Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja van mindenkinek...

Mi a baja van mindenkinek ebbe a családba?

Figyelt kérdés

Elnézést, de ma eléggé kiakasztott a családom.

A párom nemrég jött haza külföldről, és megeggyeztünk a családban, hogy ide fog költözni, és itt fog dolgozni. (már van is munka kilátásban).

Ma apu elkezdett hisztizni mindenért hülyeségért:

* mert nem hagytam neki halfilét (ami ott volt az orra előtt), és mert én miért nem eszek, miért csak a páromat tömöm (ott ettem előtte)

* az is zavarta, puffogott, hogy a párom WC-re megy

* elmentünk anyuval bevásárolni, természetesen a párom nélkül mert apu féltékenységi jelenetet rendezett, és mivel nem volt képes előnkbe jönni, hogy segítsen a csomagokkal, felhívtam a páromat, és ez sem tetszett apunak (annyit kell tudni róla, hogy volt egy balesete, aminek következtében eléggé "meghülyült" a viselkedése)

Aztán ott van a testvérem, aki minden nap 8 körül bejön a szobánkba (mert anyu nála alszik), hogy tudjon beszélni a barátjával. Ez kb úgy zajlik le, hogy 2 - 3 órán keresztűl csak veszekednek, kötekednek, ami már teljesen kiborít engem. És mire le tudok feküdni ott van 12 óra.


Kis előzmények:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Kérlek adtok pár tanácsot.

A költözés kizárva bizonyos okok miatt.


2013. jan. 10. 22:16
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Hát, ha lenne gyerekem én se örülnék, ha odaköltöztetné a barátját. Ettől függetlenül apád egy gyökér.

Miért nem kerestek albérletet, ha jól láttam 23-4 körül vagy, ebben a korban már játszik a meló.

2013. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 Missi_Key ***** válasza:
7%
szóval odaköltöztetted a szüleid házába a pasid, és még felháborodsz hogy van véleményük...-.-"
2013. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


akkor most próbáld meg elképzelni fordítva:


Összeházasodtok, lakást vesztek.


Egyszer csak gondolnak egyet a szüleid, és odaköltöznek hozzátok.


Nektek meg kell húzódnotok egy szobában.


Minden megszokástok felborul. Még wécére sem mehetsz akkor, amikor általában szoktál. Erre mondta a nagynéném, mikor két hónapra hazaköltözött a lánya Hamburgból a férjével és a 3 fiával: "Az ember még el se finghatja magát, mert itt van a nyakát ez az idegen férfi".


Mert hiába a barátod, vagy a férjed, nekik idegen.

Lehet, hogy amúgy kedvelnék, jól elvolnának vele, de együtt lakni, az más.

2013. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Frigg ***** válasza:

Javult azóta valamit a helyzet? Szüleid megbékéltek pároddal? Vagy sikerült valamilyen kompromisszumos megoldásra jutni?

Én még arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyi ideje vagytok együtt pároddal?


23/N

2013. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
56%
Olyan jó, hogy mindenki elolvasta, hogy a szülei kérték, hogy költözzön oda a párja...
2013. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!