Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha egy...

Mit szólnál hozzá, ha egy idegen ajándékot adna a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kórházi kontrollon, ahol egy 6-8 év körüli kislány várakozott a szüleivel. Szemmel láthatóan nagyon unta magát a kislány, nagyon nyűgös volt már. Ült a váróban egy fiatal, 20 év körüli lány, aki vett magának és ennek a kislánynak is egy gyerekmagazint. Amikor odaadta neki, az apuka és a kislány is megköszönte, viszont az anyuka úgy leteremtette (nyomdafestéket nem tűrve) a fiatal nőt, hogy az egész váró elképedve nézte. Ti hogy viselkedtetek volna a szülők helyében? /egy akciós, 100 Ft-os újságról volt szó/
2012. nov. 8. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
87%

Istenem!!!

Már az is baj, ha valaki kedves akar lenni egy kisgyerekhez?

Az ilyen nők tényleg megérdemlik, hogy sz.arjanak rájuk, akkor is, ha mondjuk leszakad s szatyruk füle, és szétgurulnak a cuccaik.

Szedje össze maga, mert ha segítesz, még megsértődik, hogy ne nyúlkálj a dolgaihoz.

A többit nem említve!


De itt főleg az a baj, hogy anyuka idegbeteg, türelmetlen, és csípi a szemét, ha másban megvan az a kedvesség, ami benne nincs.


Szegény gyerek!

2012. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
79%

ma 12:37


mi ebbe a nevelés te IQ bajnok? te még most is csitri vagy, ez hisztériázás. Az anyja szart a gyerekre az meg halálra unta magát, nyilván ez a 20 éves csitri jobban figyelt más gyerekére mint a saját "anyja".


Belőletek lesznek azok akikre a kölykük rá se néz ha végre elmehet otthonról.

2012. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer kaptam a ajándékba egy boltban egy nagy plüss oroszlánt. Nekem nem kellett, így az első utam egy kisgyerekes anyukához vezetett, hogy odaadhatom-e, mert most kaptam és nekem nem kell. Nagyon nagyon örültek neki.

El sem tudom képzelni, hogy ennyire vadbarom legyen egy nő. A férje helyében otthon akkora pofont adtam volna neki, hogy a foga kitörik, amiért ilyen helyzetbe hozza a családját és a fiatal lányt mások előtt.

2012. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
86%

Látod Kedves Kérdező!

A válaszokból kiderül, nem csak egy anyuka ilyen! Vannak ám sokan.

De előkerül, hogy a gyerekemhez senkinek nincs jó szava a mai világban, a mai világban senki nem segítőkész, mindenki eltapossa a másikat, mindenki a saját gyerekét emeli a magasba.

Az eszükbe se jut, hogy ők azok, akik elutasítják ezt.

Én minden gyereket szeretek, tiszta lelkűek és az ő mosolyukban még semmi érdek nincs, valóban őszinte. És ez nekem mindennél többet jelent, ha más nem, de mindig mosolygok rájuk, mert tüneményesek.


Soha nem találkoztam még szülővel, aki ne díjazta volna és abban a pillanatban ne büszkeség töltötte volna el a gyereke miatt. Hálistennek......

2012. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
92%

megkoszontem volna,ha nevelni akarom a gyerekm,azt mondom neki,h idegenektol nem fogadhat el semmit,csak ha valaki felnott ismerossel van,ennyi a szitu...

amúgy a 20on éves is felnőtt ember..én például 23evesen ferjnel voltam,háztartást vezettem és akkor született a gyerekem is..adott szituban pedig nekem is az jon le,hogy anyuka félti a helyét..Mondjuk ezzel a viselkedessel nem is csodálom..

2012. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer a férjemmel egy gyorsétteremben kaptunk az akciós menükhöz valami kislányos játékfigurát. Mikor mentünk kifelé, láttam egy 4 év körüli kislányt, megkérdeztem tőle, gyűjti-e őket, mert szívesen odaadnám neki az enyémet. Mosolygott, bólogatott, az anyukája meg megköszönte.


Hát elég furán néztem volna, ha emiatt elkezd velem veszekedni... :o

2012. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nevelésbe szól bele azzal, hogy ad egy újságot, könyörgöm? Odament és kioktatta anyukát, hogy te smucig dög, miért nem veszel újságot a kislányodnak? Nem. Pedig ez volna a beleszólás. Ő csak kedves akart lenni.

Az ilyen emberek, mint a kérdésben szereplő anyuka, inkább ne vállaljanak gyereket meg ne is menjenek emberek közé, mert lelketlen szörnyetegek.

2012. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a legnagyobb baj, hogy elutasította a kislányának szánt csekély értékű ajándékot, hanem az, hogy hátsó szándékot feltételezett a fiatal lányról. Mintha már nem lehetne semmit sem adni mindenfajta számítás nélkül. És ez a megkeserítője az önzetlenek életének. Igenis vannak önzetlenek akik adni tudnak anélkül, hogy bármit elvárnának cserébe. Az elutasítás talán nem is annyira fájdalmas, mint az, ha olyasmit feltételeznek az emberről, ami meg sem fordult a fejében. Sajnálom a fiatal lányt, de sajnálom a fiatal anyát is, mert bizalmatlan és féltékeny és abban is ellenséget lát aki egyébként jószándékkal próbál közeledni. Na, a legjobbakat.
2012. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
16%

Itt minden példában, amit leírtatok, MEGKÉRDEZTE a jószándékú ember, hogy pozitívan fogadnák-e a kedvességét. Az egy dolog, ha apuka megköszönte, de nem volt előtte egy kérdés, hogy szabad-e.


Nincs gyerekem, de nem szeretem, amikor a jó szándékot el "kell" fogadnom, csakhogy a másik ne sértődjön meg.


Anyukának meg máshogy kellett volna ezt lerendeznie.

2012. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
21%
Nem is csodálom most már, hogy ilyen ellenségesek egymással az emberek. A többsége nem is érdemel jobbat!!!!
2012. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!