Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon nem birom...

Mit tegyek? Nagyon nem birom már a helyzetet! Egyfolytában sírok miatta.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,most fogok érettségizni. Anyámmal kell lennem egy szobában,egy ágyban kell vele aludnom. Már rosszul vagyok a gondolattól is. Mivel nincs külön szobám,de még egy külön sarkom se ami csak az enyém nem tudok hol tanulni,visszavonulni, egyszerűen csak létezni. Semmi magánszférám nincs.

Most is összevesztem a szüleimmel mindezt elmondtam, lekiabáltak olyan veszekedés lett,hogy apám meg is rángatott. Fontos tudni hogy 2 szobás a ház.Apámnak külön szobája van... Nem értem miért kell anyámmal lennem. Utálom már őt! Előttem vetkőzik, benyit MINDIG mikor fürdök,kutat a cuccaim között... nincs magánéletem. Most is öngyilkos akartam lenni... de még azt sem tudok... bemdntem a wcre becsuktam az ajtót de jött utánam nemsokkal hogy tovább veszekedjen velem.... a barátom felajánlotta,hogy aludjak nála de félek a szüleim reakciójától!Mit tegyek???:`(


2012. okt. 8. 22:28
1 2 3 4
 11/40 intrepid ***** válasza:
Kettesnek. Mert már ő sem bírta elviselni az elsárkányosodott vén baglyot. Persze, hogy félti a kis saját privát szféráját. Amiben egyébként több része van, mint a kislányának.
2012. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
22%
Akkor maradj ott, féljél, legyél öngyilkos, mert nehezedre esik tenni bármit is. Hajrá!
2012. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
csezd mar el a kedvem te is! ... nincs elég bajom nélküled. miért menjek ki szökjek el??? aztán mi lesz? nincs pènzem iratim ruhám még cipőm sincs! mezitláb? pénz nélkül az utcán... nincs semmimse
2012. okt. 8. 22:48
 14/40 Jégtánc ***** válasza:
Miért kérdezed akkor hogy mit tegyél? Ha nem teszel semmit? Miért nincsenek irataid?Menj át a barátodhoz,beszéljétek meg hogy mi legyen a következő lépés.Gondolom a barátodnak is vannak szülei,üljetek le,és találjatok ki valamit.
2012. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
50%

te kerdezted hogy mit tegyel. mi adtunk tippet. ez nem ugy mukodik hogy valaki most szolni fog hogy figyelj en kimentelek onnan, adok neked lakast penzt meg mindent, neked semmit nem kell tenni.


az en baratnom mar 16 eves koratol dolgozott a mekiben 4 oraban nehogymar 18 evesen ne lehessen tenni semmit. akkor lenne egy kis penzed es elmehetnel valahova. az meg nem azt jelenti hogy ki leszel tagadva. en 16 eves koromtol alberletben laktam.


150 kilo hagyjukmar. es mit fog csinalni? radugrik? kifogasokat keresel hogy miert felsz tenni barmit. neked kell magadon segiteni

2012. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Voltaképpen akkor mit akarsz? A neten nyafogni, vagy javítani a helyzeteden? Mert itt lesznek biztos sokan akik majd sajnálnak agyba főbe, de neked attól nem lesz jobb. Mondták, hogy szedd a sátorfádat és menj át a barátodhoz. Ha apád annyira verekedni akar majd verekszik vele meg a szüleivel. Vagy a zsarukkal ha rá hívjátok.

Amúgy pöttet érdekes, hogy nincs iratod és cipőd (a pénz még hagyján), gyanítom, hogy ezzel is csak magadat próbálod áltatni. Vagy kamu.

2012. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Bevallom én is félnék elmenni csak úgy otthonról, bár én 20éves vagyok DE szintén kereset nélküli, jelenleg szüleim tartanak el


Kérdező, ha félsz átmenni a barátodhoz akkor nincs mit tenni, továbbra is el kell viselned ezt ami most megy, és ha később haladsz a sulival, idősebb leszel talán lesz bátorságod tovább állni

20/F

2012. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
jajajaj!!! nem úgy! félreèrtès ne essék! nálam jelenleg itt. A másik szobában van mindenem. Ès a kérdès jelenleg a menjek a barátomhoz vagy inkább ne. Nem sajnáltatom magam, csak leírtam ahogy tudtam. A munka és egyebek pedig nekem nem mennek suli mellett. Nem azért mert lusta vagyok hanem mert sok idö kell h megtanuljam. (kb ötre érek haza hétig fél nyolcig tanulok) nem fér bele összeroppanék ennyi tennivalóban. Ígyse tudom hogy fogok reggel felkelni
2012. okt. 8. 23:04
 19/40 Jégtánc ***** válasza:
51%
Tégy amit akarsz
2012. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
56%
Csak a kifogásokat keresed. Vagy tegyél ellene, vagy ne sajnáltasd magad. Mindig van kiút. Találj ki egy jó tervet, ami meg is valósítható, aztán lépjél.
2012. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!