Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van apának? Normális,...

Igaza van apának? Normális, hogy ezért utálja a páromat?

Figyelt kérdés

Azt még az elején leírom, hogy apám imád csicskáztatni mindenkit, lusta bemenni a 3 méterrel arrébb lévő szobába a telefonért, inkább kihozatja mással.

1,5 éve vagyok együtt a párommal, minden hétvégén itt van nálunk.

Nyáron az a baja apának, hogy nem nyírja le a füvet, most télen, hogy nem hord be fát, nem lapátolja el a havat.. De még SOSEM kérte meg rá! Múltkor is azt mondta, hogy "jól esett volna, ha ellapátolod a havat".

De most komolyan, heti 2, max 3 napot vagyunk együtt, és akkor is nyírjon füvet (legalább 1,5 óra), meg lapátoljon havat?

Bezzeg azt sosem hozza fel, hogy felkeltünk hétvégén korán, hogy behordja a párom a fát, és végül SEMMIT sem kellett segítenie... Ez valahogy elfelejtődött...


Szóval utálja a páromat emiatt. Normális ez így? Ráadásul a párom nem tudja, hogy apa épp milyen fát akar behordani, tehát vele kéne mennie, de ha apa nem szól, a páromnak figyelnie kéne, hogy apa mikor megy ki fáért?!?! Ez nevetséges szerintem!


2013. jan. 20. 23:06
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
46%

Elkuldte bocs


De en beszeltem errolukammal, meganyukammal, aki hatapura, hogy hivjak, mert o cs inalna, csak nem tudja mit kell, vagy ha aztigen, hogyan, es o elegge szukszavu, mig mi nagyhanguak vagyunk, raadasul elegrosszcsaladbol jott, igy megnyilni is1,5 evutannyilt megugy, h anyu azt monta, mar

Atja hszeret, emrt ot nem erdekli milyen aarom, de aztlassa, h szeretes tisztel...

Sk esetben sok ido kell az embernek a beilleszkedeshez.

Ebben az esetben az apukadnak van egy fajta stilusa (amit nehez elviselni) a parod ezt nem tudja h kell kezelni, neked kell segiteni neki es egyengetni a dolgokat, hiszen a te csaladod.

Masreszt nalunk ugy fogadtak (meg tini koromban is) a paromat, hogyo nem vendeg (az ismerkedos 1-2 alkalmat leszamitva) hanem csaladtag, akkor mindenbol ugyanugy ki kell vennie a reszet.


Jelenleg. Asajatothhonodban teis vendegkent vagy jelen, mt otta parod?

Nem azt mondom h helyes amit csinal apud, mert nem az! De az sem ahogy te allsz adolgokhoz...

Mi 2 neha 3 havonta jarunk hozzank haza, altalaban pont azert mert nagyszabasu munka van (disznovagas, szuret....stb...)en is szivesebben toltenem jelen esetben a szuleimmel azt az idot, es nem munkaval egytt a szuleimmel, de nagyon szivesen segitek nekik...

Amugy erdekesseg, hogy nalunk a nagyszuleim 3 km re laknak ha ott vagyunk akkor jon neha ha parom fel tudna-e menni apuval vagy ocsemmel segiteni ezt meg ezt......


Azt sem mondom hogy ez a helyes, ez apeldaerteku, de nalunk ig mukodik a csalad, nalunk bevalt, persze minden ember mas, en csak leirtam a mi esetunket


Egy biztos, azzal hogy kiagyalod magad rajta, es duhoskodsz, azzal. Aproblema nem lesz megoldva, csak lesz egy rossz viszony a szuleiddel, ha ne adja nem ikerul a parodal azegyutteles (3ev tapasztalatabol mondom, h nem mindig egyszeru, pedig mi szerencsesek vagyunk) akkor neegess fel magad mogott mindent

Amugy nem irtad a korotok, mert az sem mindegy



25/N

2013. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked összekeveredtek a betűk a billentyűzeteden?:D Alig lehet kihámozni, hogy mit akarsz mondani:)
2013. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
nemtudom mi ott ez a sok megkeseredett válasz. Ti tényleg dolgoztatnátok a gyereketek szerelmét? Vendégségbe jön, engem soha de soha nem kért meg ilyen volumenű dolgokra egyik exem apja sem. PErsze az már, ha megkérdezem, h segíthetek-e és rámbíznak kisebb feladatokat na de fűnyírás? Értem h jól esik oltani a kérdezőt, de ki nem pampogna, ha átmenne a párjához és napi több órányi munkával dolgoztatnék? Gondolkozzatok már el milyen abszurd ez
2013. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Nekem nem ilyen apa, mármint nem utálja a párom, de ő se képes megnyikkanni se, mikor valami kehe van. Mondok példát.


Apa folyton kint van, a műhelyben machinál valamit, még így télen is. Anya mondja délután nekem, hogy jó lett volna ha reggel segít a párom apának bevinni a garázsba a költözéses bútorokat amik reggel érkeztek. Hát basszus :D ha valaki, bárki szólt volna, hogy a hátsó kertünkbe van pár bútor amit a garázsba be kell vinni, akkor azonnal segített volna, de így nemhogy ő, én se tudtam róla :) és még nekem esik rosszul, hogy valószínűleg kitárgyalták, még ha nem is rosszindulatból, mert apa nem képes segítséget kérni. Komolyan elkezdtem kiabálni velük, hogy szóljanak már az isten szerelmére, mert nem vagyok gondolatolvasó, a párom sem az, ki se szeret jönni a szobámból, nehogy bárkit is zavarjon, sz@rni is csak éjfél után mer (2 hétig nálunk voltunk mert üzemlezárás volt a gyárban ahol dolgozik). Tehát csak azt tudom mondani, hogy akinek nincs annyi esze, hogy kinyissa a száját, az magára vessen és dúlva fúlva csinálja meg ő a munkát. Ha már ennyi esze van :)

2013. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
50-es, nem volt könnyű kihámozni a mondandódat, de volt egy szó, amivel végképp nem tudtam megbirkózni: "vivvesenallnaka" - ez mit jelent? :DD
2013. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
azert nem 0 %os..szerintem... de mindegy.... ja nincs billentyuzetem, nem szgeprol vagyok
2013. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
---- viccesen allnak a dolgok a kezeben lett volna...bocsanat, csak ugye nem latszik amit irok...csak miutan elkuldi
2013. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Ja, oké. :)) Én felpontoztalak. :))
2013. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!