Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjek a férjemnek, vagy...

Engedjek a férjemnek, vagy ragaszkodjak a megbeszéltekhez?

Figyelt kérdés

Kislányunk 7 hónapos, 1 hónapja elkezdtem tornászni. Reggel kelek 5-kor, lefejem a reggeli tejet és megyek 6-ra. Fél 8-kor találkozunk a villamosnál, párom megy dolgozni én pedig a babával haza. mindezt heti 3x.

Most azt mondta, hogy ez neki sok, neki ez így nem jó. A lányunk f7-7 között kel, át kell pelenkázni, felöltöztetni, megetetni a lefejt tejjel és babakocsiban tolni 15 percet.


Azt szeretné, ha délután-este járnék, amikor ő hazaér, vagy (szerintem minden nap) áthívja az anyukáját. De én akkor már elég fáradt vagyok, nem tudnám rávenni magam.


Elég sokat piszkált a túlsúlyom miatt, ráadásul sajnos a szoptatás alatt is híztam, pedig a legtöbben fogynak. Tudom, hogy mennem kéne, ő is tudja és akarja, de nem akar benne támogatni :-(


Ti mit tennétek?


2012. jún. 26. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
100%
Te is találhatsz olyan férfit, aki elfogad így, ahogy vagy...
2012. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer.


Igazából ti is azt mondjátok, amit ő: nem jól szervezem a napomat, ezt bármelyik másik nő meg tudja oldani - pl ti is, akik válaszoltatok.

2012. júl. 1. 07:05
 83/83 anonim ***** válasza:

Akkor lehet elgondolkoznék rajta, és a következő lépéseket tenném a házasságom és az életem megoldására:


1. leülnék és végigszámolnám, mivel mennyi időt töltök.

2. elgondolnám, mik azok a tevékenységek, amiket tök fölösleges kényszeresen-betegesen megcsinálni minden nap, és kihúznám a napi listáról, átteném a heti listára.

3. a maradékot ismét összeszámolnám, mennyi idő, és kicsit csoportosítanék rajta: megbeszélném a férjemmel, hogy pl. a vacsi utáni esti mosogatást végezze el ő.

4. gyerek délutáni alvására tenném a napi házi teendőket, amit csak lehet (ha alszik mondjuk 2 órát, abba a nagy része már bele is fér!) és még PIHENÉST is beleiktatnék

5. BESZÉLNÉK A FÉRJEMMEL, hogy átszerveztem a napomat, de a délutáni torna idején legyen szíves vigyázni a kicsire, és mennék tornázni, amíg ő babázik otthon

6. megoldottam a gondot. Délután járnék el tornázni, kevesebb lenne a házimunkám napközben, a férjem is segítene az apróbbakban, mint pl. mosogatás, törölgetés, felmosás, vagy bármi. Persze nem minden nap, hanem megbeszélnénk, mikor.



Legalább próbáld meg.........

2012. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!