Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon nem birom...

Mit tegyek? Nagyon nem birom már a helyzetet! Egyfolytában sírok miatta.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,most fogok érettségizni. Anyámmal kell lennem egy szobában,egy ágyban kell vele aludnom. Már rosszul vagyok a gondolattól is. Mivel nincs külön szobám,de még egy külön sarkom se ami csak az enyém nem tudok hol tanulni,visszavonulni, egyszerűen csak létezni. Semmi magánszférám nincs.

Most is összevesztem a szüleimmel mindezt elmondtam, lekiabáltak olyan veszekedés lett,hogy apám meg is rángatott. Fontos tudni hogy 2 szobás a ház.Apámnak külön szobája van... Nem értem miért kell anyámmal lennem. Utálom már őt! Előttem vetkőzik, benyit MINDIG mikor fürdök,kutat a cuccaim között... nincs magánéletem. Most is öngyilkos akartam lenni... de még azt sem tudok... bemdntem a wcre becsuktam az ajtót de jött utánam nemsokkal hogy tovább veszekedjen velem.... a barátom felajánlotta,hogy aludjak nála de félek a szüleim reakciójától!Mit tegyek???:`(


2012. okt. 8. 22:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz el egy könyvtárba tanulni? Azt a szüleid sem elleneznék szerintem. Megmondod, hogy kellenek könyvek a tanulásodhoz. Ott csend van, lehet tanulni.
2012. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Elkényeztetett nyafka idegbeteg vagy. Én 16 évesen elköltöztem dolgoztam és mllette leérettségiztem lediplomztam. Így is lehet nem anyad parancsol meg apad állj a sajat labadra.
2012. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
neharagudj hogy lennék elkényeztetett? sohasem volt semmi az az enyém teljesen. ezt a telefont amin most irok sajat diákmelós pénzből vettem.... és idegbeteg sem vagyok. legyél tisztában a fogalmakkal légyszives.
2012. okt. 9. 11:15
 34/40 A kérdező kommentje:
amúgymeg nem tudom miből diplomáztál de a helyesírás nem az erőssèged...
2012. okt. 9. 11:16
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Bagoly mondja verébnek...
2012. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
még telefonról is jobban írok, idegesen, remegő kèzzel.
2012. okt. 9. 13:00
 37/40 anonim ***** válasza:
50%

Rohadt ideges lehetsz, ha más helyesírása a legnagyobb gondod.

Mindenesetre szánalmas vagy és életképtelen. Tanácsoltuk, hogy mit tegyél, mindenre csak nyafogás volt a válasz, hogy jajj mit szól apu-anyu. Emellett meg csak a siránkozás ment. Ismerek olyat aki nálad tízszer szarabb helyzetből tört ki és vitte odáig, hogy boldog élete legyen. De nem is csak a neten hisztizett vadidegeneknek.

2012. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzetben vagy, kérdező, és ilyet nem is jó ötlet itt feltenni, mert jönnek egyrészt azok, akik minden 18 évesnek bebeszélik, hogy felnőtt és mostantól az övé a világ, másrészt azok, akik hencegnek, hogy tizenhat évesen ők már világméretű multicéget igazgattak és nehogy már ne tudj a saját lábadra állni. Itt a megoldás szerintem az lenne, hogy a barátodhoz járnál tanulni és nagy nehezen kibírnád az érettségiig, utána meg elmennél másik városba koleszba, amíg egyetemre jársz. Egyetem mellett könnyebb diákmunkát végezni, mint középsuli mellett, és ha most nem laksz akkora városban, ahol van diákmeló, akkor az egyetemi városodban biztos lesz.

Ne vessz össze a szüleiddel, mert ha elmúltál 18, bármikor kirakhatnak otthonról, és a sok "felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz" válaszoló nem fog befogadni.

2012. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?mar 20-21 éves lehetsz:)
2015. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Tényleg mi a helyzez? Én is ebben a helyzetben vagyok...
2018. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!