Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a fiam homoszexuális...

Szerintem a fiam homoszexuális, én elfogadom, de az apja folyamatosan bántja, meggyűlölik egymást. Én tehetek róla? Mit tegyek, hogy ő is elfogadja?

Figyelt kérdés

Most 11 éves, én elfogadtam, nem akarom megváltoztatni, de a férjem hol őt piszkálja hol velem veszekszik, hogy én rontottam el, miattam "ilyen".


Én tudom, hogy ez nem így működik, nem hinném hogy túlajnároztam volna, 1 nagyobb és 1 kisebb lányunk is van és mind a hármójukkal egyformán törődtünk, nem adtunk neki lányos dolgokat.


Fiús ruhákat és játékokat kapott, csak hát azok sose tetszettek neki és valamiért a család nőtagjait utánozza inkább (tesóit, lány unokatesóit, anyámat, anyósomat) és a férjemtől mindig is idegenkedett. Fiú barátai sincsenek, a lányokkal beszélget az iskolában.


Mit csináljak, hogy az apja is megbékéljen vele, ne piszkálja folyton érte?



2012. okt. 28. 13:31
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
46%
a meleg miért ne csinálna gyereket? Egyrészt a meleg is tud nővel lenni, csak nem élvezi. (ezek a merevedési dolgok, amiket itt leírtak hülyeségek. A kezeddel is okozhatsz magadnak merevedést, meg nyomhatod hármasban is)Lombikbébi programot meg csináltathatsz, amennyiben kifizeted. Ez nem úgy van, hogy az állam heterók esetében anyagilag támogatja, más esetben meg az önfinanszírozást is megtiltja. Ilyen nincs. Mellesleg az hogy valaki meleg nincs a homlokára írva, tehát ha lenne is ilyen, akkor is milyen alapon feltételei bárki hogy a lombikeljárásért folyamodó fizető ügyfelek között esetleg van meleg
2012. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
nézesd meg vele a c.r.a.z.y. (így, pontokkal:) című filmet, az is pont erről szól
2012. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
20%

Oké, még mindig nem világos. Nem vitatkozom tovább, majd a kérdező elhiszi, ha elhiszi, hogy a kisfia épp olyan, mint mindenki más, aki vele ellentétes neműekkel nő fel.


Veletek pedig nem tudok mit kezdeni, a jövőbeli melegségéről a gyereknek most akartok vitatkozni, egy nem is létező problémából hatalmas ügyet csinálni és ehhez mérten családi viszályt robbantani közöttük. Az csak hab a tortán, hogy annyira értettétek a mondandómat, mintha egy rántott csirkecombnak magyaráztam volna.


Részemről itt lezárva, aki értetlen, az az is marad, a kérdező majd leszűri a lényeget. Szerintem rajtatok kívül mindenki értette,a válaszokból is ez tükröződik, és szerintem a kérdező is közéjük tartozik.

2012. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

70%-os hiába erősködsz, végre beismerhetnéd, h tévedtél..


senki nem állítja, hogy a gyerek meleg. te is írod h nem lehet eldönteni, tehát lehet h az, lehet h nem. nem lehet eldönteni, nem is ez a lényeg. hanem a kérdés az, hogy mi van HA meleg, akkor hogyan lehetne az apja terrorizálásától megmenteni. ismétlem: HA. tudod mit jelent, ez a szó??? fogd fel végre.

2012. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
hát meg akkor is ha nem az. Mert jelenleg ugye ezt nem lehet eldönteni, aztán mégis zaklatja
2012. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
70%-os, mi az hogy nemlétező probléma?. De igen, a probléma létezik. Csak nem az a probléma, amit itt próbálsz erőszakolni hogy meleg-e a gyerek amit ugyebár "nem lehet eldönteni", hanem hogy ezek szerint az apja mégiscsak eldöntötte és zaklatja. És tudod mivel "nem lehet eldönteni", ezért azzal sem lehet érvelni, hogy akkor nem az. Ez logikailag nem következik belőle. Nem mi nem akarjuk megérteni, hanem a ostobaságodat erőszakolod, amin nincs mit megérteni. Ha egy apa bármivel zaklatja a gyerekét, ami ráadásul az agyszüleménye, mivel ugyebár "ezt nem lehet eldönteni" az azt mutatja, hogy ez egy olyan ember, aki hajlamos a gyerekét zaklatni. És ez a probléma
2012. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

"Magyarországon ez nem törvényes, és hiába játsza ki valaki, a gyámhatóság közbe fog lépni, elég egyetlen embernek jelentenie, és jelenteni is fogják. "


Hahaha! Bla bla bla bla.

Ilyenkor veszik elő a meleg politikusokat tartalmazó listát. Egyre több meleg pár nevel gyermeket. Az állam nem mer csinálni semmit.

2012. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy transznemű a gyerek.

Az is,hogy meleg.

Ha lányos játékokkal játszik,az már gyanús.

kutatások mutattak ki hasonlóságot a heteró nők és a meleg férfiak agya között.

Annak az esélye,hogy lányos,de heteró kisebb az esélye.

Ezzel nem akarlak elkeseríteni,de ez tény.

Persze sok meleg nem lányos.

Én pl nem mondanám magam lányosnak,nem mondanád meg,hogy meleg vagyok,átlagos ölzötködésű,sportolok,stb.

De kiskoromban én is inkább barbikkal játszottam meg a lányokkal jöttem ki inkább,de nem voltam lányos.

Nagyon sok fajta ember van.


De a lényeg nem itt van,hanem azon,hogy a kedves férjed bántja a gyereket.A saját családja!!!Ez nem elfogadható!

Milyen szülő az olyan,aki a saját 11 éves gyerekét bántja lelkileg???Inkább ezen gondolkozz el,hogy kihez mentél hozzá!!E probléma már elindult,de ha tényleg nem átlagos a gyerek,akkor csak fokozódni fog a kamasz korban,ha a férjed ilyen marad.Én biztos,hogy leülnél vele,és elmondanám neki a tényeket!

1.Ha még egyszer zaklatja,sértegeti a gyereket

vagy ha ajövőben beigazolódik,amitől félsz és nem lesz normális,akkor elválsz tőle.


Bár gyanítom ezt nem mernéd megtenni,kevés erős nő van,aki elmerne vagy tudna menni.Leginkább az anyagi okok miatt.


Kedves heterók!!

De fogjátok fel,hogy gyereket,családot úgy alapítunk,hogy tisztában vagyunk a ténnyel,hogy velünk is megtörténhet bármi.Akár egy ritkább dolog is!

A melegek becslések szerinti aránya 10% nem pedig 0,0000001%.

Szóval,van rá elég nagy esély,főleg ha több gyereketek lesz.

Azért ma már annyira utána lehet járni ennek,nem 100 évvel ezelőtt,mikor még nem tudtak az egészről semmit,mármint tudományosan nem kutatták.


És,ha már összeakarod kötni az életedet,tudd,hogy kivel teszed!!ismered meg!

Hogy miről hogyan gondolkodik!Sokan ész nélkül olyan partnernek szülnek gyereket,akiről később derülnek ki dolgok,hogy hogyan viszonyulna ehhez-ahhoz!

Az ember attól különb az állatnál,hogy van agya és kommunikál!


Ez pedig hülyeség,hogy lány mintát lát!meg a testvérei lányok,az iskolában vannak fiúk is,mégis a lányok társaságát keresi.

ismerek olyat is,ahol 4 fiú testvér van és az egyik meleg.

2013. nov. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Amúgy,ahogy nézem eltelt több,mint 1 éve a kérdés óta!

Van valami változás a férjeddel kapcsolatban?

Nyilván a gyerek 12 éves,nagyon sokat nem változott.Még most sem kamasz.

2013. nov. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!