Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségemet....

Megcsaltam a feleségemet. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Gondolom most támadni fogtok de azért én szeretném jóvá tenni.

Mostanában valami nem volt jó közöttünk és munka miatt másfél hétig távol voltam és megtörtént a dolog. A kollégám valahogy megtudta (együtt mentünk) és biztos vagyok benne, hogy el fogja mondani másoknak mert pletykás. Haragudtam a feleségemre és nem érdekelt, hogy mit fog csinálni. De másnap mindent megbántam. Úgy voltam vele, hogy nem titkolom mert nem sokáig tudnék úgy boldogan élni meg amúgy is megtudná. De tegnap meg ma tök kedves volt és megakarta beszélni a dolgokat és kibékültünk. Gyerekünk is van. Most mit csináljak? Nem sejt semmit de szerintem jó lenne neki elmondani. Soha nem tenném meg mégegyszer. Van valami megoldás?

32F


2012. júl. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 31/59 Bence_ ***** válasza:
100%
Aki ezt megteszi az meg legyen annyira tökös, hogy elbírja a lelke. Utána meg ne nyafogjon a csaj szoknyája szélén, csak azért, hogy neki ne legyen teher. De legyen teher. Ez a következménye.
2012. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
94%

68%

Minden ilyen kérdésnél ugyanezeket a válaszokat adod.

Ki és mikor csalt meg/vert át, hogy ennyire mély nyomot hagyott benned?

2012. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
0%
mert te aztán nem vagy anonim ugye? Kolompár Dezső vagyok, így már nem vagyok anonim? omfg.
2012. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 Bence_ ***** válasza:

ma 23:00

Milyen nemű vagy?

2012. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
#26 Ha megbocsátana akkor nem tenném meg megint mert már egyszer megtettem és mostmár tudom, hogy milyen. És amúgy nem biztos, hogy ha valaki egyszer megtesz valamit azt máskor is meg fogja.
2012. júl. 31. 23:14
 36/59 anonim ***** válasza:
88%
El kell neki mondanod minel hamarabb az igazat, oszinten. Joga van ahhoz h tudja es h eldonthesse ennek tudataban akarja e veled folytatni az eletet vagy sem. Undorito dolog a hazudas es az is amit tettel. Ha mar volt gerinced ahhoz h megcsald akkor ahhoz is legyen h kozold vele!
2012. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem állj elé és legyen annyi vér a pucádban, hogy elmondod neki. Az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban. A leírásod alapján úgy látom, hogy toleráns és elnéző feleséged van, szerintem meg fog bocsátani. A lelkiismereted miatt kellene megtenned elsősorban.

Aki pedig azt írja, hogy a férfiak milyen szemetek, meg mindenkit megcsalnak, annak üzenem, hogy a nők sem 100%-ig szentek...volt szerencsém látni egy régebbi munkahelyemen, ahol sok emberrel dolgoztam együtt, hogy a férjes asszonyok és az olyan lányok, akiknek volt barátja, miket művelnek a férfi kollégáimmal...őket sem kell félteni, a megcsalás nem csak a férfiak "dilije"...


27N

2012. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ne mondd meg!

Soha nem fog akkor már úgy rád nézni, csak rontasz a kapcsolatotokon!!!

2012. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Dattebayo:

Igaz, nem én írtam a kommenteket, amiről beszélsz, de EMBERKÉNT szégyellem magam helyetted, mert ilyen mocskos módon fejezed ki magad. Az más, hogy nem hiszem el azt, hogy nőnemű vagy, de ez már az én gondom.

2012. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
16%
Ne mondd meg neki. Isten nem létezik, bűn meg az, ami a Btk.-ban van, ez nincs közte. Következésképpen vezekelned sem kell semmiért. Egészségedre!
2012. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!