Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor meg ismertétek a...

Amikor meg ismertétek a párotokat, akivel most is együtt vagytok, megházasodtatok stb. Éreztétek, hogy ő az igazi? Vagy mi volt az első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Ismerősöktől hallottam, hogy amikor ők találkoztak a párjukkal akkor éreztek valami különleges érzést, hogy számukra ő az igazi. Én személy szerint a páromnál egyáltalán nem éreztem, sőt... Nem egészen keltett jó benyomást nekem, de mégis együtt vagyunk, és boldog párkapcsolatban élünk.:) Nektek, hogy volt ez?

29/L.


2013. jan. 5. 03:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú hát ez kicsit hosszú történet :D a lényeg az hogy az elején kifejezetten utáltuk egymást de már akkor is szépnek tartottam. Amikor találkoztunk mindig piszkáltuk egymást, elhordtuk egymást mindennek és valahogy fordult az egész dolog és megszerettük egymást. Sokkal több közös van bennünk mint gondoltuk és úgy néz ki hogy már végleg együtt maradunk.
2013. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva volt, párom mondta, hogy mikor megismerkedtünk és először felkért táncolni, akkor érezte, hogy ebből nagy dolog lesz. Nekem nehezebben ment, akkor léptem ki egy 2 éves se veled-se nélküled kapcsolatból ami eléggé tönkretett.
2013. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, nem vallottam be magamnak, de első perctől éreztem valamit. Akkor még foglalt voltam, egy elég rossz kapcsolat végén jártam, de a fejemben az járt, hogy azzal a fiúval hozzam rendbe a dolgokat. Hát nem sikerült, mert minden javítási szándékommal egyedül maradtam.

8 hónapba telt, hogy lezárjam a régi kapcsolatot, és el merjem hinni, hogy Ő lesz az... Kivárta. Évek óta együtt vagyunk, hatalmas a szerelem, szeretet, tisztelet és hűség.

Az első benyomásom az volt, hogy egy elképesztően intelligens és meglehetősen jó humorú férfi. Addig csak fiúkkal volt dolgom, fiúkkal gimiből, főiskoláról stb. Nagybetűs Férfiba még nem botlottam bele addig.

2013. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó hogy itt csak a lányok mondják el a véleményüket, ráadásul páran meg is csalták az exüket. Király...
2013. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
6évig reménytelenül de tavaly elengedtem Most eszembe jutott a kérdés kapcsán.. mert mikor ültem vele szembe egy padon egy csodás hajnal volt az ,akkor azt éreztem ez az az ember, ahogy fogtam a kezét, és a szemébe néztem. nem volt kölcsönös de azt hiszem már nem is baj..
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Ffi.vagyok

Én minden esetben érzetem, de mindíg akadt egy nagyobb Ő!

2013. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi neten ismerkedtünk meg, egy hét chat-elés után találkoztunk. Délután 5re volt megbeszélve a randi, hajnali 5kor vitt haza, addig beszélgettünk. Otthon anyukám várt, kérdő tekintetére annyit válaszoltam: ő lesz a férjem! 7 éve vagyunk házasok :)

Arra nem igazán emlékszem, hogy volt-e ilyen nagy ő érzés, egyszerűen csak tudtam hogy ő lesz a férjem és kész :)

2013. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
95%

4 éve ismerkedtem meg vele közös haveri társaságban

már első körben is szimpatikus volt, aztán később éreztem hogy ő a nagy Ő

nem lett happy end, szakítottunk és azóta sok pasim volt de mindegyiknél csak langyos, kényelmes, biztonságos unalmat éreztem és hamar vége is lett a dolgoknak

sosem volt rajtam rózsaszín szemüveg, tudtam és tudom milyen utálatos tudott lenni, mik a jellemhibái én mégis azokkal együtt szeretem

és tudom hogy olyan érdekes, izgalmas, adrenalinnal teli vicces kapcsolatom soha senkivel nem lesz mint vele volt

de talán majd egyszer kikötök az egyik unalmas pacsker mellett ha feladom a lányos reménykedéseket hogy mégegyszer újra lesz olyan élményekben részem

2013. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem a bátyám egyik haverja volt és már akkor is éreztem valamit... Nem tudom mit, alig ismertem de mikor nem volt velem, hiányzott, vonzódtam hozzá testileg és lelkileg is. Nem tudom megmagyarázni. :) Idősebb nálam 8 évvel emiatt kezdetben úgy éreztem semmi esélyem nála. Mikor 22 lettem, megtört a jég és egyik este felhívott. Már nem emlékszem pontosan de vagy 4 órán keresztül beszéltünk. Persze összejöttünk, és én már az első vagy második héten éreztem, hogy szerelmes vagyok. Annyira szeretem, a legjobb barátom, tanácsadóm, férjem, szerelmem, lassan a gyermekem apja. Az egész lényét szeretem, a hibáit, az erősségeit, a személyiségét. A vonásait, az arcát... :) És igen éreztem, hogy az igazi :)
2013. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az akkor meg se fordult a fejemben, hogy ő lenne az igazi. Amikor először találkoztunk, az volt az első benyomásom, hogy "atyaég, ennyire édes mosoly nincs is!". Aztán ahogy ismerkedtünk, egy idő után feltűnt, hogy a vigyori felszín alatt valójában mennyire szomorú (nagyon csúnyán hagyta ott az előző barátnője).

Az első benyomásom az volt, hogy olyan, mint egy kiskutya, akit most dobtak ki egy autóból, ül az út szélén nyüszítve, éhes, fél és fázik, és nem érti, miért nem akarja őt szeretni senki. Pont úgy is álltam hozzá, mint az ilyen út széli kiskutyákhoz: jól van, hát olyan kis helyes vagy, megetetlek, megsimogatlak, hogy jobban érezd magad, de hazavinni nem tudlak, mihez is kezdenék veled... Hónapokba telt, mire igazán meg tudtam vígasztalni (nehezen bízott meg bennem), de az utóbbi másfél év már igazi love story, nagyon boldogok vagyunk együtt :)

2013. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!