Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen elég sokat jártam...

Régen elég sokat jártam prostikhoz de azóta van feleségem! Kicsit nyomaszt a dolog és arra gondoltam elmondom neki!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem elött voltak rendes hosszabb kapcsolataim is de volt egy időszak amikor 1.5 évig egyszerűen nem találtam nőt magam mellé,de viszont a szex nagyon hiányzott és a testíség,így eljártam prostizni.Kicsi nyomaszt a dolog,nincs lelkiismeret furdolásom vagy ilyesmi mert senkinek semmi köze hozzáde valamiért úgy érzem neki tudnia kellene.Vagy is jól esne elmondani.vagy inkbb maradjon ez az én kis titkom?
2012. dec. 1. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell velük törődni:) legalább ez az egyetlen boldogság forrás legyen már az életükbe ha már amúgy szar az életük :)

Ne legyünk önzőek.

2012. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/126 A kérdező kommentje:

ma 20:15



Igaz:DD

2012. dec. 1. 20:16
 43/126 anonim ***** válasza:
39%

Miért áLszent az, aki tartja magát valamire? :D

Legalább írni tudnál, ha mellé k*rváztál...

2012. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/126 anonim ***** válasza:
39%
Én a hűség szobra vagyok. Soha, de soha nem csalnám meg a barátnőmet vagy a feleségemet, ugyanis férfibecsületembe ütközne. Nem akarom őt megbántani és különben is undorodnék saját magamtól. Persze, ez nektek magyaroknak nem jelent semmit, ti imádjátok csesztetni és zavarba hozni a másik embert...
2012. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 anonim ***** válasza:
66%

Az én életem tuti nem sz*r gyerekek, mert nekem nincs semmi sötét folt benne, amitől félni kéne, hogy kitudódik. ;)

Úgy élek, ahogy nekem jó és nem ártok vele senkinek a későbbiekben se. Mert, ha ez otthon kiderül, ne számíts jóra. ;) Vigyázok magamra, hogy a tükörbe tudjak nézni és ne kelljen másnak megalázottnak éreznie magát... ;)

2012. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/126 A kérdező kommentje:

ma 20:15



Már ne haragudjál de te ennyie fogalom zavarba szenvedsz?Az között elég sok különbség van amikor valaki egyedülálló és akkor csinálja vagy akkor amikor van valakije.Ha én egyedülálló vagyok akkor azt csinálok amit akarok,az már máskérdés hogy én ezt elomondom e vagy sem pl a feleségemnek.Te meg típikus az a fajta vagy akinek bármennyi férfi fog az életében megfordulni mindegyik átvágja.Típikus eset ahogy az egyik hozzászoló mondta.Nem mellesleg miből gondolod hogy a te kedves párod nem e járt a 6 év alatt ku,rvánál?Soha ne legyél biztos mert csak egy biztos és az a halál.

2012. dec. 1. 20:20
 47/126 anonim ***** válasza:
36%

ma 20:15


Elmondom neked, hogy én 17 éves korom óta vagyok ugyanazzal a férfival, és most vagyok 23, előtte még semmilyen nem volt.

Attól, hogy Te ilyen vagy, attól nem te vagy a világ közepe és nem mondhatod hogy A Nők így gondolkodnak, csak azért mert te is az vagy. A világ nem belőled és abból a pár emberből áll aki így gondolkozik. Én így gondolom annak ellenére, hogy eddigi egész életemben ugyanazt a farkat sz*ptam . Ez van, igénykielégítés semmi más.

Majd megtapasztalod te is 10-20 év múlva mikor majd kapuzárási pánik közepette éli majd a párod amit 20 évesen kihagyott.

Általában így szokott lenni, csak persze ezt most bőszen tagadni kell, hogy ő soha...

2012. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 anonim ***** válasza:
83%

44-es !


Ha eddig még nem jutott volna el a tudatodig, itt nem megcsalásról van szó !

2012. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/126 A kérdező kommentje:

ma 20:16


Örülök hogy ilyen fantasztikus életed van és ennyire tökéletes ember vagy hogy te gondolom soha de soha nem írtál le semmit rosszul.:DD

Sajnálni tudom az ilyen embereket komolyan,Szerintem te már azt nézted mikor lehet valamibe még belekötni..szánalmas életed lehet..

2012. dec. 1. 20:23
 50/126 anonim ***** válasza:
37%

ma 20:18


miért ne számítson jóra? :)

nem minden nő( a normálisabbak) csapja ki a hisztit és mutatja meg igaz valóját az -állítólag- annyira szeretett párja felé ,mikor annak kiderül valami a múltjából ;)

2012. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!