Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségemet....

Megcsaltam a feleségemet. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Gondolom most támadni fogtok de azért én szeretném jóvá tenni.

Mostanában valami nem volt jó közöttünk és munka miatt másfél hétig távol voltam és megtörtént a dolog. A kollégám valahogy megtudta (együtt mentünk) és biztos vagyok benne, hogy el fogja mondani másoknak mert pletykás. Haragudtam a feleségemre és nem érdekelt, hogy mit fog csinálni. De másnap mindent megbántam. Úgy voltam vele, hogy nem titkolom mert nem sokáig tudnék úgy boldogan élni meg amúgy is megtudná. De tegnap meg ma tök kedves volt és megakarta beszélni a dolgokat és kibékültünk. Gyerekünk is van. Most mit csináljak? Nem sejt semmit de szerintem jó lenne neki elmondani. Soha nem tenném meg mégegyszer. Van valami megoldás?

32F


2012. júl. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
ezt tuti a kérdező írta neked? csak mert ha 30éve szereti a feleségét, hogy lehet 32éves? Meg ha többször megcsalta már, miért pont ezt akarná bevallani. Valami nem stimmt.
2012. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
#50 Ezt biztos hogy én írtam? Szerintem nézd meg jobban :)
2012. aug. 9. 14:17
 53/59 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre érkezett ez a privát üzenet! Feltételezem,h a kérdező írta! Másnak miért fájna a komment? Ha nem a kérdező írta,akkor jelentkezhetne az,aki küldte!
2012. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
#17esre tippelek! Csak tipp.
2012. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
64%
A helyedben elásnám magamat, jó mélyre. Erre nincs mentség és nem lehet jóvátenni. Valami nem jól működik a házasságban és ahelyett hogy tennél hátra két lépést és magadba szállnál, megcsalod a feleségedet hirtelen felindultságból. Az ilyen ember nem érdemel családot.
2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
80%

dehogy bàntad meg. Te vagy a hüség mintaképe, ha egy hétig nincs asszony, félre kell dugaszolni! Mondd meg neki, aztàn kérd meg, hogy vàgjon orrba izomol...undorito amit müveltél!!


Off: nem értem, minek kell lepontozni, aki konkrét, öszinte...Sok vàlaszolo leirta a frankot, le is lett pontozva!

2012. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
ez van
2012. aug. 24. 11:50
 58/59 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy '' ez van ''? Szép kis ember vagy. Ennyi a reakció? Remélem már kidobott.
2012. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
legyél boldog!
2012. okt. 26. 20:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!