Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 éve megcsaltam a feleségem...

1,5 éve megcsaltam a feleségemet, nem tud róla de rosszul érzem magam miatta. Ha elmondanám elválna és azt nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon nem mentség de részeg voltam és valahogy megtörtént. 2 haverom tud róla mert ott voltak de ők nem fogják tovább adni. Nem mondtam el a feleségemnek mert szeretem és terhes is volt, nem akartam/akarom szétszakítani a családot de nem jó így mellette lenni, hogy nem is sejt(ett) semmit, olyan mintha hazugságban élne. Gondolkoztam rajta, hogy elmondom de akkor elválna, és lehet hogy így a legjobb mert mégegyszer nem fogom megcsinálni. De így meg bűntudatom van. Te mit csinálnál?

31/F



2012. nov. 16. 21:48
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
21%

Marhára nem csalom a férjemet, és nem is gondolom, hogy mindig a férfi a hibás.

Viszont továbbra is azt mondom, hogy ez jobb, ha titokban marad.

2012. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
36%

Szia!! En 7 evig voltam egyutt a parommal de aztan szakitottunk mert kihult a kapcsolatunk.Baratkent valtunk el es joban voltunk szinte napi szinten beszeltunk mint baratok, nem is volt ezzel semmi baj De egy nap jott es mondta h akar mondani valamit....kiderult megcsalt egyszer egy buli alkalmaval es nekem nem merte elmondani es azota is bantotta a lelkiismeret.Ezt kb 1 ev utan mondta el nekem amikor mar szakitottunk de nagyon rosszul esett egy vilag omlott ossze bennem h ilyet csinalt.Pedig akkor mar reg nem jartunk.Sztem jobb lett volna ha mar hallgat errol.Ezt csak azrt irtam le h sztem ne mond el a felesegednek lehet egy eletre elveszited majd es soha tobbet nem fog bizni benned.

30/N

2012. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
8%
igaza van az utolsónak,ne mond el!valahogy lépj túl a bűntudatodon,de ne mond el!szeresd ahogy tudod.De ne bántsd!34/N
2012. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. nov. 24. 22:36
 45/48 anonim ***** válasza:
HOgy döntöttél?
2012. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
72%
Mondd el! Féreg.
2012. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
65%

Amíg gyerekek vagyunk, mindig azt mondják, viselkedjünk éretten, okosan, felelősségteljesen. De ezt csak addig, míg be nem töltjük a 18-at. Onnantól mehet a baromkodás, felnőttek vagyunk, nekünk lesz igazunk.


Azt hiszitek, hogy a média, a Való Világ meg a Lady GaGa kilógó feneke befolyásolja a fiatalokat? Lóf@szt. Az életükben lévő felnőttek teszik ezt. Ha egy tinédzser olvassa ezt a kérdést, levonja a tanulságot, hogy lehet lopni, csalni, hazudni, csak senki ne tudja meg.

2012. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
...teeeeeeeee..teeeeeeee..kis qrvaDDD
2012. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!