Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha egy...

Mit szólnál hozzá, ha egy idegen ajándékot adna a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kórházi kontrollon, ahol egy 6-8 év körüli kislány várakozott a szüleivel. Szemmel láthatóan nagyon unta magát a kislány, nagyon nyűgös volt már. Ült a váróban egy fiatal, 20 év körüli lány, aki vett magának és ennek a kislánynak is egy gyerekmagazint. Amikor odaadta neki, az apuka és a kislány is megköszönte, viszont az anyuka úgy leteremtette (nyomdafestéket nem tűrve) a fiatal nőt, hogy az egész váró elképedve nézte. Ti hogy viselkedtetek volna a szülők helyében? /egy akciós, 100 Ft-os újságról volt szó/
2012. nov. 8. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
15%

Nem cirkuszoltam volna, de nekem sem tetszett volna. Nem tudom, hogy reagáltam volna, elvette e volna vagy megköszönöm illedelmesen, de elutasítom. Nem tudom egy vadidegen miért megy oda bárki gyerekéhez. Ha olyan ember ad valamit a gyerekemnek akit nem igazán ismerek, de legalább köszönő viszonyban vagyunk az oké. Akkor se vegyen pl. egy boltba valamit akárki, ha onnan ismerem, hogy havi kétszer ott összefutunk, de ha van nála valami, és odaadja a gyereknek az oké. De egy vadidegen még ezt se.

Nem vagyok magamba zárkózó ember, könnyen barátkozok, ha valaki csevegni kezd egy váróban velem, akkor azt viszonozom, de nem viszek neki kávét az automatából.

2012. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
89%
Megköszönném és beszélgetnénk.
2012. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
89%

Megkoszonném és elfagodnám.


2 éves kislány anyukája

2012. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
68%
Ez a nő beteg.Szerintem súlyos kisebbségi komplexusban szenved.
2012. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
70%
het.
2012. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
85%
Anyuka picit frusztrált....
2012. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
90%
21, 27. Uramatyám micsoda megvadult, maguknak való emberek vannak itt.....
2012. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
81%

"Hogy jössz te ahhoz, hogy csak úgy vásárolgass a gyerekemnek ajándékot, mintha én magam nem tehetném meg. Semmi közöd hozzá, hogy nevelem a gyerekemet. Minek jössz ide a férjemhez (mert utána váltottak két szót..), nem fog rád hajtani, úgyhogy le lehet szállni a családomról!"


Ebből a kommentből tisztán látszik, hogy anyukának nem is azzal volt a baja, hogy a gyerek idegentől fogad el valamit, hanem kisebbségi komplexusa révén azzal nem tudott megbarátkozni, hogy esetleg mások azt gondolják, ő nem tudja megvenni a szaros 100 Ft-os újságot a gyereknek, illetve ha egy 20 éves (gondolom tőle sokkal jobban kinéző lány) elkezd beszélgetni a férjével, akkor az már tutira el akarja csábítani.

Borzasztó idióta.....

2012. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem inkább az a "borzasztó idióta", aki egy kiragadott - kb. fél perces - szituáció alapján borzasztó idiótának nevez egy általa tök ismeretlen embert.
2012. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
29%

A 41-es vagyok. Megkérdezhetem miért lettem lepontozva? Alapból nem értem a lepontozásokat. Most az volt a kérdés, mit szólnék hozzá. Leírtam. A kérdésre válaszolva. Ha azt teszik fel, hogy hogyan lehet elválni és azt írom, hogy tépjék szét a házassági kivonatot és kész, akkor megértem. Mert nem a valóságnak megfelelő választ adtam.

Most viszont leírtam, hogy hogyan gondolom. Azt is, hogy az anya viselkedése szerintem sem volt helyes, mert nem ordítozunk emberekkel. Azt vállalom, hogy a gyerekemnek ne vegyen idegen semmit. Ne is nyúljon hozzá. Azt sem bírom. És a gyerek sem. Pedig normálisan van nevelve, szerető családban, de nem bírja, ha vadigenek hozzányúljanak. Én sem bírnám, ha valaki odajönne és megsimogatná a fejemet. Legyünk kedvesek egymással, igen. Adjuk meg a tisztelet is. De csak abban az esetben adjunk valamit, ha meggyőződtünk róla, hogy a másik is vevő rá.

2012. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!