Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utálhatom ennyire az...

Hogy utálhatom ennyire az "anyámat"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira idegesít hogy nem tudom megfogalmazni sem.

Mindentől rosszul vagyok.Akkor vagyok a legboldogabb,ha nincs itthon és nem kell látnom.

A hangjától a nemlétező szőr feláll a karomon.

Folyamatosan idegbeteg,velem kiabál minden sz*rért,én vagyok a legmocskosabb gyerek egy utolsó r*hadék vagyok....

Legalábbis ezt mondta nekem.

Ma is például:

Tegnap úgy volt hogy elmegyünk vásárolni a Tally Weijlbe téli ruhákat venni nekem.

Aztmondta jó.

Ma reggel felkeltem,már tiszta idegbajos volt kiabált.

Ilyenkor nekem kéne befognom de ezzel olyan szinten feltud húzni hogy nem tudom elmondani...

2 db pólóba járok 3 hónapja mert nem képes nekem SEMMIT venni.

A névnapi pénzemből amit a nevelőapámtól kaptam,vettem magamnak egy cipőt meg egy felsőt...

na mindegy

Szóval ma is elkezdte a napi hülyeségeit és én megmondtam neki hogy bárcsak más lenne az anyám.

Erre elkapta az idegroham üvöltött mint egy nemnormális aztán elviharzott hogy nem megyünk sehova,semmit nem fogok kapni mert nem érdemlem meg. (nem mintha eddig kaptam volna bármit is...)

Itt vagyok 17 éves júniusba 18 és sehova nem akar elengedni.

Minden sz*rért könyörögnöm kell.

Múltkor venni akartam egy 400!! forintos kézkrémet a DM-ben.

Azt mondta nem mert még csizmát is kell venni nekem télre( mert 400 forint annyira a földhöz vágja..).

Nem vettük meg.

Megyünk be kaját venni a sparba erre jön ki egy krvanagy zacskó rágcsával.

Megkérdeztem hogy mennyi volt,és minek vette.Azt mondta 500 valamennyi,és csak úgy megkívánta.

Hát kösz.

400 forintot sajnál tőlem,olyan kifogással jön hogy még csizmát is kell venni de magának megveszi a chipset mert "csak úgy megkívántam"...

Apuval régen elváltak,mert ő meg ivott.

Gondolom ezért rühell ennyire engem.

Valószínüleg rá emlékeztetem.

Mit csináljak??

Nem bírom már.


2012. nov. 5. 11:08
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs apud, és miért nem tartod vele a kapcsolatot?
2012. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
59%

Most nem azért, de olyan nehéz elhinni azt, hogy igenis vannak SZAR szülők, akiknek nem kellett volna gyereket vállalniuk? Attól még, hogy valaki kipottyant egy kölköt a világra, és úgy ahogy felneveli, nem kell aranyba foglalni a nevét...

Aki meg azzal jön, hogy sok ember nyomorog, és még 400 Ft-ot is meg kell fognia, annak csak gratulálni tudok! Ennyi erővel ti meg ne egyetek húst és csokit, mert Afrikában éhen halnak a gyerekek! -.-

2012. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Arra a kérdésekre nem válaszolsz, hogy mit csinálsz otthon, csak a márkás ruhákról meg a telefonodról pampogsz. Egy huelye pichának mutatod magad. Vajon az is vagy, vagy csak itt jön le úgy?
2012. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Nem, számomra nem nehéz elhinni, attól még, hogy anya valaki, nem biztos, hogy jó is.

Hiába akarják egyesek idealizálni a dolgot.

2012. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Jesszus, mi van itt...

Azert itt jo paran ridegtartasban kezelhetik a gyereket, ahogy elnezem... Emberek, jutalomfalatot a kutyanak szoktak adni, inkabb vegyetek azt, vagy hozzatok a menhelyröl.

A kerdezönel is erzekelek hibat, szerintem tegyel annyit, hogy siman teszed a dolgod, tanulsz, rendbentartod a szobad, neha bedobalsz cuccokat a gepbe stb., es hatarolodj el. Sokan irjak, hogy erzekelhetöen el van kenyeztetve a leanyzo. Es az altalaban kinek a sara? Bizony, a szülöe. Kinek kellene nevelnie a gyereket? Bizony, anyucinak - ha mar apuci nincs ott.

Szamomra a konkluzio az, hogy anyuka szarik bele mindenbe, es a kerdezön es a neveltetesen is ez ütközik ki.

Persze, ezektöl függetlenükl a kerdezö is magaba nezhet, de enyhenszolva erösnek erzem azokat, hogy örüljön, hogy van anyja. Az, hogy valaki kipottyant egy gyereket, nem teszi igazan jo anyava.

Azert a valaszolgatok egy resze is elgondolkodtatna.

Aki meg irta, hogy rosszul bant vele az anyja, de most ö a lelki szemetesladaja, annak csak annyit üzennek:

"A nyuszik a fülüknél fogva felemelik magukat, tarkón vágva kettétörik a saját gerincüket, megnyúzzák, kibelezik, majd filézve odateszik a húsukat az asztalra, hogy valaki, aki éppen arra jár, vadast fözzön belölük, majd megegye öket, megeméssze, kiszarja és lehúzza a WC-n.

Na így becsülik és tisztelik manapság a gyávaságot." (Csernus Imre)


Üdv.

2012. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:

Nekem is borzalmas kapcsolatom volt anyámmal. Nekem se vett semmit, úgy oldottam meg, hogy 16 éves koromban elmentem egy Burgerbe dolgozni.

Idén tavasszal kidobott otthonról, de nem adtuk fel párommal (aki szülei befogadtak), dolgoztunk mint az állat, és most már 2 hónapja a saját lakásomban élek Vele és minden rendben van :) Csak kitartás :D

19/L

2012. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!