Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén mondjátok el nekem:...

Őszintén mondjátok el nekem: mégis mi a baj a háztartásbeliekkel?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a háztartásbeli nők ( mások szavával élve kitartott ) nem ér semmit. És most nem az olyan anyukákra gondolok, akiknek pici gyerekük van. Olyanokat hallani, hogy a kitartott nők része csak a pénzre hajt, meg biztos megöli a férjét, tönkremegy a házassága, stb.

Én is eltartott nő vagyok, számomra és a férjem számára is a régi családmodell az ideális, ahol a férfi dolgozik, a nő meg otthon van, és a gyerekekkel törődik. Hál istennek van rá módunk. Én egész életemben szuper anyu akartam lenni, aki 0-24-ben a gyerekei melett van, jelmezeket varr, isteni tortákat süt, és szinte soha nem fáradt, a férjével is jó a kapcsolata. Munka mellett ez nehéz lenne, így viszont minden energiámat a három lányomra fordíthatom.

Persze azt is megértem, ha valakit ez nem elégít ki, de miért olyan nehéz megérteni, hogy nem mindenkit érdekel a karrier? Mi a baj a htb nőkkel? Ártottunk nektek bármikor is?

Kérlek ne az életstílusomról akarjatok lebeszélni, meg ne osztogassatok tanácsokat, csak hogy miért nézitek le az eltartottakat. Úgy veszem észre, hogy a htb már szitokszó manapság. Ténykeg kíváncsi vagyok. Lécci, kultúrált válaszokat.



2012. dec. 13. 18:03
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/153 anonim ***** válasza:
46%

Csalàdban van ilyen,eljöttek a nyugdijas évek!

Nyugdij semmi,anyuci odaköltözött a gyerekhez mert nem tud megélni.

Gyereknek ráment a házassàga!Csak gratulálni tudok.

Legalàbb kell rakni nyugdijtartalékot,mert ezekre sose gondol senki,hogy mi lesz 30 év mùlva.

Én magamert dolgozom,legyen majd nyugdijam.

Nagyon jòl megvagyunk a férjemmel,de öszintén?

Az èlet hozhat pofára eséseket,és ha történik egy válás bizony ott maradsz egyedül semmi nélkül.Hiszek a hosszù házasságban,de vannak nök azért nyelnek a férjüknek mert nincs semmijük,nem tudnak hova menni,válàs esetén a gyereknek nem tudnak mit felmutatni aztán amikor apucihoz kerül a gyerek megy a felháborodás.

Férjem családjàban a feleség tiszta stressz,idegbeteg,tönkretette magát,behòdol az anyòsáéknak pedig utálja öket,de muszály mert gondba lenne

2020. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/153 anonim ***** válasza:

A 2012. dec. 13. 18:40 választ tévedésből értékeltem fel,

nem értek egyet vele.

2020. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/153 anonim ***** válasza:
mit nem tartasz igaznak benne?
2020. okt. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!