Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha egy...

Mit szólnál hozzá, ha egy idegen ajándékot adna a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kórházi kontrollon, ahol egy 6-8 év körüli kislány várakozott a szüleivel. Szemmel láthatóan nagyon unta magát a kislány, nagyon nyűgös volt már. Ült a váróban egy fiatal, 20 év körüli lány, aki vett magának és ennek a kislánynak is egy gyerekmagazint. Amikor odaadta neki, az apuka és a kislány is megköszönte, viszont az anyuka úgy leteremtette (nyomdafestéket nem tűrve) a fiatal nőt, hogy az egész váró elképedve nézte. Ti hogy viselkedtetek volna a szülők helyében? /egy akciós, 100 Ft-os újságról volt szó/
2012. nov. 8. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem rémes anya lesz... Egyszer piacoztunk anyákkal és volt egy hógömb ami nagyon tetszett,de drága volt és nem vettük meg és úgy sírtam,hogy az egyik áruló néni egy kerámia angyalkát adott nekem. :) megköszöntük,még most is megvan.
2012. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az anya nagyon bunkó volt.
2013. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
4%
Én biztos nem így viselkednék. Hanem közölném a lányommal: - Ügyes vagy, jól megfejted a nénit. Majd a lányhoz: Köszönjük, én egy Nők lapját kérnék.
2013. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!