Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen elég sokat jártam...

Régen elég sokat jártam prostikhoz de azóta van feleségem! Kicsit nyomaszt a dolog és arra gondoltam elmondom neki!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem elött voltak rendes hosszabb kapcsolataim is de volt egy időszak amikor 1.5 évig egyszerűen nem találtam nőt magam mellé,de viszont a szex nagyon hiányzott és a testíség,így eljártam prostizni.Kicsi nyomaszt a dolog,nincs lelkiismeret furdolásom vagy ilyesmi mert senkinek semmi köze hozzáde valamiért úgy érzem neki tudnia kellene.Vagy is jól esne elmondani.vagy inkbb maradjon ez az én kis titkom?
2012. dec. 1. 18:42
 81/126 anonim ***** válasza:
96%

És ez most hogy a francba jön ide???


Erről beszéltem..semmit nem fogsz fel,csak ítélkezel.

Egyetlen szóval nem mondtam, hogy a prostituáltaktól kap valaki HIV fertőzést.

Én arról beszéltem, de látom még mindig nem jut el a tudatodig, hogy ugyanúgy elítéli a társadalom és kirekeszti burkoltan a prostituáltakat, mint egy HIV fertőzött embert.

2012. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/126 anonim ***** válasza:
95%

Elbeszéltek egymás mellett, mindkettőtök tök más témáról beszél és mindkettőtöknek igaza van :D hahó!! Este van de azért na!


Igen, a "rendes" igényes prostik tiszták, lehetnek jó vagy jobb anyák is akárki másnál , nem mondod meg róluk , hogy azok DE ha kiderül hogy azok akkor igenis más szemmel néznek rájuk az emberek!


Ezen vitáztok emberek! 2 igazságon!

2012. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/126 anonim ***** válasza:

Én nem ezen vitázok, hanem azon, hogy nem érti meg mit mondok :D


És nagyon utálom, amikor valakinek ennyire kicsi a felfogóképessége, de azért beszólni a saját agyszüleményére azt tudja. :D

2012. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/126 anonim ***** válasza:
16%
Jaj, jaj, jaj... Eszem ágában sincs tanulni tőletek semmit :D Olyan jól megvagyok én a "tudatlan" kis világomban a párommal és a gyerekekkel, hogy nocsak :) Isten ments, hogy ilyen álszent, prűd, elszállt, naiv luvnya legyek :)
2012. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/126 anonim ***** válasza:
85%

Az a nyolcvan akárhány százalékos meg nem tudom mit rosszindulatúskodik itt, hogy megsajnálja, hogy igénybe kellett vennie.


Azt hiszitek egy átlag férfi nem csinál ilyesmit?

Semmivel nem jobb az, aki egyszerű lányokkal műveli, akik egy este alatt talán már több embernek is széttették a lábukat.


Olyan gyönyörű világot képzelnek egyesek maguk köré, hogy már lassan fáj.

2012. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/126 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy én vagyok "rossz" emberekkel körülvéve vagy lehet, hogy csak túl őszinték a férfi munka társaim, de! Mindegyik volt már hivatalos lánnyal, mégpedig azért mert az "rossz" lány és más mint egy barátnő.... Izgatja a fantáziájukat és akkor mi van? Addig amíg meg nem csal senkit, nem tesz tönkre házasságot, családot, bármit akkor ugyan miért ne?...

Inkább a hivatalos, ellenőrzött kislányok mint a hétvégi diszkó ri**ncok....

2012. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/126 anonim ***** válasza:
69%

91%-os, igazad van.

Bár az is való igaz, hogy kevesen engedhetik meg maguknak anyagilag, hogy úgymond felsőbb kategóriás nőhöz menjenek. Pedig biztonságosabb lenne nekik is.


Azt sosem mondja meg senki, hogy egy ellenőrizetlen prostituáltnak volt-e valami betegsége, és azt sem, hogy a discoban amelyik csajt magával vitte, annak mi baja volt.


Nem értem miért nézik ezt le.

Kíváncsi vagyok mit szólnának ezek a prűd nők, ha megtudnák, hogy a nők nem is szeretnek olyan férfivel lefeküdni, akik nem jók az ágyban. Pedig senki nem született jónak, valahol csak gyakorolta.

2012. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/126 anonim ***** válasza:
64%

87-es. Ne felejtsd el, hogy ezek a "nők" mind az első kapcsolatukat élik tökéletes harmóniában és boldogságban :D Csak azt tudnám hogy hogy csinálják.... Na mindegy is... Én már csak egy romlott, buta nő maradok aki nem is érdemli meg, hogy megtudja a nagy női titkot... :D :D :D Na de majd erről beszélek még a párommal, már ha végzett a mai nő adagjával :D

Hogy egyesek mennyire buták és naivak :) Olyan jókat mosolygok rajtatok, kedves NŐK! :)

2012. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/126 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy élik első kapcsolatukat :)))


Az erkölcsök általában valahogy megtisztulnak és elfelejti az ember, hogy ő mit élt át, vagy mire vágyott.


Na meg ha első kapcsolatát éli, hát bánja a fene. Ő az erkölcseitől boldog, én meg már elnézést a kifejezésért, de dugtam egy jót és csókolom :D


Na nem voltam én soha ribanc, de nem is életem első barátjával vagyok együtt, ő a harmadik, remélem végleges :)

2012. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/126 anonim ***** válasza:
100%

egy szónak is 100 a vége: sztem sem mondd el. ha már mindenáron el akartad volna mondani, esküvő előtt kellett volna, akkor eldönthette volna, meg tudja-e emészteni.


de sztem így csak igazságtalan helyzetbe hozod.


tök más téma, de például ha már lesz a férjemmel két gyermekünk, boldogan élünk egymás mellett, és becsúszik neki egy egyéjszakás kaland, én nem akarok róla tudni.

nem akarnám, hogy a boldogságomat tönkretegye, és attól még lehet szép életünk, hogy egyszer hibázott. de ha elmondaná, azzal olyan méltatlan helyzetbe kerülnék, amivel nem tudnék megbírkózni.

tudom, hogy nem tudnám magam túltenni rajta, és vagy elválnék, vagy onnantól életem végéig boldogtalan és megalázott lennék.


tudom, hogy nem csaltad meg, de ha úgy ismered, hogy neki ebből lelkiismereti gondjai lennének, sztem ne mondd el.


egy 25 éves nő

2012. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!