Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha egy...

Mit szólnál hozzá, ha egy idegen ajándékot adna a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kórházi kontrollon, ahol egy 6-8 év körüli kislány várakozott a szüleivel. Szemmel láthatóan nagyon unta magát a kislány, nagyon nyűgös volt már. Ült a váróban egy fiatal, 20 év körüli lány, aki vett magának és ennek a kislánynak is egy gyerekmagazint. Amikor odaadta neki, az apuka és a kislány is megköszönte, viszont az anyuka úgy leteremtette (nyomdafestéket nem tűrve) a fiatal nőt, hogy az egész váró elképedve nézte. Ti hogy viselkedtetek volna a szülők helyében? /egy akciós, 100 Ft-os újságról volt szó/
2012. nov. 8. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
10%
Rühellem, ha idegenek próbálnak ismerkedni, a gyerekemhez meg pláne ne szóljon idegen, szóval anyukával értek egyet.
2012. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim válasza:
89%

Elnézést a kifejezésért, de az anyuka inkább elégítse ki magát,ahelyett,hogy normális embereken vezeti le a feszültségét....

Sajnálom az apukát és a kisgyereket is,hogy ilyen helyzetbe hozta őket....

2012. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
81%
21. Azért mert neked jó burokban élni, a gyereked életét ne tedd tönkre ezzel!
2012. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tettem volna, mint sokan mások. Ha a gyerek is megköszöni, elfogadtuk volna.
2012. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
94%

ma 12:17


Oké, abban van igazság hogy féltjük a gyerekeinket, és arra neveljük, hogy idegenektől semmit ne fogadjanak el.

De ezt nem lehet normálisan is elmondani??

Az anyuka az ordibálás helyett nem tudott volna kedvesen is elutasító is lenni?

mondjuk így"

"nagyon kedves vagy, de sajnos nem fogadhatjuk el az újságot. Ne haragudj, de én arra nevelem a lányomat hogy idegenektől nem szabad semmit elfogadni, ugye megérted??"


Ha ezt a választ kapja a lány, akkor 100% hogy megértette volna, és elnézést kér..


A többi ott lévő beteg sem akadt volna ki, hanem magukban azt mondják, hogy "hát valahol érthető az anyuka elutasítása"


De hogy jön oda hogy torkom szakadtából őrjöngők és meggyanúsítom a lányt hogy a férjemre hajt??? Hiszen csak egy gyerekújságot adott a lányomnak...

2012. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem semmilyen módja nem volt elfogadott ebben a helyzetben az elutasításnak, mert az apuka JELEN VOLT.

Így hát a gyereknek megvolt a biztonság érzete és az öröme az újságban.

Attól, hogy féltjük őket és óvjuk, nem kell elzárni őket az emberektől, a világtól.

2012. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg jogos volt az anyukától! Most nem azért, de hogy jön egy huszonéves csitri ahoz, hogy beleszóljon a felnőttek nevelési stílusába. Nyílván ő nem anyuka, csak olyan marha okosnak hiszi magát, mint a korosztálya általában. Foglalkozzon inkább a bulizással/tanulással, ami tényleg az ő dolga lenne, ne mások életében kotorásszon..
2012. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
76%
Hogy is van ez a következetesség terén???? Az apuka döntött, hogy elfogadják.
2012. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
85%
Egy kedvesség volt de ma már ez is baj utolsó.
2012. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
93%

Anyuka egyszerűen kicsit bolond volt. Neki kellett volna arra gondolnia, hogy az unatkozó gyereket valamivel lekösse. A húsz éves csaj figyelmes volt, ezen kívül valószínűleg megért neki 100 Ft-ot az, hogy ne nyekeregjen körülötte idegesítően a gyerek.


Némely szempontból bolond világban élünk, pl. ma már ha a játszótéren a saját gyerekével játszik egy férfi akkor is gyanúsan néznek rá egyes anyukák, ha másik gyerekhez is van egy kedves szava, vagy ha gyerekének azt mondja, hogy a csokijával a másik kis gyereket is kínálja meg. Ha meg az anyukát szólítja meg, akkor meg azon kezdenek kombinálni.



36F

2012. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!