibrálás, és egyéb megmagyarázhatatlan jelenségek, amik egész egyszerűen azt súgják: ő kell nekem!


A prostitúció valóban visszaköszönhet a későbbiekben, lévén, hogy nehéz egy ilyen múltat "büntetlenül" megúszni a jövőben. Kérdés persze, mennyire volt ez inkognitóban. Bár ha mellette dönt az unokaöcsi, akkor ezt a rizikót is bevállalja, hogy esetlegesen a balcsis nyaraláson majd összefut a kiccalád egy volt kuncsafttal.

2012. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
100%

sosem hittem abban h főiskolai, egyetemi végzetséghez tényleg szükség lenne ilyen fajta jövedelemkiegészítésre, hiszen én is olyan családból származom amelyben édesanyám egyedül nevelt a rokkantnyugdíjából így hát nyaranta már 14 évesen jártam napszámba, persze nem egy leányálom a 40 fokos hőségben kapálni, de nálunk kisváros révén nincs diákmunka, szóval güriztem ha akartam valamit venni megdolgoztam érte, iskolaidőben pedig tanultam, hogy jó jegyeim legyenek. jó lett az éretségim (mert tettem érte h jó legyen) felvettek főiskolára állami támogatással plusz kapok ösztöndíjat amiből kijövök havonta, jól tanultam így kapok tanulmányi ösztöndíjat is. nyaranta pedig még mindig eljárok napszámba dolgozni. nyílván én is dönthettem volna másképp de nem tettem az én értékrendembe nem fér bele. szóval nekem senki ne mondja h belekényszerül, mert szerintem mindig van másik lehetőség csak akarni kell.

Az alapkérdésre meg csak annyit, hogyha annyira lenézi a szakmunkásokat akkor mondja meg h mit tenne nélkülük? mármint ki csinálná a frizuráját? hol lakna, hiszen házat sem a diplomások építik, min enne ugyanis az asztal sem csak úgy terem. érdekes h bizonyos emberek azt hiszik h jobbak, többek értékesebbek a másiknál, de mégis milyen alapon? el kellene fogadni, hogy a társadalmi munkamegosztásban mindenkinek meg van a helye és minden embernek szüksége van a másik ember munkájára. vannak dolgok amiket nem lehet, kell összehasonlítani, mert más miatt van rá szükség.


Végül nem hiszem, hogy a párkapcsolati döntéseket ilyen alapon kellene meghozni. Ha szerelmes vagyok (és az alapvető értékeink, véleményünk hasonló) nem hiszem h számit h szakmunkás vagy diplomás. Szerintem az unokaöcséd még nem volt igazán szerelmes ha ilyen kijelentést tesz, vagy nem érzelmi alapon hoz döntést ami ebben az esetben nem hiszem, hogy célravezető. 21/L

2012. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
81%

én a szakmunkás fodrászt.

egyrészt: nem ítélem el a k.rvákat, de azért nem szívesen lennék olyan csajjal akiben több f.sz járt, mint kilincset fogott meg. ez mondjuk a személyes véleményem.


objektíven pedig, én sokkal többre becsülök egy nőt aki szakmában dolgozik, legyen fodrász, műkörmös, mittomén, ha jól csinálja, mint egy hülye tucatbölcsészt, ostoba közgazdászt aki csak arra jó h a világot gazdasági válságba sodorja. Persze, ha műszaki diplomája van, akkor ok, de valljuk be 1000-ből 1 nőnek van műszaki diplomája.

Ja, és még ott van, hogy tanár, vagy orvos. Hát, nekem nem kell egy idegroncs nő, bocs :( ez most persze egy elmefuttatás volt, nyilván nem fogom ott hagyni egy csajt akivel ismerkedek, ha kiderül h az orvosin tanul.


de azért dögöljön meg a sok gyökér, aki szerint egy diplomás többet ér mint egy szakmunkás :(

mondom ezt, műszaki egyetemistaként

2012. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
3%
egyébként kicsit el vagytok tévedve emberek, mert lassan egy fodrász/buszsofőr/kukás többet keres mint egy diplomás... akkor most ki is ér többet? sztem az intelligencia, az egy relatív dolog, jelentése: mennyire képes atúlélésre - az agya hazsnálatával. ha valaki olyan hülye, hogy orvosnak, vagy tanárnak megy, az nem intelligens. ergo egy szakmunkás ezerszer intelligensebb nála. nekem meg intelligens csaj kell
2012. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
79%

abszolút egyetértek az előzővel

nemsoká műszaki diplomás lány

van szakmám is és pl. egy asztalost többre tartok mint bárhány diplomás papírtologatót

de végigdolgoztam a sulit és akkor aztán nincs ám ösztöndíj mert meglátszik az eredményeken is sajnos

2012. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
100%

"lassan egy fodrász/buszsofőr/kukás többet keres mint egy diplomás... akkor most ki is ér többet?"


szerinted nyilván az, aki többet keres, de ugye nem haragszol, ha más nem ez alapján dönt? nekem fontos a hasonló érdeklődési kör, és ezt leggyakrabban hozzám hasonló szakot végzettekkel találom meg (párom pont nem diplomás, de ő kivétel, olyan is van).

2012. jún. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
ja, és szerintem szeretnél te annyira lenni hülye, mint akik orvosira járnak...
2012. jún. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:

"ja, és szerintem szeretnél te annyira lenni hülye, mint akik orvosira járnak..."


hát nem. aki manapság soté-ra jelentkezik az egyenlő egy öngyilkossággal. és valahogy nem is tudom sajnálni őket, amikor rinyálnak h 100.000 Ft-ból havonta nem lehet megélni. tudták előre nem?


ez az egész diplomás mizéria manapság annyira központi téma. már a leghülyébbek is szerezthetnek diplomát (jó, orvosit nem, de ilyen büfészakokon simán), és a szülők meg benyomatják a gyereküket, hiába látják h hülye. ahelyett h elküldenék villanszerelőnek/kozmetikusnak, 1 év tanulással, és talán munkája is lenne utána, és nem a McDonaldsban...


az meg, h egy ugyanolyan szakterületű csajom legyen mint én, na az nem kéne :) bele is halnék ha még vele is csak ilyenekről tudnék dumálni, épp elég a haverok, diáktársak, kollégák...

ha meg már így nézzük, egy fodrásszal épp olyan jól el lehet beszélgetni bármiről, mint egy Corvinusos lánnyal. sőt. általában még értelmesebb dolgokról, és nem csak a "mivel ittam a vodkát és hogyan b.sztam be, meg hányan k.rtak meg a tegnapi buliban témákról" aki dolgozik valamit az máshogy áll az élethez, és emiatt értelmesebbnek tűnik számomra, mint egy büfészakos

2012. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!