Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a fiam homoszexuális...

Szerintem a fiam homoszexuális, én elfogadom, de az apja folyamatosan bántja, meggyűlölik egymást. Én tehetek róla? Mit tegyek, hogy ő is elfogadja?

Figyelt kérdés

Most 11 éves, én elfogadtam, nem akarom megváltoztatni, de a férjem hol őt piszkálja hol velem veszekszik, hogy én rontottam el, miattam "ilyen".


Én tudom, hogy ez nem így működik, nem hinném hogy túlajnároztam volna, 1 nagyobb és 1 kisebb lányunk is van és mind a hármójukkal egyformán törődtünk, nem adtunk neki lányos dolgokat.


Fiús ruhákat és játékokat kapott, csak hát azok sose tetszettek neki és valamiért a család nőtagjait utánozza inkább (tesóit, lány unokatesóit, anyámat, anyósomat) és a férjemtől mindig is idegenkedett. Fiú barátai sincsenek, a lányokkal beszélget az iskolában.


Mit csináljak, hogy az apja is megbékéljen vele, ne piszkálja folyton érte?



2012. okt. 28. 13:31
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget, egy 11 évesről eldönteni hogy meleg... nők között van, két lánytesó mellett mégis milyen legyen?

A párom is ilyen volt, még 20+ korában is azt hitték otthon hogy meleg mert a mozdulatai is lányosak, beszéde is, viselkedése. De NEM meleg cseppet sem. Csak neki is 2 lánytesója van ugyanígy és az apja elég bunkó ember aki sose foglalkozott vele, csak bántotta.


Az apának kéne normálisnak lenni vele, hogy felnézzen rá a gyerek és olyan akarjon lenni mint ő, ne olyan mint a nők körülötte... talán ha nem piszkálná sokat segítene, de erről neked kéne őszintén, komolyan és normálisan elbeszélgetned a férjeddel, valami nagyon nem stimmel vele ha így bánik a saját gyerekével. 11 évesen még nem lehet megmondani egy gyerekről hogy meleg vagy sem, mert még nem ilyen dolgok érdeklik.

2012. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
33%
kedves 64%-os. igazad van, egyet értek veled.
2012. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy, hogy meleg e vagy sem. akkor sem terrorizálhatja őt az apja, ha éppenséggel meleg.
2012. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Szerintem nem terrorizálni akarja, csak nem tudja feldolgozni azt, amiről egyébként szó sincs.


Egyébként én sem nagyon tudnám feldolgozni, senki nem úgy vállal gyereket, hogy nem gondol a gyerek leendő boldog családjára. Ez egy nagy rúgás, ha kiderül és idő feldolgozni, belenyugodni. Ez nem azt jelenti, hogy joga van hozzá, hogy cseszegesse, de ettől még sajnos várható a reakciója, de mondom, a gyerek nem meleg.

2012. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, én például abszolút fel vagyok rá készülve, hogy a leendő gyerekem esetleg meleg lesz. Amúgy meg attól még lehet családja
2012. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
15%

Örülök, hogy te fel vagy rá készülve, de a többség ettől még nem lesz.


És ha igazán meleg, tehát nem biszexuális, akkor nem lesz családja, és a családot ez esetben a gyerekre értem. A melegek Magyarországon nem fogadhatnak örökbe, aki pedig férfi létére meleg, az nem fog tudni lefeküdni egy nővel.

2012. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

ma 14:19


azért nem 100%, h szó sincs, de mindegy is. a hiba mindenképpen az apa részéről van, még ha szó sincs homoszexualitásról. aki szereti a gyerekét az így nem viselkedik. ha nem tudja feldolgozni, akkor neki van szükség segítsgre, nem a gyereknek.


ami meg a boldogságot illeti, egy normális szülő azt szeretné, ha gyereke boldog lenne. ez pedig nem függ szexuális orientációtól. elég önző dolog úgy szülni gyereket, hogy majd én előre elképzelem az életét, és majd én mondom meg milyen formában lesz boldog. ha neki az a boldogság, hogy egy azonos neművel él együtt, akkor nem lesz boldog mással.


azért mert vannak feminim férfiak, akik heterok, még lehet egy feminim homo is...

2012. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
38%

ma 14:24


a meleg nem attól meleg, mert képtelen nővel szexelni, hanem attól, hogy érez iránta szerelmet. nem boldog vele. teccik érteni?


senki sincs kényszerítve, hogy Mo.-n éljen. vannak jobb helyen a világon, ahol 2 férfi boldogan él együtt 3 gyerekével (ismerek ilyet, szal tudom miről beszélek).


de Mo.-n is meg lehet oldani... annak, aki nagyon akarja.

2012. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
75%

Én nem azt mondom, hogy ő soha nem lesz meleg, de 11 évesen, csak mert lányokkal játszik még senki nem meleg.


Ilyen korban még csak nem is kamaszodik, semmi, nem is kell még ellentétes neműek iránt érdeklődnie.

Aki ebbe melegséget lát, azt nagyon sajnálom.


Az pedig nem önzőség, hanem álmodozás, ha a gyermeked jövőjéről gondolkozol. Nem eltervezni kell, de mégis ki nem gondol ebbe bele? És ez nem irányítás, meg szabályozás, hanem gondolat.


Mindenki azt akarja, hogy boldog legyen a gyereke, de ettől még ez csalódás, mégha mást állítanak egyesek, akkor is így fogják megélni a szülők.

2012. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
30%

Ismersz te meleg férfit egyáltalán?????????


Az egy dolog, hogy nem szerelmes belé, de nem fog neki felállni, ha nővel van!!

A nőnél más,neki csak szét kell tennie a lábát, de egy férfinek működnie is kell, ha érted mire gondolok.

Akinek megy a nővel a szex, képes ilyen módon örömet okozni neki egy nő, az nem homoszexuális, hanem biszexuális.


És ha szerinted attól jobb hely más ország, hogy a melegeknek lehet gyereke, akkor gondold így, nem érdekel.


Magyarországon ez nem törvényes, és hiába játsza ki valaki, a gyámhatóság közbe fog lépni, elég egyetlen embernek jelentenie, és jelenteni is fogják.


Nekem semmi gondom a melegekkel és nem is hiszem, hogy itt erről van most szó, szóval díjaznám, ha nem kellene olvasnom az erről alkotott véleményedet, mert mondhatsz bármit, ha a fejed tetejére is állsz, ezt itthon akkor sem teheti meg senki.

2012. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!