Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségemet....

Megcsaltam a feleségemet. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Gondolom most támadni fogtok de azért én szeretném jóvá tenni.

Mostanában valami nem volt jó közöttünk és munka miatt másfél hétig távol voltam és megtörtént a dolog. A kollégám valahogy megtudta (együtt mentünk) és biztos vagyok benne, hogy el fogja mondani másoknak mert pletykás. Haragudtam a feleségemre és nem érdekelt, hogy mit fog csinálni. De másnap mindent megbántam. Úgy voltam vele, hogy nem titkolom mert nem sokáig tudnék úgy boldogan élni meg amúgy is megtudná. De tegnap meg ma tök kedves volt és megakarta beszélni a dolgokat és kibékültünk. Gyerekünk is van. Most mit csináljak? Nem sejt semmit de szerintem jó lenne neki elmondani. Soha nem tenném meg mégegyszer. Van valami megoldás?

32F


2012. júl. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a kérdezőnek semmi szüksége nincs arra, hogy kioktassátok. Nyugodtan lehet leszavazni, de ne akarjátok bemagyarázni azt, hogy a ti kapcsolatotokban nem voltak még hullámvölgyek. Ez ezzel jár. Sajnos nem tudták időben kezelni a dolgokat és itt kötöttek ki. A feleség is hibás egy szempontból, mert egy kapcsolat két emberen múlik. Mondd el neki minél előbb, úgyis látja, hogy valami nincs rendben.
2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
35%
Mikor mondod el neki? Mekkora a gyereketek?
2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
67%

"a nagy hűséges férfiak. remélem elhagy a fenébe és viszi a gyerekedet is, hülye hímringyó."


" "soha nem tenném meg mégegyszer" jó duma. hallottuk már sokszor. minden pasi ezt mondja. "


"tipikus pasi vagy. hal és a farka effektus."


1. A kérdező tényleg nem szereti a párját, ha szeretné akkor rá se nézett volna másra

2. Az általam idézett válaszokból kiderül hogy az itt rendszeresen válaszoló nők nagy többsége utálja a férfiakat. ("a nagy hűséges férfiak" - az igazságos, elfogulatlan és CSEPPET SE általánosító nők... "tipikus pasi vagy" - szóval szerinted ilyenek a pasik nagy általánosságban, hát gratulálok, nyilván mindegyikkel volt dolgod ha ennyire biztos vagy ebben...)

2012. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
69%

"Úgy voltam vele, hogy nem titkolom mert nem sokáig tudnék úgy boldogan élni"


Vagyis megint csak önmagadra gondolsz. Hogy TE boldog legyél. Na ezért nem szereted a párodat, neked az az első hogy TE boldog légy...


21:03-as voltam.

2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
77%
Szegény feleséged, neki a másfél hét arra volt jó, hogy rájöjjön, hogy megpróbálja rendbe hozni a dolgokat. Neked pedig arra, hogy megcsald. Szerintem nem lesz visszaút, mert gondolom ő mindent átrágott és még egy esélyt akart adni, te meg közben eljátszottad.
2012. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
67%

Engem teljesen kiakasztana ha a párom megcsalna.Nekem nincs sok önbizalmam,ezért az első amit megkérdeznék tőle az az hogy miért nem vagyok elég jó neki?Miért kell más?Ha eddig jó voltam,akkor most miért nem?Ha baja volt velem,miért nem mondta meg?

Szóval én már nem tudnék benne megbizni,úgy mint előtte.Megbocsátanék első alkalommal(!),de többé már sosem biznék benne semmilyen tekintetben.


Tudod kérdező,a bizalmat ki kell érdemelni.Ha egyszer eljátszod,utána már szinte lehetetlen visszaszerezni.


Elmondhatod a feleségednek,azért hogy a te lelked tiszta és nyugodt legyen.De mi lesz az ő lelkével?

A szivével?ű


Ha nem mondod el neki,akkor képes vagy egy életen át titkolni a félrelépést?


Ha elmondod,kösd fel a gatyád,mert nem lesz sétagalopp.

Akárhogy is döntesz,sok sikert!

2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
43%
Ha ilyesmi történt velem, a kollégákkal majd mindel megesett, nem beszéltünk róla. Nem is rágódtunk rajta. A pletykákra nem adtunk, mert azt azért kéne bizonyítani. Mint látom, van itt egy-két hölgy aki a keresztvizet is leszedné rólad. Azt azért elfelejtik, hogy nő is kell hozzá. Különben is, pár mondat alapján megitélni egy ember cselekedetét, kicsit necces.
2012. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:

Hogyha ő nem boldog akkor én sem, és ez fordítva is így van. És szerintem elég szar úgy élni, hogy megcsalod azt akit szeretsz és neki eszébe sem jutott és titkolod egy életen át. Vagy nem tudom ti hogy vagytok ezzel.

Pontosan tudja, hogy mi volt a bajom vele és én is tudom, hogy neki mi a baja velem.

2 éves a gyerek. Nem tudom mikor mondom el de már itt lenne az ideje.

2012. júl. 31. 21:32
 19/59 anonim ***** válasza:
68%

"megcsalod azt akit szeretsz"

Paradoxon.


Mondd el neki, de mondom, az ő döntésére és jóindulatára vagy bízva. De szerintem minimum hason kússzál, ha el akarsz nála érni valamit.

2012. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
69%

17.

"Ha ilyesmi történt velem, a kollégákkal majd mindel megesett, nem beszéltünk róla. Nem is rágódtunk rajta. A pletykákra nem adtunk, mert azt azért kéne bizonyítani."


Jó fejek vagytok, gondolom ha az asszony járna félre titeket se zavarna. Remek kapcsolat lehet, és még csak nem is érted.

2012. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!