Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van apának? Normális,...

Igaza van apának? Normális, hogy ezért utálja a páromat?

Figyelt kérdés

Azt még az elején leírom, hogy apám imád csicskáztatni mindenkit, lusta bemenni a 3 méterrel arrébb lévő szobába a telefonért, inkább kihozatja mással.

1,5 éve vagyok együtt a párommal, minden hétvégén itt van nálunk.

Nyáron az a baja apának, hogy nem nyírja le a füvet, most télen, hogy nem hord be fát, nem lapátolja el a havat.. De még SOSEM kérte meg rá! Múltkor is azt mondta, hogy "jól esett volna, ha ellapátolod a havat".

De most komolyan, heti 2, max 3 napot vagyunk együtt, és akkor is nyírjon füvet (legalább 1,5 óra), meg lapátoljon havat?

Bezzeg azt sosem hozza fel, hogy felkeltünk hétvégén korán, hogy behordja a párom a fát, és végül SEMMIT sem kellett segítenie... Ez valahogy elfelejtődött...


Szóval utálja a páromat emiatt. Normális ez így? Ráadásul a párom nem tudja, hogy apa épp milyen fát akar behordani, tehát vele kéne mennie, de ha apa nem szól, a páromnak figyelnie kéne, hogy apa mikor megy ki fáért?!?! Ez nevetséges szerintem!


2013. jan. 20. 23:06
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
De amúgy olyan is volt már, hogy felajánlotta, aztán mondta apa, hogy nem kell, 3 nap múlva meg felhánytorgatta, hogy sose segít semmit a párom..
2013. jan. 20. 23:43
 32/58 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, hogy ezt írom, de nagyon bunkó és udvariatlan az apukád, nem hiszem, hogy normálisan meg lehetne vele beszélni a dolgokat. Nem tudjátok megoldani, hogy amikor találkoztok a pároddal, akkor nem nálatok otthon töltitek az idő nagyrészét?
2013. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Amúgy anyám szerint is csak kötekszik és sose lenne jó, bárit is csinálna. Ezt akkor mondta, amikor apám beszólt a páromnak, hogy miért nem megy ki segíteni a kertbe. Tudtuk, hogy ez lesz, és direkt figyelte anya, hogy apa mit csinál kint. Konkrétan csak járkált jobbra-balra, beszélt a szomszéddal, leült cigizni. Ennyi volt a nagy kerti munka.


De ha a párom kiment volna, tuti, hogy lett volna munka neki, közbe meg apám üldögélt volna.

2013. jan. 20. 23:45
 34/58 A kérdező kommentje:
Igazából a hétvégét itthon szeretem tölteni, nem akarok buszozgatni sem...
2013. jan. 20. 23:46
 35/58 A kérdező kommentje:

A normális szó sosem használ, de ebben az esetben a veszekedés sem.. Mondjuk máskor se nagyobb. Legalább 3x veszekedtem vele emiatt, anya is mellém állt. Végül lerendezte apa a vitát annyival, hogy "akkor csináljatok amit akartok".


Mindig ezt mondja, aztán meg ugyanúgy kötekszik tovább..

2013. jan. 20. 23:48
 36/58 anonim ***** válasza:
Apukád csak alázni akarja a párodat, ez egyértelmű.
2013. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

7 hónap múlva elköltözök a páromhoz, és onnantól megszűnik ez a probléma.. De az előbb hallottam, hogy megint szidta anyának a páromat, hogy "jól meg fogja szívni ezzel a sráccal", és még hasonlók.. Én szeretném fent tartani a jó viszonyt, de így nem fog menni.

És majd ha áthívom őket ebédre, előre látom, hogy mi lesz... Mik ez a bútorok, de kicsi a lakás, "ejj lányom kellett neked ide költöznöd??"...

2013. jan. 20. 23:51
 38/58 A kérdező kommentje:

Tudom, de szeretném elhinni, hogy nem így van.. Nem tudom, miért utálja ennyire. Anya szerint a párom nem tehet róla, de hát valamivel csak "kiérdemelte".. :( Én sem utálok ok nélkül embereket..

És akkor csodálkoznak, hogy miért vagyok ingerült, meg feszült hétvégente.. Amikor apámmal egy légtérben vagyunk, folyton ezen kattog az agyam, hogy nehogy csináljon valamit a párom, amiért apa megalázhatja, beszólogathat neki.. Amikor véletlen kiborított egy pohár vizet, inkább azt mondta, hogy én voltam, hogy ne őt alázza ezért is.

Egész hétvégén ezen jár a fejem, nem tudok kikapcsolódni

2013. jan. 20. 23:53
 39/58 A kérdező kommentje:

*mondtam


Tehát én mondtam, hogy kiborítottam, még mielőtt a párom megszólalhatott volna.

2013. jan. 20. 23:54
 40/58 anonim ***** válasza:
Nem tudsz anyukáddal beszélni az ügyben, hogy hasson egy kicsit apádra, hogy legalább a te kedvedért ne bántson benneteket? Te szereted a párod, neked jó az új lakás, a bútorok stb, és ez a lényeg. Nem apukád költözik hozzá, hanem te, és ez a te életed. Ha nem szokik hozzá ehhez a gondolathoz, akkor később még az unokák lelkébe is bele fog gázolni.
2013. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!