Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van apának? Normális,...

Igaza van apának? Normális, hogy ezért utálja a páromat?

Figyelt kérdés

Azt még az elején leírom, hogy apám imád csicskáztatni mindenkit, lusta bemenni a 3 méterrel arrébb lévő szobába a telefonért, inkább kihozatja mással.

1,5 éve vagyok együtt a párommal, minden hétvégén itt van nálunk.

Nyáron az a baja apának, hogy nem nyírja le a füvet, most télen, hogy nem hord be fát, nem lapátolja el a havat.. De még SOSEM kérte meg rá! Múltkor is azt mondta, hogy "jól esett volna, ha ellapátolod a havat".

De most komolyan, heti 2, max 3 napot vagyunk együtt, és akkor is nyírjon füvet (legalább 1,5 óra), meg lapátoljon havat?

Bezzeg azt sosem hozza fel, hogy felkeltünk hétvégén korán, hogy behordja a párom a fát, és végül SEMMIT sem kellett segítenie... Ez valahogy elfelejtődött...


Szóval utálja a páromat emiatt. Normális ez így? Ráadásul a párom nem tudja, hogy apa épp milyen fát akar behordani, tehát vele kéne mennie, de ha apa nem szól, a páromnak figyelnie kéne, hogy apa mikor megy ki fáért?!?! Ez nevetséges szerintem!


2013. jan. 20. 23:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
De majd ezentúl behordom én azt a k*rva fát, nehogy meg kelljen mozdulnia...
2013. jan. 20. 23:20
 12/58 anonim ***** válasza:
37%

Most apukádra vagy mérges vagy a fiúdra? :D


Szerintem egy kicsit jogos hogy a szülők azt szeretnék látni, hogy segítőkész, "dolgos" ember a leendő vejük (menyük?), minthogy azt hogy bevonulnak a kisszobába, oszt' jónapot.


Nekem a sógornőm szokott átjönni a kislányával hozzánk, sosem kérem meg semmire, mégis magától automatikusan elmosogat, ha itt esznek nálunk. Annyira jól tud esni, hogy el nem tudom mondani. Néha ki kellene próbálni, hogy milyen érzés jót adni - és jót kapsz(hatsz) érte.

2013. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

De könyörgöm, ha egyszer nem kéri meg...


Minek hordjon be vizes fát, ha nem az kell? Minek hordjon be fát, ha még egyáltalán nem kell?

Azzal is ugyanúgy baja lenne, de ha megkérné akkor probléma megoldva!!

2013. jan. 20. 23:24
 14/58 anonim ***** válasza:
28%
Pont ez lényege, hogy ne kérni kelljen!!!! Ha nem jön magától a segíteni szeretnék szándék, az meg van áldva, ha kérni kell rá.
2013. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy meg egyszerű. Megkérded apukádat, hogy "Apu, a Jani melyik fából hozzon be?"
2013. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

De nem tudja, hogy melyik fa hol van, ezt is leírtam!

Ezért kéne, hogy együtt menjenek ki a fáért első 1-2 alkalommal, de ha apa nem szól, akkor mit kéne csinálnia? Óránként kérdezgesse, hogy mikor kell fát behordani? Vagy figyelje, hogy mikor lép ki az ajtón??


Ez annyira abszurd, meg lehetne oldani annyival, hogy MEGKÉRI, és tessék, minden rendben lenne!

De neeem, bonyolítani kell a helyzetet, legyen már indok utálni őt..

2013. jan. 20. 23:29
 17/58 anonim ***** válasza:
76%

Akkor másképpen: "Apuka, mikor megy ki fáért, megyek magával, és segítek behozni eleget, hogy ne kelljen többször kimenni".


Ha nem kell fa, akkor ugyis nemet mond. Ha meg kell, akkor csak feláll és kimennek együtt.

2013. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

És igen, már nincs is kedve segíteni, mikor apám szinte minden alkalommal megalázza, meg bunkóskodik vele..

Múltkor megkérdezte, hogy mégis mikor szándékozik hazamenni, már itt van 2 napja, nem sok ez egy kicsit?.. Ne kedves hangnemet, hanem számonkérőset képzeljetek el ehhez.

Vagy amikor kiszökött a kutya és kézben hozta haza a párom, akkor minek hoztad be kézzel, direkt mondtam, hogy ne hozd be kézben, stb.


Semmi se jó..

2013. jan. 20. 23:31
 19/58 A kérdező kommentje:
Az ilyen elszólt "úristen" meg "jézusom"-ról ne is beszéljünk... Szintén olyan hangnemben, hogy nekem égett a pofámról a bőr...
2013. jan. 20. 23:33
 20/58 anonim ***** válasza:
30%

felesleges volt feltenned a kérdést,mest csak fújod a magadét.


csak annyi kéne a barátod részéről, hogy Béla bácsi segíthetek valamit?nem nagy dolog felajánlani.

2013. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!