Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket ilyen...

Vállalnál gyereket ilyen esetben egy olyan férfival akiről tudod, hogy nem lesz örökre veletek, de jó apa/ember?

Figyelt kérdés

Van most egy párom. Én 38 vagyok, ő kicsit idősebb. Elvált, van két lánya, imádja őket, jó apa. Nekem nincs gyermekem, eddig nem volt fontos, illetve elég válogatós vagyok pasik terén. Beszélgettünk már gyerekről. Tudom milyen típus, nem marad meg egy nő mellett sem. Én sem vagyok fülig szerelmes, de most jó vele, értelmes, tanult, rendes férfi.

Azt mondta eddig nem akart újra gyereket (kamasz lányai vannak), de most ha szeretném vállalhatnánk egyet. Anyagilag mindketten nagyon jól állunk, akár egyedül is el tudnám tartani később jó körülmények között, de ha gyereket akar, gondolom mindig támogatni fogja, úgy ahogy a lányait is.



2012. dec. 12. 12:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 38 vagyok, és ha úgy lennék eleresztve ahogy te, ha nem lenne gond akár az egyedül nevelés, belevágnék ezzel a pasival. Semmi nagy remények( amik általában dugába dőlnek),hanem átgondoltság, szimpátia, egyezőség, jó apának látod a "donort". Nem várnék semmire, lehet, hogy ez lesz az évszázad jó kapcsolata slussz poénnak. Ha ilyen higgadtan és átgondoltan vállalnának a nők gyereket, nem lenne ennyi szegény, elhagyott, becsapott nőci. Lehet lepontozni, totál nem érdekelnek a számok.
2012. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 Emianya válasza:
biztos,hogy vallalnek!hany eletre kötött hazassag van,aminek jobb esetben csak par ev mulva vege?sok.es a gyerek(ek)ott maradnak apa nelkül,mert esetleg gyülölik egymast a szülök!ti legalabb tisztaztatok ezeket a dolgokat.ha nem is lennetek együtt,de a tisztelet megmaradna egymas irant(RITKA DOLOD)es a gyereknek sem kell valasztani a szülök közül.a szülök nem ölik egymast,nincs veszekedes!mert az sokkal többet art egy gyereknek,minthogy a szülei nem elnek együtt,de normalisan beszelnek egymassal!!!!tapasztalat!
2012. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Mi történt, lett baba? Most találtam meg a kérdést, elolvastam az összes választ :) Remélem bevállaltátok a csöppséget!
2016. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!