Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha egy...

Mit szólnál hozzá, ha egy idegen ajándékot adna a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kórházi kontrollon, ahol egy 6-8 év körüli kislány várakozott a szüleivel. Szemmel láthatóan nagyon unta magát a kislány, nagyon nyűgös volt már. Ült a váróban egy fiatal, 20 év körüli lány, aki vett magának és ennek a kislánynak is egy gyerekmagazint. Amikor odaadta neki, az apuka és a kislány is megköszönte, viszont az anyuka úgy leteremtette (nyomdafestéket nem tűrve) a fiatal nőt, hogy az egész váró elképedve nézte. Ti hogy viselkedtetek volna a szülők helyében? /egy akciós, 100 Ft-os újságról volt szó/
2012. nov. 8. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem inkább az a "borzasztó idióta", aki egy kiragadott - kb. fél perces - szituáció alapján borzasztó idiótának nevez egy általa tök ismeretlen embert.


Ha ennyit ír le a kérdező, akkor mi mást lehet írni úgy mégis? Azt hogy normális volt az anyuka? Talán te vagy az?

2012. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
79%
Különben te is egy pár mondatból ítélsz.... Ismerős?
2012. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
1%

Mi mást lehet írni? Talán a véleményed, anélkül, hogy idiótának neveznéd a szerencsétlen asszonyságot.


Én ítélkeztem? Ismered az idézőjelet? ;)

2012. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
78%
Hát pont úgy ugatta le a lányt, mint egy valóban szerencsétlen asszonyság. De ha kérhetem te is a véleményed írd le, ne belém köss belém, nem veled beszélgetek, hanem a kérdésre írtam le azt amit gondoltam. Valakit kipécézel és akkor minden egyes szavába belekötsz? Engem hanyagolj!
2012. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
6%
Easy comrade, ne mérgelődj, még felmegy a vérnyomásod. :)
2012. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
66%
Nem fog, nyugodt vagyok. Nem adom meg azt az örömöt neked.
2012. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
94%

Amikor még ovis voltam a dadus belecsukta az ottani ágyakba az alvós állatomat és nem akarta előszedni. Anyu jött értem és én még a buszmegállóban is sírtam. Egy idős néni is pont a buszra várt és látta mennyire el vagyok kenődve, úgyhogy megkínált egy cukorkával. Tudtam, hogy idegenektől nem szabad semmit elfogadni, de velem volt az anyukám. Szóval megkaptam a cukrot anyu meg beszélgetni kezdett a nénivel és senki sem ordított senkivel. Viszont utána anyu megkérdezte, hogy akkor is elfogadtam volna -e ha ő nincs ott. Mondtam, hogy nem, mert úgy nem szabad.


Már nem vagyok ovis, ha valaki adni szeretne a gyerekemnek valami apróságot, megköszönnénk. Megértem ha valaki nem szereti ha idegenektől kap valamit a gyereke, de azt normális hangnemben is lehet közölni és nem kell még pluszba meggyanúsítani azzal, hogy hátsó szándékai vannak. Szóval alapvetően azon szerintem senki sem akadt volna fent ha anyuka visszautasította volna az újságot. A stílus, meg a feltételezések a kiakasztóak.

2012. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

Azért lett rá mérges, mert neki gondlo eszébe sem jutott, hogy vehetne neki egy magazint, hogy ne unatkozzon. Ezt megtette egy MÁSIK NŐ. Aki ráadásul a férjéhez is hozzászólt.

Az anyuka úgy érezte, hogy valaki más teszi meg azt, ami az ő dolga lenne. Biztos vagyok benne, hogy nagy önbizalomhiánya van.

2012. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
54%

a 11- es vagyok. Nagyon soknak igaza van abban, hogy nem jól kezelte a dolgot az anyuka. Én csak egy másik szemszögből szerettem volna rávilágítani a dologra.

Csak azokkal vitatkoznék, akik itt trágár kifejezésekkel ítélték el az anyukát. Ha valakinek nem tetszik, hogy az anyuka nyomdafestéket nem tűrő módon teremtette le az ajándékozót, akkor milyen jogon ír szintén nyomdafestéket nem tűrő módon kritikát egyes válaszoló az anyukáról?

Én biztosan felajánlottam volna az újság árát az ajándékozónak, vagy ha nem akarom, hogy elfogadjuk, akkor megmondtam volna, hogy ne haragudjon, de nem szeretném rászoktatnia gyereket.

2012. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
83%

"Ha valakinek nem tetszik, hogy az anyuka nyomdafestéket nem tűrő módon teremtette le az ajándékozót, akkor milyen jogon ír szintén nyomdafestéket nem tűrő módon kritikát egyes válaszoló az anyukáról? "


Azért itt nem erről van szó!


Ha valaki bunkó, leteremt, és te megvéded magad, vagy kijelented, hogy ő bunkó, az nem ugyanaz a kategória, mintha egy mit sem sejtő, kedves emberrel beszél ocsmányul valaki.


Ha valaki tapló, az tapló, ez a nő is az volt!


Mit kell ezt elkenni?


Tapló, hisztis, idegbeteg nő a leírás alapján.


Ez tény és nem sértés!


Az volt a sértés, amit szegény lánnyal tett.

2012. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!