Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miböl vesznek...

A mai fiatalok miböl vesznek házat? 20-25 év körüliek?

Figyelt kérdés
Szülöi segitséggel vagy megkeresek a pénzt?Én 21 éves lány vagyok a párom 25 éves de nincsenek millioink hogy külön házat tudjunk venni(anyósomnál lakunk)Most komolyan én nagyon irigylem öket!
2012. jún. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsés vagyok, a szüleimnek cége van és még akkor amikor jól futott a szekér, építettek nekem egy házat. Ezzel szemben jelenleg külföldön élek, albérletben, ugyanis itt nem divat a saját tulajdonú ház. De otthon sehogy nem tudnék finanszírozni egy saját lakást/házat önerőből.
2012. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
100%

párommal a anyummal élünk, ami neki is jó mert nincs egyedül és nekünk is mert nincs más választásunk... de nekem vannak tesóim (a kedvesebbik fajtából) szóval ha neagyisten valami történik anyummal nem tudom mihez fogunk kezdeni...

am pont ezért gondolkodunk mi is külföldi munkaválalásban, csak hát anyut se hagynám itt de ő meg nem jönne...

2012. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
100%
Nah, hát való igaz, jó helyre kell születni, jó időben :)
2012. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 tetro ***** válasza:
100%
Akkor lényegében negyven éves korodra minden kis kanyarral van a bankban 6-8 millió forintod?
2012. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez az álmom. Bevallom (ciki, nem ciki) amíg nem lesz házam sims-ben építgetem a kis álomházam. Elkeserítő. Elméletileg a szakmámmal baromi jól kellene keressek, de van egy olyan érzésem, hogy sose kerülök olyan pozícióba... Főleg mert nem pesten lakok.
2012. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:58


Csak nem mindenki kap szülinapra stb-re ajándékot sem, nemhogy még pénzt.Anno nekem az érettségimre anyám még főzni se főzött, nemhogy pénzt adjon, pedig egy 4-esem lett, a többi 5-ös. Sza*r helyre születtem, ez a helyzet.


Mi is próbálunk félretenni, de emellett fizetni kell a rezsiket,albit, kaját, s a mindennapi megélhetéshez szükséges dolgokat.

2012. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:00

Végül is 41 éves koromra jelenleg 12 millióm van)azért tettem a fizetésemből is félre) és a férjem lakásának a fele az enyém ( ez volt a nászajándék a részéről.Rám íratta a fele házat)

A pénz egyre több a számlán,mer vén fejjel a férjemet követve Angliába mentünk,és így most azt terveztem ki, hogy itt kint Hitellel együtt(és a pénzemmel együtt) vennénk egy lakást. Amíg itt vagyunk kint addig mi élnénk benne.Amikor meg haza mennénk akkor ugye van hova hazamenni,és az angol házat kiadnánk. Az a pénz elég jól mutatna a számlán,sőt idővel vehetnénk öregkorunkra vidéken egy kis házat is akár..


Az igazság az,hogy mindig tervezgetni kell,mert nem mindenki olyan szerencsés,hogy örököljön vagy a szülők támogassák.. Nekem egyik sem volt..Így tudtam csak megoldani.

2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
100%

Mi lakást veszünk, hitelre, jövőre kb.

Van alap is bőven, jól is keres párom (jól menő külföldi cég), én is addigra dolgozok, és jobban megéri mint az albi, a miénk lesz X év múlva.

Ha nem lett volna ekkora mákja páromnak, akkor mi is lakhatnánk szülőkkel.

2012. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
88%
40/N ! Nagyon jól csináltad, ez tényleg jó ötlet!:)
2012. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én biztos, hogy sosem fogok tudni ezzel a tempóval sehova eljutni. Még önálló bérlésig sem. Itthon élek a szülői házban. Nem rossz itt, csak lúzernek érzem magam. :(

27/L

2012. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!