Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségemet....

Megcsaltam a feleségemet. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Gondolom most támadni fogtok de azért én szeretném jóvá tenni.

Mostanában valami nem volt jó közöttünk és munka miatt másfél hétig távol voltam és megtörtént a dolog. A kollégám valahogy megtudta (együtt mentünk) és biztos vagyok benne, hogy el fogja mondani másoknak mert pletykás. Haragudtam a feleségemre és nem érdekelt, hogy mit fog csinálni. De másnap mindent megbántam. Úgy voltam vele, hogy nem titkolom mert nem sokáig tudnék úgy boldogan élni meg amúgy is megtudná. De tegnap meg ma tök kedves volt és megakarta beszélni a dolgokat és kibékültünk. Gyerekünk is van. Most mit csináljak? Nem sejt semmit de szerintem jó lenne neki elmondani. Soha nem tenném meg mégegyszer. Van valami megoldás?

32F


2012. júl. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
46%

"Ne kövess el bűnt, ha nem bírod a bűnhődést!"

Bizony, el kell neki mondanod.

2012. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
63%

Hogyan tehetnéd jóvá? Sehogy!

Ez nem olyan, hogy kicsit megbántod és kiegeszteled, aztán kb. 2 nap múlva nem is emlékszik rá.

Mindig ott lesz ez a tüske! Én hozzád sem tudnék nyúlni, ha bejelentenéd. Ha szeretlek, akkor meg főleg nem, mert mindig az járna az eszemben, hogy te nem szerettél, ha félre tudtál menni...

Mondd el neki!

2012. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
46%

A privát üzenetedre reagálva:

Engem nem érdekel mit csinálsz! Nem az én férjem vagy! (mondjuk nem is lennél az, mert már kihajítottalak volna)

Ha már megcsaltad egy párszor, akkor minek most ez a nagy "leborulok és esdeklek a bocsánatáért, és nem teszem többé" duma? Te is tudod, hogy nem így lesz! Az, hogy a kollégáid és az ismerőseid is ezt csinálják, hát, mit mondjak erre? Gratulálok!

Tudod, madarat tolláról...!

2012. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
47%

Nem olvastam el egy kommentet sem. se az egész kérdést,csak a legelsőt,a leglényegesebbet.

erre nincs mentség. undorító dolog.

előbb add be a válást,mint ő..

2012. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
11%

Én azt mondom: egészségedre! :)

És azt: nehogy elmondd neki!

Még akkor is tagadd le, ha fülébe jut vmi pletyka!

Kényeztesd, szeresd, vegyél neki valami drága ajándékot, vagy amit imád!

üdv,

J.

2012. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt az én férjem írta kicsit átalakítva :) Nehéz időszak közben volt távol, nem másfél hét csak pár nap, a gyerek nem két éves csak másfél, és egy kollégával ment aki dumálhat. A kor is nagyjából stimmel. Jól bele tudom érezni magam ebbe a kérdésbe. Én nem bocsátanám meg. Tudni kell azonban, hogy kicsi gyerekkel az ember annyira ki van szolgáltatva az élet minden területén, és nem csak anyagilag, hogy kevés nő engedheti meg magának, hogy ne bocsásson meg. Csak savanyú marad a szőlő örökre. Átgondoltam a nő ismerőseimet, három típus jutott eszembe, hogy hogyan reagálnának:

1. Pont letojja, hogy te kivel hol dugsz, az a fontosabb, hogy mint férj ne hagyd el, és nem a szerelem miatt, hanem azért mert ha egyszer feleségül vetted és volt pofád egy gyengébb időszakban másba tenni a micsodádat, akkor is tartsad magad ahhoz, hogy a családodat tartod el.

2. Szegény asszonyka magát hibáztatná, hogy ő mit rontott el, hiába is próbálnád megmagyarázni, hogy nem az ő hibája. Az önbizalmát egy életre tönkretennéd, azt hinné ő egy semmire sem való feleség, ő csak ezt érdemli.

3. Kivágna mint macskát sz*rni és nem érdekelné, hogy innentől nehezebb lesz élete mert egyedül maradna kisgyerekkel.

Mivel nem ismerjük a feleségedet, nehéz bármilyen tanácsot

adni mivel fogalmunk nincs milyen típus.

2012. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
68%

Te neked kell ismerni a feleségedet,mástol hiába vársz tanácsokat.

Melesleg akkor sem kértél amikkor mással ágyba bujtál.

2012. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
57%

Látod a nőknek több eszük van!

Ők is csalnak, csak ők nem mondják el a párjuknak!!

2012. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
86%
bármilyen meglepő,30éves nő létemre másfél éves gyerekkel, nem akarnám tudni ha megcsalt a férjem.Úgy érezném csak könnyíteni akar a lelkén h viseljük a szrt most már őhelyette ketten.Soha nem élnénk olyan boldog tudatlanságban mint azelőtt.Szóval szerintem cipeld a sírig egyedül,ha meg lebuksz,viseld a következményeit.Mialatt ő a kapcsolatotokon dolgozott,te azalatt egy másik nőn,kidobnálak ha megtudnám.
2012. aug. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ezt írta privátba a kedves kérdező, amire válaszoltam is itt!

"Bocs, hogy így zavarlak. Lehet, én és ismerőseim elfuserált emberek vagyunk, de nem értjük mi az össze függés ebben. "hogy te nem szerettél, ha félre tudtál menni... " Én mindig szerettem és szeretem is a nejem /30 évről van szó/. Mindig megosztottunk mindent, örömet, bánatot, házimunkát, stb. Ennek ellenére a 30 év alatt párszor lefeküdtem más nőkkel is. Ezt mindig idegen környezetben, lakásunktól 100-200 kilométerre, úgy hogy tudták nős vagyok, nem akarom a családom ott hagyni. Kb ezt tette a kollégáim 90%-a. Lehet, nagyon szemetek vagyunk, de nagyon szét kellene néznem, ha olyat akarnák az ismik közül keresni, aki nem csalta még meg a párját. Ide értem a női ismerőseimet is."


Nos kedves kérdező, kihajítottak-e már?

2012. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!