Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arab/Török (félvér) barátom...

Arab/Török (félvér) barátom van, anyuék tiltanak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt van MO-n már egy ideje, angolul beszél egy kicsit. 17 éves, én 15. Iszlám vallású,mindennap imádkozik. Külsőleg még akár magyarnak is kinéz..barna haj,kék szem, fehér bőr. Titokban találkozunk mert anyuék tiltanak tőle. Apu mindig aztmondja, hogy "minden szép meg jó, de ha ő majd menni akar haza, akkor jól gondold meg, hogy mész-e vele". A tenyerén hordoz a srác, végtelenül kedves, úgy néz rám mint valami kincsre. Azt szeretné ha majd később elmennék vele törökországba a családjához. Mit tegyek, te mit tennél? Nagyon szeretem, de anyuék rám ijesztettek azzal amiket mondanak..

2012. júl. 8. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, messziről jött ember.... olyan, mint a messzire ment ember... :))
2012. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
53%
Félvér barátod?... Kije magyar?.... Mert erről szó sincs. Ha tényleg az lenne, akkor élhetnétek itt, kb 3-4-sok év múlva, minek elmenni. De a zárójeles "félvér" nem jó ide... Aki török az nem arab. :))))
2012. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
75%
Félvér. Félig török, félig arab. Cseppet se magyar. Mit nem értesz?
2012. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt a kislányt nem értem :)
2012. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarod elcseszni az életed, hallgass azokra, akik lebeszélnek róla. Ez nem tréfadolog...
2012. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
68%
Anyudéknak igazuk van. Más kultúra,más élet. z 100%,hogy hétköznapi "akármit csinálhatok" nő nem lehetsz ha össze kötöd az életed vele. A nők helyzete másképp van mint nálunk.
2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
Először is köszi mindenkinek! Nem szeretnék külföldre menni..most nem is mehetnék amúgysem. Ő sem most akar. De ez már a 21.század..és ő is jót nevet azon, hogy ha pl megcsalom és az ő országában vagyunk akkor akár meg is ölhet. Mert állítása szerint az a régi világ. Teljesen normális, a szüleimet is tiszteli annak ellenére, hogy anyuék nagyon lenézik. Ezért nem is értem mit vannak úgy oda. Amúgy belenéztem a filmbe.
2012. júl. 8. 16:44
 28/66 anonim ***** válasza:
65%
Ébredj már fel!!!! 15 éves vagy!!!!!!!! TIZENÖT...Bulizz, ismerd meg a világot, ne akarj már nagylánynak tűnni. Babázz még. Csetegess a barátnőkkel hogy "szeri van/cép vagy" és majd térj vissza a témára kb 5-10 év múlva!!!!!
2012. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
48%
o
2012. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
39%
Miért baj,hogy szereti? Ha nagy a szerelem tiltás ellenére is látni fogja, és majd egyszer kimennek törökbe. Ha meg nem akkor majd szeret mást.
2012. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!