Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket ilyen...

Vállalnál gyereket ilyen esetben egy olyan férfival akiről tudod, hogy nem lesz örökre veletek, de jó apa/ember?

Figyelt kérdés

Van most egy párom. Én 38 vagyok, ő kicsit idősebb. Elvált, van két lánya, imádja őket, jó apa. Nekem nincs gyermekem, eddig nem volt fontos, illetve elég válogatós vagyok pasik terén. Beszélgettünk már gyerekről. Tudom milyen típus, nem marad meg egy nő mellett sem. Én sem vagyok fülig szerelmes, de most jó vele, értelmes, tanult, rendes férfi.

Azt mondta eddig nem akart újra gyereket (kamasz lányai vannak), de most ha szeretném vállalhatnánk egyet. Anyagilag mindketten nagyon jól állunk, akár egyedül is el tudnám tartani később jó körülmények között, de ha gyereket akar, gondolom mindig támogatni fogja, úgy ahogy a lányait is.



2012. dec. 12. 12:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
38%

Mennyi idióta, te jó isten.

Én támogatlak, egyenesen megmondod, mit várhatsz, nem nyáladzol az oldalon, hogy a te pasid a legszexibb, legjobb fej, stb., sosem fog elhagyni.

Őszinte vagy és tudod, mit akarsz.

Hajrá!

2012. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
47%
Betegebb,és rosszabb körülmények közt nőnek föl gyerekek,mint amit te (ti) biztosítani tudtok.Ha vágysz már az anyaságra és szeretnéd ennek az embernek a génjeit viszont látni az utódodban,akkor szerintem nyugodtan vállald be.Nem csapod be,közös döntés lenne,akkor meg mire várnál?És tényleg előfordulhat,hogy összekovácsol benneteket egy családdá és megállapodna ő is.
2012. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
50%

Ne vállalj. Egyrészt óriási felelősség, másrészt a gyereknek valódi apa kell, harmadrészt, hogy ha a pasi lelép, és új családot alapít és kiderül a gyereked kiléte, az új nője gyűlölni fog téged is és a gyermekedet is és ha a pasi befolyásolható akkor előtte minden szemétnek be fog állítani-aki sosem voltál.Össze vissza fog rólatok hazudozni, és elmondja mindennek majd a gyermekedet, ha kiderül a gyereked kiléte.

A tapasztalat beszél belőlem,ezért vedd az átlagnál komolyabban azt amit írok.


Kell ez neked?Ahelyett, hogy inkább megvárnád, hogy egy egyedülálló srácot megismerj, és úgy szülj gyereket, hogy annak a gyereknek nincs ilyesmi "hozadéka" mint a fent említettek.

2012. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy összeállna egy ilyen típusú nővel. A már meglévő gyerekeivel sem volt soha ilyen "gond"
2012. dec. 12. 13:56
 35/63 anonim ***** válasza:
27%

"Attól, hogy nem maradnánk együtt életünk végéig, lenne családja. A lányait is imádja, sok időt tölt velük, nagyon jó kapcsolatuk van. A mienkkel is megtenné."



Nem tenné meg, főleg akkor nem ha gyáva és befolyásolható hangulatember.Ugyanis nem ő nevelné a gyereket, hanem te, nem lenne veletek minden nap, nem látná a gyerekének minden mozdulatát-mint egy normális családban.


A jól fizető állásodról meg annyit: ma van, holnap nincs.Erre ne számolj. Ahogy gyerektartásra sem-mondjuk ilyen esetben egy normális nő egy fillért nem fogad el.


Ez még az előzőhöz hozzájön.

2012. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
16%

34-re


Nem tudhatod. Egy rafkós liba még a legnormálisabb embert is ki tudja cvetköztetni az emberi mivoltjából, eleinte meg akkora szinházat ad elő a krapeknak amekkorát bír.

2012. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
16%
A meglévő gyermekei még kamaszok, ugyan már majdnem felnevelte, és nap mint nap látja őket, tőrődik velük-napi szinten. A tiéd meg csak egy idegen lenne, ha nem ő neveli fel. Jöhet egy héten akár hét napot is hozzád, de nem ő kel fel a gyerekhez, nem ő ül a betegágyánál stb. hanem te.
2012. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

Befolyásolhatónak semmiképpen nem nevezném :)

Mivel még együtt vagyunk, együtt vállalnánk gyereket, látná a kicsit minden nap. Ha nem akkor is lehetne szoros kapcsolatuk.

Tudom, hogy semmi nem biztos anyagilag, de egy kétkeresős családban sem. Van tartalékom vész esetére. Gyerektartást olyan formában hogy a gyerekre költi elfogadnék természetesen, mivel pont az a lényeg, hogy ketten vállalnánk.

2012. dec. 12. 14:01
 39/63 anonim ***** válasza:
68%

Ha huszonéves lennél, talán én is azt írnám, hogy várj az igazira, meg hogy majd jön olyan, akivel nagyobb a valószínűsége, hogy közösen nevelitek fel a gyereket. Az igaz, hogy a szerelem jöhet bármelyik életkorban, bármikor, de azért ha valaki babát akar és a 40-hez közelít, tényleg el kell gondolkoznia a lehetőségeken. Mert még ha találkozol is a "nagy Ő"-vel, mondjuk 50 éves korod körül, nem valószínű, hogy akkor akarnád megszülni az első gyereked.

Úgyhogy ha tényleg szeretnél babát, én nem látom akadályát és nem is érzem felelőtlenségnek.

2012. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

Egy gyerekkel jó kapcsolatot az tud kialakítani aki születése első pillanatától éjjel nappal vele van. Akkor tud erős majdhogy nem anyai érzésű kötődés kialakulni a gyerekben.


Az átlag-gondolok itt arra, hogy szinte csak az anyuka neveli a gyereket a pasi meg ha hatér a melóból leül vacsi tv, és köszön a gyereknek-ez nem kapcsolat, nem kötődés.Számomra.

2012. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!