Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen elég sokat jártam...

Régen elég sokat jártam prostikhoz de azóta van feleségem! Kicsit nyomaszt a dolog és arra gondoltam elmondom neki!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem elött voltak rendes hosszabb kapcsolataim is de volt egy időszak amikor 1.5 évig egyszerűen nem találtam nőt magam mellé,de viszont a szex nagyon hiányzott és a testíség,így eljártam prostizni.Kicsi nyomaszt a dolog,nincs lelkiismeret furdolásom vagy ilyesmi mert senkinek semmi köze hozzáde valamiért úgy érzem neki tudnia kellene.Vagy is jól esne elmondani.vagy inkbb maradjon ez az én kis titkom?
2012. dec. 1. 18:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/126 anonim ***** válasza:
42%

59/60


Akár callgirl, akár lejjebbi szinten lévő bármelyiket is veszi igénybe a kuncsaft-a kuncsaft egyforma velük, nem nézheti le őket.


Tudod van egy ős öreg mondás:

K.rvákból lesznek a legjobb feleségek.

2012. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/126 anonim ***** válasza:
92%

Nem értelek titeket. Engem annyira nem érdekel, hogy a férjem előttem kivel volt.


Mi a búbánatos f*szom közöm van hozzá? Engem nem csalt meg, nem is ismert talán. Akkor meg???

Semmi betegsége sincs.


Aki ezért kidobná a férjét azt remélem soha nem veszi el senki, mert egyszerűen kiállhatatlan hárpia. Hiszti..ezek miatt nem tartják a férfiak velük egyenrangúnak a nőket.

2012. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/126 anonim ***** válasza:
76%

ma 21:09


hát, nem értünk egyet, de különbözőek vagyunk, így kerek a világ :)

2012. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/126 anonim ***** válasza:
78%

Na pontosan k**vából nem lesz jó feleség. Főleg nem luxusból... De ez már másik téma...

Mi az hogy a múlt az múlt? Igen, volt, múlt de könyörgöm hozzá tartozik!!! A múltja miatt lett mindenki olyan ember amilyen!

Attól hogy fizetett nekik miért rosszabb? Legalább jó pénzt fizetett nem csak 1-2 koktélt valami álszent kis luvnyának :) Mellékesen a diszkós kis egy éjszakás lányok mivel jobbak? Ellenőrizve nincsenek, ki tudja mit kapsz el tőlük 1-2-3-4 koktélért és ez laza menetért cserébe?.... Inkább akkor a hivatalos lányok akik normálisan dolgoznak. És amúgy is! Legalább dolgoznak valamit, nem csak otthon vakarják a kis buksijukat meg a hátsó felüket!...

Nem mindig az a ku**a aki a sarkon áll.... Ezt azért érdemes átgondolni...

2012. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/126 anonim ***** válasza:
51%

62/63


Nem mi foglalkozunk a múltal, hanem a kérdező. Az a kérdező, aki lenézi azokat, akiket igénybe vett. Érzed a beszédje fonákságát?:D Gondoltam segítek neki, hátha egy "kissé" megvilágosodik:D

Jól gondolkodsz egyébként.

2012. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/126 anonim ***** válasza:
31%

Ki nem nézi le a k*rvákat?


Most komolyan. Mindenki adja a szentet és az empatikust, de garantálom, hogy senki nem engedné, hogy egy exprosti a gyerekeire vigyázzon, vagy hogy pár napra meghúzza magát nála. Vagy utána hipóval takarítana ki mindent, undorból.

Senki nem mondaná el szívesen a barátainak, hogy az egyik jó ismerőse prostituált.

Szóval addig mindenki szépen beszél, ameddig az élet nem hoz egy olyan lehetőséget, ahol ki kell mondani a tényeket.

2012. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/126 anonim ***** válasza:
68%
Amelyik nő azért hisztizik mert előtte hány/milyen nővel volt érzelmi vagy testi kapcsolata a férjének meg is érdemli hogy egyedül maradjon....
2012. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/126 anonim ***** válasza:
100%

Nyomaszt a saját tetted és azért akarod elmondani, hogy neked könnyebb legyen, de valószínűleg a feleséged nem venné jól a kis sztorid. Megéri?

A te tetteid, dolgozd fel te, ne a feleségedre borítsd rá az épp előjövő lelki bajod. Szerintem.

2012. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/126 anonim ***** válasza:
79%

De mit kell ezen feldolgozni?


Magyarázzátok már el nekem, mert én nő vagyok és nem értem.


Semmi bűnt nem követett el szerencsétlen, csak dugott valakivel. Az meg ki a francot érdekel, hogy fizetett-e érte?

Ne higgye már senki, hogy az ő férje előtte csak szerelemből szexelt. Mi nők sem csak szerelemből szexelünk, illetve a java részünk.

Emberek vagyunk, igényekkel. Ez van.

2012. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/126 anonim ***** válasza:
100%

66/67


Mondok én neked valamit, a te fajta nődnek volna mit tőlük tanulnia. Igen megrökönyödnél ha tudnád az igazat. De csak lököd az ostoba szóbeszédedet.Ezért nem érdemled meg hogy tudd:D

Amúgy sosem tudhatod egy férfiről sem, hogy mellékesben nem üzi-e az ipart:) Ugyanis senki orrára nincs kötve, és az átlagtól messze intelligensebbek, mint a szóbeszéd tartja.Legyen akár férfi vagy női prostituált.

2012. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!