Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen elég sokat jártam...

Régen elég sokat jártam prostikhoz de azóta van feleségem! Kicsit nyomaszt a dolog és arra gondoltam elmondom neki!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem elött voltak rendes hosszabb kapcsolataim is de volt egy időszak amikor 1.5 évig egyszerűen nem találtam nőt magam mellé,de viszont a szex nagyon hiányzott és a testíség,így eljártam prostizni.Kicsi nyomaszt a dolog,nincs lelkiismeret furdolásom vagy ilyesmi mert senkinek semmi köze hozzáde valamiért úgy érzem neki tudnia kellene.Vagy is jól esne elmondani.vagy inkbb maradjon ez az én kis titkom?
2012. dec. 1. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/126 anonim ***** válasza:
83%

engem nem zavarna

de ha választhatnék akkor nem akarnám tudni

2012. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/126 anonim ***** válasza:
77%

Na mi van, meguntad a jó kis nyugis életed? és most fel akarod kavarni, hogy történjen valami?

Nekem biztos nem fordulna meg a fejemben, hogy elmondjam!

2012. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/126 anonim ***** válasza:
42%

Ma 19:10-essel ne törődj, 100 hogy az akivel van ugyanilyen, általában ezek pofára szoktak esni.

Ha nem is 1 éjszakás kalandja de 1-2 vagy pár hónapos kapcsolatuk tuti, hogy volt, sőt! fiatal korukban több is lehetett ,ez ugyanaz, csak pénz nélkül, semmivel nem különb.

Persze itt mindenki csak komoly kapcsolatban él 16 éves kora óta és mindenki az első párjával van jelenleg is....


Ha eddig nem jött fel nem kell elmondani, te nem a gép előtt hokizva tetted azt amit az ellenzők férjei/párjai tesznek mellettük is, hanem fizettél, na bumm.

A múlt az múlt, nem kell bolygatni.

2012. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/126 anonim ***** válasza:
92%
Ne mondd el!!! Minek. Főleg ezzel a szöveggel, hogy hiányzott a szex. Gondolom nincs még gyereketek, de ha a feleséged terhes lesz, esetleg veszélyeztetett mit fog majd gondolni? Én azt gondolnám, hogy ki tudja mennyire hiányzik neked megint a szex, és lehet, hogy megint olyan nőkhöz jársz. Magamból indultam ki, és a legrosszabb lehetőségből. Minek ezt megkockáztatni?
2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/126 A kérdező kommentje:

ma 19:53


Hát régen olvastam ilyen lényegre törő hozzászólást.

:DD


Igen persze itt mindenki szende szűz és ártatlan minta feleség és férj és soha de soha nem volt ilyenbe részük..:D

2012. dec. 1. 19:57
 36/126 anonim ***** válasza:
58%

Ha eddig nem mondtad el akkor nem értem most miért akarod.

Nem lényeges már,az a múlt,ha esetleg valaha rákérdez akkor mond el,amugy minek,engem sem érdekelnek részletek,a férjem múltjával kapcsolatban,de ha ilyet elmesélne az sem változtatna semmin,szeretem,ő is engem, nagyon jó a kapcsolatunk,én sem akkor kezdtem a nemi életem mikor megismertük egymást.

2012. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/126 anonim ***** válasza:
44%

33-as !


Nagyon igazat adok Neked. Itt tényleg mindenki a hűség és az őszinteség szobra, csak még nem kérték fel rá, hogy modellt álljon.


Csak azt nem értem, akkor miért van ennyi kérdés, ami pont az ellenkezőjét támasztja alá a dolgoknak.

Nézzen már mindenki magába ! Miért kell álszentnek lenni ? Legalább névtelenül ne !!! Tisztelet a kevés kivételnek.

2012. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/126 anonim ***** válasza:
88%

Köszi, de a lényeget leszűrted, nem kell elmondani, ha érdekelné hány nőd volt megkérdezte volna.

De abban igaza van az egyik hozzászólónak, hogy ha esetleg terhes lesz a feleséged akkor nem sok szex lesz, gyereket akkor vállalj csak ,ha nem hagyod cserben a terhesség közepén és utána sem, ez felelősség egy új és ártatlan élet felett. Gondold meg.

2012. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/126 A kérdező kommentje:
Na látom ide tévedtek akikről szó volt a 19:53-as válaszoló mondandójába..már is lepontozta a sok állszent minta szobor:D
2012. dec. 1. 20:14
 40/126 anonim ***** válasza:
38%

19:10-es vagyok és igen 16 éves korom óta kapcsolatban, tehát 6,5 éve. :) Előtte egy kapcsolatom volt, amiben 1 év után derült ki, hogy mit tett a fiúka, ez nem álszentség, hanem normális emberi reakció, engem tisztességre neveltek otthon. Egyszer estem pofára, többet nem fogok, mert ha ne adj Isten vége lesz ennek a kapcsolatomnak, nem fogok akármilyen jött-ment férfival összejönni...

Hidd el számomra mindenki sz*r alak, aki csak úgy kefélget, akár pénzért, akár nem.

A legtöbb ember ilyen, mint én, ti vagytok a furák, hogy ez így nektek normális, na ezért is kezd ott tartani a világ, ahol, mert manapság már szinte minden szabad, alig van értéke egy-egy kapcsolatnak, a testi örömök és ömlenek ránk és belefulladnak sokan, úgy üldözik.

Ez mind hozzátartozik ahhoz, hogy ne mondd el a feleségednek, a legtöbb nő ilyen, mint én, nem magamból indulok ki, elég a baráti körömben is körbe nézni...

2012. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!