Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utálhatom ennyire az...

Hogy utálhatom ennyire az "anyámat"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira idegesít hogy nem tudom megfogalmazni sem.

Mindentől rosszul vagyok.Akkor vagyok a legboldogabb,ha nincs itthon és nem kell látnom.

A hangjától a nemlétező szőr feláll a karomon.

Folyamatosan idegbeteg,velem kiabál minden sz*rért,én vagyok a legmocskosabb gyerek egy utolsó r*hadék vagyok....

Legalábbis ezt mondta nekem.

Ma is például:

Tegnap úgy volt hogy elmegyünk vásárolni a Tally Weijlbe téli ruhákat venni nekem.

Aztmondta jó.

Ma reggel felkeltem,már tiszta idegbajos volt kiabált.

Ilyenkor nekem kéne befognom de ezzel olyan szinten feltud húzni hogy nem tudom elmondani...

2 db pólóba járok 3 hónapja mert nem képes nekem SEMMIT venni.

A névnapi pénzemből amit a nevelőapámtól kaptam,vettem magamnak egy cipőt meg egy felsőt...

na mindegy

Szóval ma is elkezdte a napi hülyeségeit és én megmondtam neki hogy bárcsak más lenne az anyám.

Erre elkapta az idegroham üvöltött mint egy nemnormális aztán elviharzott hogy nem megyünk sehova,semmit nem fogok kapni mert nem érdemlem meg. (nem mintha eddig kaptam volna bármit is...)

Itt vagyok 17 éves júniusba 18 és sehova nem akar elengedni.

Minden sz*rért könyörögnöm kell.

Múltkor venni akartam egy 400!! forintos kézkrémet a DM-ben.

Azt mondta nem mert még csizmát is kell venni nekem télre( mert 400 forint annyira a földhöz vágja..).

Nem vettük meg.

Megyünk be kaját venni a sparba erre jön ki egy krvanagy zacskó rágcsával.

Megkérdeztem hogy mennyi volt,és minek vette.Azt mondta 500 valamennyi,és csak úgy megkívánta.

Hát kösz.

400 forintot sajnál tőlem,olyan kifogással jön hogy még csizmát is kell venni de magának megveszi a chipset mert "csak úgy megkívántam"...

Apuval régen elváltak,mert ő meg ivott.

Gondolom ezért rühell ennyire engem.

Valószínüleg rá emlékeztetem.

Mit csináljak??

Nem bírom már.


2012. nov. 5. 11:08
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, én írogatok itt neked, mert próbálom jóindulattal magyarázni neked, hogy ne legyen benned harag anyud iránt, meg hogy ezzel segítsek valamit, de ne haragudj már, ne verd már ki a biztosítékot, mi az, hogy igénytelen ruhák? Mi a rossebre vannak neked "igényeid"? Tényleg akkor legyenek már, ha te keresed azt a sz@ros pénzt! Van fogalmad arról, hogy micsoda munkanélküliség van? Van fogalmad arról, hogy másnak is lennének "igényei", csak lassan már enni se lesz mit? Anyád eleget dolgozott már életében ahhoz, hogy megehessen egy sz@ros zacskó chipset, felnevelt, etetett. Ne az iskolapad biztonságából ítéld meg a dolgokat.
2012. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
39%

"Végülis van hol laknod, van áram, internet, van mit enned"


Régi jó smasszer családok is vannak it, ennek örülök. Kívánom, hogy így teljen a gyereked egész gyerekkora. (Vagy akár csak pár év, az is elég.) Ha valakinek, neked tudnod kellene, mit jelent valaki betörése, akaratától és önbecsülésétől való megfosztása. Raboknál, hadifoglyoknál gyakran használták. Egy gyereknek különösen jót tesz, egész életére.

2012. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
47%
Anyukád lehet, hogy nem mintaanya, de ha elmész albérletbe, egyedül élsz majd,és MINDENT neked kell fizetned a mai árak és bérek mellett,hát...Nos, akkor majd lesz viszonyítási alapod, hogy anyudnál volt-e jobb, vagy egyedül...
2012. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

de nem értem most ezen min akadsz ki.

Járjak meztelenül vagy mi?

Egy szülőnek (legalábbis ha az leszek én ilyen leszek) az lenne a dolga hogy gondoskodjon a gyerekéről,vegyen neki ruhákat,és ha tellik rá (márpedig nekünk tellene) akkor esetleg olyat is ami nem szükséges de szeretné.

Én szerinted mit kapok???!

Vagy az a baj hogy márkás ruhákat szeretem??

Abból sem a legdrágábbat vesszük mert nem kapom meg.

De ha ugyanannyiba kerül egy márkás mint egy kínai akkor mért a kínait kéne megvennem??

Nem értem...

2012. nov. 5. 11:45
 25/56 anonim ***** válasza:
45%
Van gyerekem, kedves utolsó, es hidd el hogy vissza kézből vágtam szájon, ha azt hanytorgatna fel, hogy meg mereszelek venni magamnak egy zacskó csipszet. Amíg nem keres pénzt, ne legyenek ekkora igényei, az én keresetemet meg ne ossza be. Ossza be a sajátját.
2012. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
50%
Azért kérdező, nekem ez az egész inkább tűnik most egy felháborodott kamasz hisztijének, mint egy kis felnőtt jogos felháborodásának. Elhiszem, hogy anyukád ilyen, nem vitatom, de felmerül a kérdés, hogy vajon miért ilyen? A Tally Weijl valóban nem az egyik legolcsóbb üzlet. Nem kell kínaiba menni rögtön (megjegyzem én sem szeretem a kínait, de mégis ott találtam nagyon jó téli kötött felsőket...), de azért nem is az egyik legdrágább üzletet kell megcélozni. Leárazás meg mindenhol van, talán jobban járnál, ha akkor mennél el vásárolni, amikor már mindenhol akciók vannak, így nem kell leadni az igényeidből... másik: úgy gondolod Te eleget teszel otthon azért ,hogy megérdemeld, anyud korán felkeljen miattad és elcipeljen vásárolni? Segítesz neki mondjuk főzni, mondtad már neki valaha, hogy" anyu majd én megsütöm, vagy kimegyek helyetted leveleket gereblyézni"? Attól még, hogy ő az anyád még lehetnek jogos kérései hozzád. Ülj le és nyugodj meg először is, mert eddig itt bárki bármit írt csak tovább puffogtál. Másodszor pedig gondold végig, hogy miért is akadt ki anyukád annyira. Mit mondtál neki? Kért tőled valamit, amit te nem csináltál meg?
2012. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

igen.

Szoktam.

de nehogy már én legyek a rossz...

Mi az hogy akkor kapok ruhát ha megérdemlem???

Mi az hogy megérdemlem??

Mostmár tényleg kezdek kiakadni.

AZt hogy legyen mibe járnom megkell érdemelnem?

Az hogy kapjak egy hülye kézkrémet megkell érdemelnem??

Azt hogy ehessek nem kell megérdemelnem??

2012. nov. 5. 11:53
 28/56 anonim ***** válasza:

En a szüleimtõl semmit sem kaptam, mégcsak szeretetet sem, helyesebben az anyámtól. Mégsem tudom azt mondani, hogy utálom õket. Felmértem a helyzetet, hogy mégis miért alakult igy. Kerestem az okokat, hogy mégis az anyám miért ilyen velem. Mindig a másik 2 lánytestvérem volt a tündér a szemeiben.

A mai napig igy van, csak az imádott lányai rász@rnak, és nekem mondja a bajait, hogy milyenek vele. Most akkor vágjak neki vissza, nem nem tudom ezt megtenni.

Kérdezõ valóban te az apudra hasonlithatsz, ezért az anyud igy viselkedhet veled. Viszont ahelyett, hogy te is teszel egy lapáttal a tûzre, inkább legyél megértõbb az anyuddal, és szerettesd magadat.

En is igazat adok abban, hogy jobb egy márkás dolgot megvenni, mint egy kinait. A márkás valóban sokáig eltart.En a multkor ugy jártam, hogy egy kinai szandálban mentem ki, és szabályosan lerohadt a lábamról, még szerencse, hogy elõtte vettem egy fapapucsot, mert mezitláb kellett volna hazáig mennem.Olyan, mintha megolvadt volna a szandál,vagy én nem tudom mi történt vele, pedig majdnem 4ezer volt.Viszont vannak pólóim,amelyek nagyon strapabiróak.

2012. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokat mondja az anyukád, hogy "megérdemled"akkor ott már valami bibi van a részedrõl. Gondolkodjál csak el valóban, hogy te megteszel mindent azért, hogy anyukád igazán megtegyen érted mindent?Te megteszel érte mindent?
2012. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
42%
Na látod kérdező, most ezzel bebizonyítottad, hogy Te magad sem vagy különb. Kértelek ,hogy nyugodj meg, mert az csak rosszabb, ha itt puffogsz. Ehelyett csak tovább hergeled magad. Nem, nem kell megérdemelned, de akkor ne csodálkozz, ha majd betöltöd a 18-at, anyukád majd kidob. Miért ne tenné? Mert te csak követelsz és követelsz és felháborodsz, ha olyasmit nem kapsz meg, amit szerinted egy szülőnek kötelező lenne megvennie. Igen, valóban azzal, hogy szülővé vált, vállalta, hogy akkor etetni és ruházni fog téged. De ha nagyon őszinte akarok lenni, engem sem érdekelne egy olyan embernek a hisztije, aki mindent csak megérdemel, de semmit nem tesz le az asztalra. És esetleg kicsit elgondolkozhatnál azon is, hogy miért van az, hogy a legtöbben most már egyáltalán nem értünk veled egyet. Persze tudom, mindenki hülye csak te nem...
2012. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!