Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket ilyen...

Vállalnál gyereket ilyen esetben egy olyan férfival akiről tudod, hogy nem lesz örökre veletek, de jó apa/ember?

Figyelt kérdés

Van most egy párom. Én 38 vagyok, ő kicsit idősebb. Elvált, van két lánya, imádja őket, jó apa. Nekem nincs gyermekem, eddig nem volt fontos, illetve elég válogatós vagyok pasik terén. Beszélgettünk már gyerekről. Tudom milyen típus, nem marad meg egy nő mellett sem. Én sem vagyok fülig szerelmes, de most jó vele, értelmes, tanult, rendes férfi.

Azt mondta eddig nem akart újra gyereket (kamasz lányai vannak), de most ha szeretném vállalhatnánk egyet. Anyagilag mindketten nagyon jól állunk, akár egyedül is el tudnám tartani később jó körülmények között, de ha gyereket akar, gondolom mindig támogatni fogja, úgy ahogy a lányait is.



2012. dec. 12. 12:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
24%

Igen en belevagnek a herceg a feher lovon mar nem fog jonni neked sem az tuti es ha megis akkor elfogadja a gyereked Jobb mint egy spermabank Csak tudjon rola ne huzzd be a csobe.

Mi en es a ferjem most fogunk spermat ajandekozni eleg hulyen hangzik de igy van a 38 eves nagyon jo baratnomnek mert kifutott az idobol es a spermabankban tobb evet kell varni igy mi kisegitjuk a doki meg megcsinalja a megtermekenyitest a maganklinikan (ittmegengedett egyedulallo noknek). tetszenek neki a gyerekeink igy megbeszeltuk a jogi oldalt is ha terhes lessz szerzodest keszitunk az ugyvednel a ferjem nem ismeri el a gyerket es nem fog fizetni erte de a gyereknek megmondjuk ki volt a donor.

2012. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
76%

SEMMI PÉNZÉRT SEM! Mindezt úgy mondom hogy apa nélkül nőttem fel. Igen, volt pótapám de az nem ugyanaz. Hiába van pénzed, apukát és teljesértékű családot nem tudsz rajta venni. Szerintem nagyon önző dolog lenne így h

gyereket vállalni. Nők még 40, 40 felett is szülnek, lehet hogy 2 év múlva megtalálod a tökéletes embert, akivel családot alapíthattok.


Ne szúrj ki így egy gyerekkel, borzasztó dolog lenne.

2012. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező!

Nem tudom miért hurrognak le, hiszen rengeteg olyan eset van, amikor egy jó működő házasságnak tűnő dolog ér hirtelen véget a baba megszületése után. Honnan tudjuk, mi tart örökké? Van elképzelésünk, terveink.. vagy bejön vagy nem!

Ha jól megvagytok, szeretnétek gyereket , én azt mondom hajrá!

Nem biztos, hogy lesz még egy ilyen lehetőséged, ha vágysz erre, akkor tedd meg!

2012. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
51%

Azt irod jó apa,de nem marad meg egy nő mellet sem.Nálam ez a kettő kizárja egymást.Kvázi úgy csinál gyereket hogy nem tud hűséget fogadni?vagy ezt nem értem.

Vagy csináljunk gyereket és aztán lesz ahogy lesz?

2012. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
39%
Csupán önzőségből vállalnád, a férfi itt másodlagos.
2012. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
52%

Egyik legjobb barátnőm ilyen gyerek. 30 éves. Tökéletes a kapcsolata az apukájával is. Elmondták neki, hogyan, miért született (40 körül voltak mindketten) nem lett lelki beteg. Kiegyensúlyozott, talpraesett nő. Nincs problémája a férfiakkal sem. Nem lettek emiatt lelki sérülései, bízik a férfiakban, most fog születni a babája, stabil, boldog kapcsolatba.

És igen is lehet jó apa mindentől függetlenül, tölthet sok időt a gyerekével. Minket pl. mindig levitt a Balatonra nyaranta több hétre, a lányát és még két barátnőjét kislánykorunk óta. nekem is jó a kapcsolatom vele :)

2012. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

Nálam a kettő nem zárja ki egymást. Vannak olyan típusú emberek akiknek kell a folyamatos újdonság, hódítás. Ez nem határozza meg milyen ember valaki. Ha nyíltan vállalja, nem vág át senkit. A feleségétől is elvált inkább. Ő is normálisnak néz ki egyébként, beszéltem már vele, ő is jó apának tartja.


Önzőségből? Igen. Gyereket szeretnék. Más miért vállal gyereket, hogy ne halljon ki a Föld. Nem másodlagos az apa személye. Ha mindegy lenne, csak magamnak akarnám, akkor lemennék este, és felszedném az első járókelőt. Soha nem látnám többet, lenne egy gyerekem.

2012. dec. 12. 13:19
 28/63 anonim ***** válasza:
46%

Vannak nők, akik annyira szeretnének gyereket, hogy inkább egyedül is.. spermabankból...

Annál a szituációnál ez azért mégiscsak jobb. Szóval szerintem nincs akadálya, bár nem ideális.

2012. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
45%
Ha egészséges volnék, ha anyagilag nem lennének problémáim, ha tudom, hogy még ha nem is lenne velem az a férfi, de a gyerekéről gondoskodna és törődne vele és ha tényleg szeretnék gyereket és lassan 40 körüli lennék, akkor én vállalnék.
2012. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

Szeretném ha lenne egy (jó) apja is. Eddig nem is agyaltam a gyerektémán, most hogy itt ez a lehetőség, nem akarom elszalasztani magam miatt sem, és a gyerek miatt sem. Hiszek benne, hogy nem ártanánk neki mi ketten.

De tudom, hogy nem a legjobb megoldás, talán ezért is tettem fel a kérdést :) De talán ez a második legjobb.

2012. dec. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!