Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a fiam homoszexuális...

Szerintem a fiam homoszexuális, én elfogadom, de az apja folyamatosan bántja, meggyűlölik egymást. Én tehetek róla? Mit tegyek, hogy ő is elfogadja?

Figyelt kérdés

Most 11 éves, én elfogadtam, nem akarom megváltoztatni, de a férjem hol őt piszkálja hol velem veszekszik, hogy én rontottam el, miattam "ilyen".


Én tudom, hogy ez nem így működik, nem hinném hogy túlajnároztam volna, 1 nagyobb és 1 kisebb lányunk is van és mind a hármójukkal egyformán törődtünk, nem adtunk neki lányos dolgokat.


Fiús ruhákat és játékokat kapott, csak hát azok sose tetszettek neki és valamiért a család nőtagjait utánozza inkább (tesóit, lány unokatesóit, anyámat, anyósomat) és a férjemtől mindig is idegenkedett. Fiú barátai sincsenek, a lányokkal beszélget az iskolában.


Mit csináljak, hogy az apja is megbékéljen vele, ne piszkálja folyton érte?



2012. okt. 28. 13:31
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Nemtehetsz rola de még negyon korai azt hinni hogy meleg esetleg transzfesztita lessz??!!! ez baromság.nem a te hibád hogy sok csaj veszi korul és oket koveti.
2012. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
81%

ma 14:32


igen, ismerek. többet is.


és nem is azt mondtam, hogy egy meleg élvezi a szexet nővel, hanem a gyereknemzés technikailag megoldható. ha csak arról lenne szó. (de épp, h nem csak arról van egy párkapcsolatban)


ha nem akarod olvasni a véleményemet, akkor ne olvasd. attól én még leírom, ez egy szabad fórum.


igen, képzeld el, hogy azok az országok, ahol ez lehetséges, mind nyugati, fejlett ország, amihez képest az életszínvonal a Mo-i életszínvonal a béka segge alatt van.


az, meg hogy Mo-n nem lehetséges még hivatalosan, csak idő kérdése, szerencsére időben előrefele megyünk itt is, nem pedig visszafele.

2012. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
hát pedig sajnos az vagy szívi (a heteroszexuális nőnek mondom), mert az hogy a gyerek meleg-e vagy sem, teljesen lényegtelen. Az apa viselkedése azt mutatja, hogy neki nem tetsző helyzet esetén nem magán dolgozik, hanem a másikat igyekszik megdolgozni. Az ilyen típusú erőszak egy gyereket teljesen összezavarhat és akár tönkre is teheti az, hogy egy ilyen nyomás alatt alatt alakul ki a személyisége. Képzeld csak el, most az apa elkezdi a gyereket ezzel cseszegetni, ezzel bevezeti a családba ezt a kategóriát mint rágalmat. A gyerek próbál védekezni, megfelelni. Később úgy alakul, hogy a gyerek nem meleg. Viszont az apa rájött, hogy ez a módszer működik, mert a gyerekben megfelelési kényszer ébredt. Tehát akkor nem fog itt megállni, hanem elkezd belőle a maga igényeinek megfelelő tökéletes "fiam, első szülöttem"-et nevelni. Esetleg a gyerek később majd korcsolyázni akar, vagy zavarják a pattanásai. Erre az apa akkor úgy fog reagálni, hogy "már megint b*ziskodsz" és hasonlók. Vagyis az apa ezt a helyzetet arra tudja használni, hogy szégyenérzetet ébreszt a gyerekben, és aztán ezt felemlegetve fogja szankcionálni ha a gyerek kicsit is megpróbál kitérni a parancsnoksága alól. A helyzetnek soha nincs vége, hanem mindig továbbfejlődik, meg halmozódik. Vagyis a probléma az, hogy ez a viselkedés nem megengedett, és lehet hogy ez neked újdonság, de a "nem megengedett" azt jelenti, hogy NINCS olyan helyzet, amiben megengedett. Vagyis nem az a probléma, hogy a gyerek meleg, és amúgy meg ez nem "probléma" (az anyja sem teszi azzá), maximum egy meleg embernek probléma melegként élni, de ott sem azért, mert meleg, hanem azért, amit ezért kap a környezettől
2012. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
66%

"Mindenki azt akarja, hogy boldog legyen a gyereke, de ettől még ez csalódás, mégha mást állítanak egyesek, akkor is így fogják megélni a szülők."


az csak azért van, mert elvárja gyerekétől, h nem lesz meleg, csakhogy ez benne van a pakliban. ha katasztrófaként fogod fel a homoszexualitást, akkor persze h csalódás. de hidd el, nem mindenki ennyire begyöpösödött gondolkodású.

2012. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
46%
az hogy a többség nincs rá felkészülve hogy a gyereke meleg is lehet, az nem dicsőség, hogy erre hivatkozva magad érezd okosnak
2012. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
35%

Nem érdekel, hogy begyöpösödés, vagy sem, a többség ilyen, és kész. Hiába vitatkoztok velem, attól még ez így van, még ha azt is hiszitek, hogy a véleményetek megváltoztatja az embereket.


Nem azt mondom, hogy egyetértek vele (vicces, hogy így fogjátok fel), hanem azt, hogy így van. Felfogtátok mostmár?


Meleg barátom pedig nekem is van, elég sok, és érdekes módon egyikük sem lenne képes szexuális aktust létesíteni egy nővel, mert nem áll fel.


Befejezhetjük a vitát, eljutott az agyatokig, amit mondtam, vagy még mindig nem érthető?

2012. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
35%

Azt meg végképp nem tudom miért magyarázod nekem, hogy milyen hatásai vannak a szülői viselkedésnek, egy szóval sem mondtam, hogy az apja jól teszi.


Tehát felőlem elmondhatod a véleményed, de legalább olyan dologra reagálj, amit írt valaki, ne olyanra, ami a fejedben létezik.


Ez pedig nem szabad fórum. A kérdező megfogalmazott egy problémát, amire a többség közölte, hogy ne ijedjenek meg, mert nem valószínű, hogy a gyerek meleg, ami pedig megoldás a problémájára.

Az a kutyát nem érdekli, hogy szerintetek a melegek jogai mennyire helytállóak itthon.


Ezt egy olyan helyre kellene írnotok, ahol ez a kérdés, bár ott sem fogjátok vele megváltai a világot, de legalább oda fog tartozni.

2012. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
0%

De nem érted az agyaddal, hogy nem megoldás a problémára? Az volt a kérdés, hogy "Szerintem a fiam homoszexuális, én elfogadom, de az apja folyamatosan bántja, meggyűlölik egymást. Én tehetek róla? Mit tegyek, hogy ő is elfogadja?"

Én válaszoltam neki, hogy "mit tegyen". Te meg folyamatosan azt magyarázod, hogy nem biztos hogy meleg a gyerek, meg hogy Magyarországról hogy gondolkodnak erről a kérdésről. Ezek a nézeteid senkit nem érdekelnek, és főleg: nem ez volt a kérdés

2012. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogod fel, hogy nincs mit elfogadni???


Mostmár tényleg zavaró ez a felfogási képesség.


Ha nem meleg, akkor nincs mit elfogadtatni az édesapával, a kérdése pedig ez volt. Ha pedig nem homoszexuális a gyerek, akkor ne akarjuk már egy apával elfogadtatni a tényt, hogy márpedig az, csak mert kislányos. Ezt úgy hívjuk, hogy a probléma gyökere. Ha ez meg van oldva, akkor nincs probléma. Márpedig nincs, mert ebből nem lehet kijelenteni,hogy valaki homoszexuális, főleg nem ebben a korban.

Így már világos???


A mit tegyen az anya pedig egyértelmű: Magyarázza el a kedves férjének, hogy ettől még nem lesz meleg a kisfiú, és nem kell aggódni. Valamint oszlassa el a saját kételyeit is.


Ha pedig a memóriám nem csal, te beszéltél fejlett országokról és a gyerekvállalás kijátszásáról.

2012. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
95%

Még csak 11 éves.Az én bátyám is barbizott 11 évesen , néha még anyám cipőjét meg ruháját is felvette és mégsem lett meleg.


15- 18 éves korig lehet intenditás zavara az embernek amikor nem tudja hova tartozik de még ekkor sem biztos hogy homoszexuális.

2012. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!