Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom (3 hónapos...

Normális a párom (3 hónapos kapcsolat) kérése, hogy ne a gyerekemmel és az exemmel legyek szentestén?

Figyelt kérdés
Óvodás kisfiunk van, 2 éve mentünk külön az apjával. Normálisan lezártuk a kapcsolatunkat, jó viszonyban maradtunk a gyerek miatt. Egy hónappal karácsony előtt szakítottunk, valahogy természetes volt, hogy ugyanúgy együtt leszünk szenteste mint előtte. Tavaly szintén így volt, már "rutinból". Most 3 hónapja van egy kapcsolatom, szóval viszonylag friss. Nem gondoltam, hogy együtt kellene legyünk karácsonykor. (jövőre persze már más lesz/lenne). A szentestét hármasban gondoltuk ismét eltölteni, aztán mindenki megy a maga útjára. Tényleg csak a gyerek miatt vagyunk együtt, ha hárman vagyunk. El szoktunk menni ide-oda közösen. Ha párja van, vagy nekem akkor persze nem annyira. De szerintem ebben nincs semmi rossz. Sőt. Szerintetek is félreérthető ha együtt karácsonyozunk? vagy csak túl bonyolítja és ez jel, hogy a későbbiekben is féltékeny lesz (nem csak az exemre)?

2012. nov. 14. 12:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
58%

Töltsétek a szentestét kettesben a volt férjeddel, a barátod meg vigye el a gyereket a szüleihez.

(Csak mert ez az opció még nem volt! :P )

2012. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
ma 19:42 :D Dili!
2012. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
63%

Mindazoknak, akik azt írták, hogy külön-külön ünnepeljenek: tudjátok, milyen érzés az gyerekként, hogy karácsonykor mentek fel-alá, és nincs egy békés percetek sem, mert az ajándékdobozok mögött az vár, hogy holnap már nem itt leszek??? Egy gyereknek ez borzalmas élmény, ha szereti a szüleit!

Én is jóban vagyok az exemmel. Magasról teszek arra, hogy a páromnak ez tetszik-e vagy sem, ezt megmondtam neki már az elején, ha így vállalja a kapcsolatot, akkor legyen. A karácsonyt mindig együtt töltjük, ÖTEN, már egy pár éve. A szomszédunktól vettük át ezt a stílust, bár náluk 3 gyerek van, náluk macerásabb.

Fura elképzelni? Nem törvényszerű, hogy nekem utálnom kéne az exemet azért, mert nekünk nem jött össze valami, nem működött. És nem kérhetem ezt másoktól sem. Így azt gondolom, jogtalan az, miszerint valaki ki akarja túrni a nevelt gyereke apját a családból. Pláne 3 hónap kapcsolat után...

2012. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is az a legszimpatikusabb felállás ilyen esetben, ha a gyerek(ek), a szülők, és az új párjaik karácsonyoznak együtt, ha ez lehetséges. Biztos, hogy jobban favorizálnám ezt a felállást, mint hogy valamelyik nagyszülői háznál, ha csak nincs különös ok rá. A kérdésben szereplő "az új pár szüleinél" meg lenne a nagyjából kizárt dolog, oda lehet menni 26-án, az új pár születésnapján, névnapján, húsvétkor, egyéb sátoros ünnepekkor:) de nem karácsony szenteste.
2012. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
47%

ma 11:52 Szívemből szóltál!


Hihetetlen milyen sok embernek fontosabb az új parti, mint a gyereke. Igaz manapság ez divat lett, gyerek érzései letojva, csak futnak az új fa*i után, s mindent úgy tesznek, ahogy mondja, mert csórikám meg ne sértődjön.

Ez most komoly?

Mondjátok, hogy csak vicceltek!:D

2012. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is korrekt a párod kérése. A gyerek legyen veletek (párodra gondolok) szenteste, az apjával másnap. Ez csak egy színjáték amit csináltok... a gyerek tudja, hogy szétmentetek és azt is, hogy mindketten szeretitek. Fölösleges ezt a játékot űzni.
2012. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

egy gyereknek ez nem szinjáték


döntöttél már kérdező?

2012. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Ha azt szokja meg, hogy ma apuval karácsonyozom, holnap anyuval, akkor az lesz neki a jó. Még külön örülni is fog neki, hogy kétszer karácsonyozhat. Én is mindig örültem neki gyerekként.
2012. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél Kedves Kérdező?,?
2012. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!