Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon nem birom...

Mit tegyek? Nagyon nem birom már a helyzetet! Egyfolytában sírok miatta.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,most fogok érettségizni. Anyámmal kell lennem egy szobában,egy ágyban kell vele aludnom. Már rosszul vagyok a gondolattól is. Mivel nincs külön szobám,de még egy külön sarkom se ami csak az enyém nem tudok hol tanulni,visszavonulni, egyszerűen csak létezni. Semmi magánszférám nincs.

Most is összevesztem a szüleimmel mindezt elmondtam, lekiabáltak olyan veszekedés lett,hogy apám meg is rángatott. Fontos tudni hogy 2 szobás a ház.Apámnak külön szobája van... Nem értem miért kell anyámmal lennem. Utálom már őt! Előttem vetkőzik, benyit MINDIG mikor fürdök,kutat a cuccaim között... nincs magánéletem. Most is öngyilkos akartam lenni... de még azt sem tudok... bemdntem a wcre becsuktam az ajtót de jött utánam nemsokkal hogy tovább veszekedjen velem.... a barátom felajánlotta,hogy aludjak nála de félek a szüleim reakciójától!Mit tegyek???:`(


2012. okt. 8. 22:28
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy reggel elviszem a cuccaimat amig alszanak,elmegyek a suliba... aztán nem jövök haza hanem a barátomnál leszek... de... nem tudom szerintem csak rosdzabb lesz.
2012. okt. 8. 23:14
 22/40 anonim ***** válasza:

Figyelj..most csak a tanulásra koncentrálj. Ha otthon nincs nyugtod, akkor tanulj könyvtárban, kávézóban. Jelentkezz fősulira. Ha egy messzi iskolát választasz, lakhatsz koliban, és akkor max hétvégére mész haza.


Vagy jelentkezel levelezőre, akkor csak szombaton kell bent legyél, mellette dolgozhatsz, és elköltözhetsz. Most pedig próbálj mindenből pénzt csinálni. Add el a dolgaid, amik nem kellenek, vállalj gyerekvigyázást vagy takarítást. A pénzt pedig tedd félre, hogy majd külön tudj menni.


Nem könnyű, tudom, de másképp nem fog menni, mint látod, a szüleid nem fogják a külön szobát engedni. Az meg hogy mit szólnának ahhoz, hogy a barátodnál aludj, akkor derül ki, ha megkérdezed. Ha nemet mondanak, ne veszekedj, gondolj arra, pár hónap és mehetsz.


Kitartás!

2012. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Jégtánc ***** válasza:
Ennél? 18 éves vagy,nem rángathatnak haza.Mitől félsz? Reggel elmész,és aztán nem mész vissza.Ilyen egyszerű.
2012. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

hm.. lehet eladom a régi ruháim. meg a könyveimet... majd valahogy kitalálom. bár nem sok pénz fog belöle összejönni de mégis jobb.mint a semmi.:) köszönöm

amugy már nemegyszer jöttek értem... nagyon gáz volt,az utcán ordibáltak meg rángattak,szidtak. le se tudtam őket tagadni... de.mind1 legalább most hallom hogy nyugi van. végre..

2012. okt. 8. 23:24
 25/40 anonim ***** válasza:
ez jobb nem lesz később se. igaz lesz saját életed, de a szüleid társadalmi, vagyoni, szellemi státuszából soha nem fogsz kitörni, ez nagyon érződik azon amit írsz. az élet elbánt veled. fogadd el.
2012. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

"a barátom felajánlotta,hogy aludjak nála de félek a szüleim reakciójától!Mit tegyek???:`("


Mégis milyen reakciótól?18 éves vagy könyörgöm,annyi eszed lehetne már hogy tisztában legyél a jogaiddal.18 évesen azt csinálhastz amit AKARSZ,nem szólhatnak bele

2012. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
ez igy nem teljesen igaz... nincs saját pènzem, szóval... és amíg náluk lakom azt kell csinálnom amit ők mondanak
2012. okt. 9. 06:42
 28/40 Jégtánc ***** válasza:
6%
Akkora egy hülyeséget beszélsz hogy csak na,kedves kérdező.
2012. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
lehet nálatok így megy nálunk nem... örülj neki akkor, ha te megteheted, hogy akkor mész el otthonról amikor akarsz, ès azt eszel amit szeretnél és úgyis öltözködsz srb. Meg lett mondva amíg náluk lakok addig az van amit ők akarnak és semmi beleszólásom nincs.
2012. okt. 9. 09:03
 30/40 Jégtánc ***** válasza:
53%
Na szóval.18 évesen én már elköltöztem otthonról,dolgoztam 15 éves korom óta suli mellett.Szóval ne rinyálj,hanem lépj.Ha nem akarsz akkor tessék maradj.Ha nem teszel ellene sosem fog semmi sem változni.Csak akkor fejezd be az itteni sírást.
2012. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!