Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor meg ismertétek a...

Amikor meg ismertétek a párotokat, akivel most is együtt vagytok, megházasodtatok stb. Éreztétek, hogy ő az igazi? Vagy mi volt az első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Ismerősöktől hallottam, hogy amikor ők találkoztak a párjukkal akkor éreztek valami különleges érzést, hogy számukra ő az igazi. Én személy szerint a páromnál egyáltalán nem éreztem, sőt... Nem egészen keltett jó benyomást nekem, de mégis együtt vagyunk, és boldog párkapcsolatban élünk.:) Nektek, hogy volt ez?

29/L.


2013. jan. 5. 03:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
HOVÁ TÜNT A MÁSODIK OLDAL ?
2013. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem valami ilyesmit.

Valószínű azért, mert túl sok idiótával is összehozott a sors, akik két értelmes mondatot nem tudtak kinyögni, ő pedig szépen beszélt, kedves volt, figyelmes, aranyos. :)))

2013. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
8%
ez tömény baromság, a nők javarésze amúgy képtelen megmondani hogy mégis micsoda a fontos a másikban neki, meg miért is marad valaki mellett, de legtöbbször azért mert függ a másiktól, érzelmileg sarokba van szorítva vagy csak ostoba megfelelési kényszere van a környezete felé, vagy tudja hogy jobbat úgyse kaphatna meg.
2013. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem éreztem ezt az első találkozásnál.

Nekem az a különleges érzés csak akkor van ha szerelmes vgyok.

Mikor megbeszéltünk egy randit előtte 2,5 hónapig csak telefonon és interneten beszéltünk, társkeresős oldalon ismerkedtünk meg, akkor úgy éreztem, hogy sok a közös vonás bennünk, hogy ha összejövünk működhet a dolog.

Azóta eltelt több, mint 3 év, boldog párkapcsolatban élünk, nyáron lesz az esküvőnk.


23/N

2013. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Interneten ismertem meg,nem volt szimpatikus elsőre,fénykép alapján nem igazán tetszett.

Aztán sokat beszéltünk,/nem azért mert összeakartunk jönni/

ez egy hosszú történet ,de szimpatikus lett szinte a barátom lett.Na és ezután lettünk kiváncsiak egymásra,és az első találkozáskor csak zavarban voltam,nem éreztem semmi különöset,aztán szerelmesek lettünk,és minél jobban megismertem annál jobban tudtam ő az igazi nekem.De nem az elejétől fogva éreztem ezt,nem tudtam hogy az igazi,de szerencsére hamar rájöttem :)5 éve vagyunk együtt , 3,5 éve házasok.

2013. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem, hogy ő az igazi, sőt! Valamiért úgy éreztem, hogy taszít. Ő viszont próbált nyomulni, ami még jobban idegesített. Írogatott, nem hagyta rá a dolgot, és kiderült, hogy tulajdonképpen lehet vele normálisan is beszélgetni. Találkozgattunk, és most már elválaszthatatlanok vagyunk.
2013. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

amikor belépett a helyre, ahol vártuk, akkor nagyon rajtamaradt a szemem :) egyébként sem egy észrevehetetlen jelenség, de már akkor megjegyeztem magamban, h nagy, fekete és szekszi :) mmint a kabátja meg a nadrágja fekete :) kb úgy kell elképzelni, mint Hagridot a HP-ből :)


sokat kerülgettük egymást, mire rádöbbentünk, h mi egymásnak vagyunk teremtve :) ezt azóta egyre több dolog bizonyítja. szóval igen, a mai napig tisztán emlékszem az első találkozásra, mert elég erős érzelmeket váltott ki belőlem. pár éve elmondta, h ez nála is hasonló volt :)

2013. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Először egy társaságban találkoztunk, mert épp az egyik barátnőnk esküvőjére készítettünk egy vicces videót a barátokkal. Meghívtuk a férj barátait egy kávézóba, ahol összeült a két társaság. Amint leültünk, és ránéztem, különös érzés fogott el, nagyon szimpatikus volt, de akkor nem igazán beszélgettünk, csak olykor össze-összenéztünk. (Akkor én még egy 4 éve tartó párkapcsolatban voltam.) Aztán elkészült a videó, lement az esküvő, és rá pár napra bejelölt az egyik közösségi portálon. Eltelt pár nap, és ráírtam, elkezdtünk beszélgetni, eleinte általános dolgokról, mert ugye én még mindig párkapcsolatban voltam. (Az az érdekes, hogy előtte az akkori párom mellett sosem kezdeményeztem beszélgetést férfiakkal, vagy flörtöltem, randiztam titokban...) Aztán találkoztunk, sétáltunk, beszélgettünk..rá 1 hétre szakítottam az akkori barátommal, és 2 hét múlva már egy pár voltunk a jelenlegivel..:) Ennek 1 éve. Érzem, hogy Ő az igazi, mert egy belső késztetést éreztem arra, hogy megismerjem, hogy nekem muszáj valamilyen módon a közelében lennem..sosem gondoltam volna. :) Pár hónap múlva összeköltözünk, és már tervezzük a közös jövőnket. :)


22/N

2013. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először beszéltünk a párommal egy nagyszájú, arrogáns, beképzelt, minden lépen kanál, pletykás, rosszindulatú kis ugrimókusnak gondoltam. :D Több hónapnyi ismeretség után ismertem meg jobban és homlokegyenest megváltozott róla a véleményem. :)
2013. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"Úristen, ki ez az idióta?"

Annyira kis hülye volt, folyton hülyeségeket beszélt és viccelődött. Ha jobban belegondolok tényleg vicces volt :D

Egy közös barátunk hívott meg minket egy kisebb bulira és ő is ott volt. Nem gondoltam, hogy lesz közöttünk valami. 8 éve vagyunk együtt, azóta van egy gyerekünk, a másodikat tervezzük. Boldogok vagyunk egymással. 28/L

2013. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!