Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket ilyen...

Vállalnál gyereket ilyen esetben egy olyan férfival akiről tudod, hogy nem lesz örökre veletek, de jó apa/ember?

Figyelt kérdés

Van most egy párom. Én 38 vagyok, ő kicsit idősebb. Elvált, van két lánya, imádja őket, jó apa. Nekem nincs gyermekem, eddig nem volt fontos, illetve elég válogatós vagyok pasik terén. Beszélgettünk már gyerekről. Tudom milyen típus, nem marad meg egy nő mellett sem. Én sem vagyok fülig szerelmes, de most jó vele, értelmes, tanult, rendes férfi.

Azt mondta eddig nem akart újra gyereket (kamasz lányai vannak), de most ha szeretném vállalhatnánk egyet. Anyagilag mindketten nagyon jól állunk, akár egyedül is el tudnám tartani később jó körülmények között, de ha gyereket akar, gondolom mindig támogatni fogja, úgy ahogy a lányait is.



2012. dec. 12. 12:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
35%

Függetlenül attól, hogy - saját bevallásod szerint - nagyon válogatós vagy férfiak terén, 38 éves korodra lyukadtál ki egy olyan férfi mellett, aki képtelen megmaradni egy nő mellett, de ha szeretnéd, úgy mellesleg összerittyenthetnétek egyet. Jó apa?!

Kedves leendő anyuka: te most a gyerek érdekét nézed, vagy a biológiai órád kezdett el vészesen ketyegni?

Mert az egy dolog, hogy kicsúszol az időből, az meg egy másik, hogy a gyereknek nem az az érdeke, hogy legyen, aki tejeljen, akkor is, ha épp az ország másik végében lakik.

2012. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Szerintem a lelki háttérrel sem lenne gond, így is meg tudnánk neki adni mindent. Értelmesek vagyunk mindketten úgy gondolom. És tényleg látom a saját szememmel, hogy jó apa így hogy 10 éve elvált is, ez is motivál abban, hogy vele vállaljak gyereket. Emellett hasonlóan gondolkodunk, hasonló az ízlésünk. Jól megvagyunk most, ennek oka nem a nagy szerelem, hanem az azonos beállítottság.
2012. dec. 12. 12:53
 13/63 anonim ***** válasza:
0%
És egyátalán: mi van, ha veled történik valami? Ki neveli fel a gyereket? Az apa? Ő biztosan nem. A szüleid? Ők gondolom 60 felett vannak már, és nem valószínű, hogy erre vágynának.
2012. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:

"Én pl. családban nőttem fel, de sosem volt olyan viszonyom az apámmal, mint neki a lányaival."


Más dolog 24/7 egy légtérben lenni valakivel, látni, mikor morcos, stb, megint más találkozni vele heti néhány órahosszára. A legtöbb rokoni kapcsolaton a távolság segít, de kérdem én, akarsz te egy olyan családot a gyerekednek, ami szándékosan csonka?

2012. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

Miért ne nevelhetné fel ő, ha valami történik velem? Ezt nem értem.

Arra értettem, hogy válogatós vagyok, hogy csak azért nem megyek bele egy kapcsolatba, hogy gyerekem legyen, vagy nem alkuszok meg valaki mellett, azért hogy legyen VALAKIM. Vele más a helyzet. Értelmes, kifinomult, van egzisztenciája. Összeillünk.

2012. dec. 12. 12:56
 16/63 anonim ***** válasza:
15%

Mert a lányait sem ő neveli (még felesben sem!). Csak "sokat van velük".


És tényleg nem vagy válogatós....


Szegény gyerek! :(

2012. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
A csonka családról csak annyit, hogy sok gyereket látok boldogtalanul, levegőnek nézve családban (nővérem gyerekei), és okos, talpraesett csacsogó gyerekeket elvált szülőkkel - párom lányai. Mint írtam már ez is motivál, hogy látom milyen kiegyensúlyozott lányok, rendben vannak lelkileg teljesen. Pedig 5 és 7 évesek voltak mikor elváltak a szüleik
2012. dec. 12. 12:58
 18/63 anonim ***** válasza:
49%

Kizárt.

Nekem van férjem,kizártnak tartom hogy elhagyjon,én sem őt,szeretjük egymást.Közösen nevelgetjük a lányunk de igy is hogy ketten vagyunk baromi nehéz.Maga az ellátása az okés,nem egy ördöngösség,inkább a nevelés az ami kétemberes feladat,döntéseket hozni,normális embert nevelni.

2012. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod, hogy mennyit van velük? Heti 2-3szor ott alszanak, töltenek vele elég időt, meghallgatja őket. Nem fogom ezredszer leírni vagy bizonygatni, jó apa.

Akkor nem vagyok válogatós :)

2012. dec. 12. 13:00
 20/63 anonim ***** válasza:
0%

Ott alszanak. WOW! Hihetetlen mennyiségű időt jelent.


Te nem vagy rá kíváncsi, hogy mit gondolunk. Te már eldöntötted mit akarsz: gyereket. De azt bármi áron.


Erre azt kell, mondjam, tegyed azt, amit jónak gondolsz. De gyűjtsél össze elég pénzt a gyerekednek, és rendelkezzél a gyámságáról, ha veled baj történne, vagy ne adj isten meghalnál. Azt hiszem, ez így lenne fair.

2012. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!