Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket ilyen...

Vállalnál gyereket ilyen esetben egy olyan férfival akiről tudod, hogy nem lesz örökre veletek, de jó apa/ember?

Figyelt kérdés

Van most egy párom. Én 38 vagyok, ő kicsit idősebb. Elvált, van két lánya, imádja őket, jó apa. Nekem nincs gyermekem, eddig nem volt fontos, illetve elég válogatós vagyok pasik terén. Beszélgettünk már gyerekről. Tudom milyen típus, nem marad meg egy nő mellett sem. Én sem vagyok fülig szerelmes, de most jó vele, értelmes, tanult, rendes férfi.

Azt mondta eddig nem akart újra gyereket (kamasz lányai vannak), de most ha szeretném vállalhatnánk egyet. Anyagilag mindketten nagyon jól állunk, akár egyedül is el tudnám tartani később jó körülmények között, de ha gyereket akar, gondolom mindig támogatni fogja, úgy ahogy a lányait is.



2012. dec. 12. 12:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Nem irtad mióta vagytok együtt?mióta élsz vele?És mit takar a kicsit idősebb?
2012. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt. Együtt élni nem élünk, inkább hol nálam vagyunk, hol nála. 44 éves.
2012. dec. 12. 14:12
 43/63 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmad nincs mibe akarod a fejszédet vágni, én tudom, ezért kértelek nyomatékosan, hogy az átlagnál komolyabban vedd amit mondtam.Pedig az én gyerekeim családban nőttek fel-még ha érdekességeik is vannak akkor is.

Egyetlen férfi beszédjére nem alapozhatsz, ma ezt mondja neked és mit csinálsz, ha holnap megérkezik neki a rafkós liba-akiről irtam? Akkor mit csinálsz? Mész perelni gyt-st? és azzal ki leszel segítve? A fenéket.


Sokan szokták azt irni és mondani, hogy egy nő magának szüli a gyereket-és tényleg igaz. Ugyanis az a gyerek csak rád számithat egész életében 1000%-osan. Bár mennyire is jó apa valaki(ami mondjuk egy másik nő érdeme-tegyük hozzá-mégis férfi, és nem tudod rábízni a gyerekedet, mert képtelen lenne olyan biztonságot adni ami szükséges. Vagy ha szétmentek és te olyan helyzetbe kerülsz, amiben még magad sem tudod hogy veled mi lesz, és csak biztonságot(nem anyagi!) kérsz mondjuk egy jó(?) apától, és azt mondjuk a liba lebeszéli, hogy veled találkozzon, akkor mit csinálsz?

2012. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
17%

44 éves és? ismerek olyan 52 éves faszit aki felelőségben kb a 20 éves kölök szintjét is alig éri el.


1,5 éves kapcsolatra mernél vállalni? Felelőtlen vagy és fogalmad nincs a dolgokról.



Ha szarba hagy a pasi, mert ugyan kéri és mondja hogy szeretne gyereket tőled, de amikor mondjuk terhes leszel-tényleg tök spontán-és a faszi meggondolja magát akkor mit csinálsz? Mész abortuszra és viseled egy egész életen keresztűl a maradványát az abortusznak? vagy megszülöd a gyerekedet és egy ilyen lia akiről irtam feljogosítja magát arra, hogy a mondjuk 14 éves lányodat-pusztán azért mert tőled származik ócska kis pénzéhes, neveletlen k.rvának állítja be a pasi előtt, holott a gyereked jól nevelt, jól tanul, kiköpött apja, és egy csupaszív gyerek a valóságban? Mit csinálsz akkor?

2012. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed, de nem látjuk egyformán a világot. Nekem nem ilyen borús a férfiakról alkotott véleményem, bár biztos van aki rászolgál :)

És ha jól értem amit írsz, akkor teljesen mindegy, nincs mire alapozva gyereket vállalni valakivel, akkor mi legyen? :)

2012. dec. 12. 14:19
 46/63 anonim ***** válasza:
28%
Amit javasoltam már leírtam neked. Olyan pasit válasz, aki valóban apja tud lenni a gyerekednek,aki éjjel-nappal ott van a gyerek mellett.Akire ha veled bármi is történik(ne történjen) fog tudni vigyázni a gyermekedre, hogy ne tudjanak neki ártani.Ilyen pasit válasz, ha gyereket akarsz. És ne olyat, akinek 2 nő kell.
2012. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztök össze?
2012. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem ezt a hozzáállást.

Ma, amikor a házasságok több mint a fele válással végződik, és amikor az együtt maradt családok jelentős részében ugyanúgy nem foglalkozik az apa a gyerekkel, teljesen érthető, ha közel a negyvenhez már reálisan látod a dolgokat.


Szerintem sokkal reálisabb, ha abból indulsz ki, ahogy most a lányaival viselkedik, és abból következtetsz a jövőre, mintha "megismernéd" egy-két év együttéléssel, és abból próbálnád meg kitalálni, hogy reagál a gyerekkérdésre. Hány nőt csal meg a párja terhesség és gyerekágy alatt! Mert nem tudta, mibe vágja a fejszéjét. Esetetekben ez a probléma például fel sem merül.


Egyébként azt sem tudhatod, hogy nem marad mellettetek. Az ember változik. Pont ugyanannyi esélyetek van együtt maradni, mintha nem ezt mondta volna előre.

2012. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
0%

48-nak


Mostanság van egy ilyen nő hála Istennek nem ismerősöm, aki ugyan ezt a szöveget lökte egy másik fórumon.


Ma: egyedül neveli a gyerekét,hisztérika és a bíróságra vánszorog, és pereskedik gyt-st követel a faszitól, és őrjöng, mert a faszi egy elegáns mozdulattal "meggondolta " magát és lelépett tőle egy új nénihez.Ő is ugyan így beszélt illetve irt mint te.

2012. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
70%

Emberek!

Miről beszéltek? Mi az, ami biztos? Hol keressen olyan férfit, aki biztosan mellette éli le az életét és BOLDOGSÁGBAN? És ha megtalálta, honnan tudja, hogy ő az? Mert ez a látszat?

Hányszor csalt már a látszat? Sokszor!! Hű, és még hányszor fog!

Bezzeg amikor itt a 17 éves kislányok teherbe esnek, konkrétan azt se tudják kitől, akkor mindenki abortusz ellenes és lehet még jó helye a gyereknek!

A világban az emberek jó családi élet nélkül és anyagi háttér nélkül szülnek gyereket, sok esetben talán a segélyre apellálva. Akkor kérdem újra, MIRŐL BESZÉLTEK??

Kérdező!

Semmivel nem vagytok hátrányosabb helyzetben, mint egy házaspár. Ott nem hagyhatja kakiban a férfi? Naná, hogy de. A nő nem taposhat le egy 18 éves fiúhoz a gyereket ott hagyva? Hát persze, hogy de. Erre is van példa!

2012. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!