Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 éve megcsaltam a feleségem...

1,5 éve megcsaltam a feleségemet, nem tud róla de rosszul érzem magam miatta. Ha elmondanám elválna és azt nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon nem mentség de részeg voltam és valahogy megtörtént. 2 haverom tud róla mert ott voltak de ők nem fogják tovább adni. Nem mondtam el a feleségemnek mert szeretem és terhes is volt, nem akartam/akarom szétszakítani a családot de nem jó így mellette lenni, hogy nem is sejt(ett) semmit, olyan mintha hazugságban élne. Gondolkoztam rajta, hogy elmondom de akkor elválna, és lehet hogy így a legjobb mert mégegyszer nem fogom megcsinálni. De így meg bűntudatom van. Te mit csinálnál?

31/F



2012. nov. 16. 21:48
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondanék, hogy nincs olyan titok ami előbb vagy útóbb ki ne tudódna.... főleg, ha nem csak 1, hanem 4 ember is tudja...!
2012. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
92%
11-es válaszoló vagyok.. sajnos törölte a "nem" szót a rendszer, de ezt ne vedd jelnek :) tehát az a rész így szól: "Én azt hiszem önmegcsalás vagy önámítás ide vagy oda, de nem hiszem hogy miután bevallotta a férjem, 'jobban jártam volna.. "
2012. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
80%
Terhesen megcsalni..gratulálok, ennél jobban már meg se alázhattad volna. Élj csak a bűntudattal, remélem, a feleséged elhagy, de nem ezért, hanem rájön, hogy milyen link alak vagy. Basszus, kit érdekel, hogy megbántad? Ez nem olyan, hogy bocsi, hogy azt mondtam, kövér vagy, vagy hogy megettem a csokidat. Azt aláztad meg, aki a TE gyerekedet hordta a szíve alatt.
2012. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
25%

Na emberek, de akkor egy részeg kufirc miatt váljon vasárnapi apukává?

Ha nem csalod meg mégegyszer, akkor inkább felejtsd el a dolgot és hallgass.

2012. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
98%

Van ugye 2 verzió.


1: Elmondod. Ő piszok rosszul fogja érezni magát, viszont te megkönnyebbülsz, és döngetheted a melled: bezzeg te milyen őszinte vagy. Az, hogy kvázi átraktad a te terhedet az ő vállára, ugye mit sem számít.


2: Nem mondod el, és nyomaszt tovább téged a saját hülyeséged. Ő pedig él tovább a ti kis álomidill családotokban, ami számára valóságos.


Javaslom, a te kereszted ne tedd át az ő vállára.

2012. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy szétmentek. Viszont erről a kalandról 4 ember is tud és ha kiderül jobb, ha tőled hallja, mint mástól.
2012. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
92%

Én szeretném tudni, ha megcsalnának. Valahogy úgy érzem, úgy lenne fair, hogy a sértett fél dönthet arról, hogy benne akar-e maradni egy ilyen kapcsolatban. Elárulod, aztán eldöntöd helyette, hogy jobb neki az illúzió?


Azt mondod, még egyszer nem fogod megcsalni. Mielőtt megcsaltad, mit mondtál? Hogy egyszer majd esetleg talán részegen megcsalod, vagy hogy soha nem fogod megcsalni?

2012. nov. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
83%
Hallgass mélyen Kérdező és bízz abban,hogy a többiek is hallgatnak.Én nő vagyok,csaltak már meg,de bár ne mondták volna el. Akkor abban a pillanatban megszűntem nőnek lenni,és megalázottnak éreztem magam. Igaz a mondás,hogy amit nem tudunk,az nem fáj.Én többször nem akarom hallani,ha meg is teszi az életemben valaki esetleg!
2012. nov. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Nézd felnőttnek a feleségedet és meséld el, mi történt. Hagyd meg neki a lehetőséget, hogy eldöntse: mihez kezd ezzel. Te meg vállald a felelősséget azért, amit tettél.
2012. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:12

Ha téged csalnának meg, és az lenne az indok, hogy a párod be volt ba$zcsizvsa, akkor is ilyen lazán állnál hozzá?

(Engem tudtommal nem csalt meg a párom. Viszont kiteregette a magánéletünket, a személyes privát dolgainkat egy olyan személynek, akiről tudta, hogy engem zavar. Még azt is elmondta neki, hogy én miket gondolok az róla... Aztán meg letagadta.Nekem ez is nagyon szar volt, és rohadt nehezen tettem magam túl rajta...)

2012. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!