Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom választás elé állított...

Niccol kérdése:

A párom választás elé állított. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, van egy cicám lassan 6 éve. A páromnak macskaallergiája van, ez eddig nem is volt probléma, mert mikor csak hozzánk jött bevett egy tablettát, vagy átzártam a másik szobába, és rengeteget takarítottam előtte a nappaliban. De most hogy összeköltözésen gondolkodunk, a párom nem akar gyógyszereken élni, és választás elé állított. De hogyan választhatnék a két legfontosabb dolog között az életemben? A párom amúgysincs oda a cicákér gyerekkori trauma miatt, én pedig olyan vagyok, mint egy macska nő el se tudnám képzelni az életem zsófi nélkül. Mit csináljak most? Tényleg választanom kell?
2013. febr. 13. 06:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/154 anonim ***** válasza:
85%
Úgy akartam írni, hogy a hatalmas szemeivel rám néz és közbe dorombol*
2013. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/154 anonim ***** válasza:
78%

Sokaknak az állatuk olyan, mintha a gyerekük lenne. Velük él már 3-4-5-6 éve, gondoskodnak róla, szeretgetik, vigyáznak rá, és az állat ezt meghálálja a feltétlen szeretetével és odaadásával.

Mikor képes erre egy ember? Soha, talán a kis gyerekek.

Aki képes eldobni a leghűségesebb barátját (mindegy, hogy kutya, macska vagy tengerimalac) egy olyan emberért, aki fele annyit sem tud adni, mint egy állat, az inkább ne is tartson állatot. Az tartson pasit.

Érdekes, amikor az van, hogy "választás elé állított a pasim vagy ő vagy a családom", akkor jönnek a "hagyd ott a pasit", meg a "nem is szeret igazán, ha ilyet kér", meg "biztos nem választanám azt, aki választás elé állított" kommentek. Valakinek az állata a családja. Na akkor mi van?

Vagy amikor egy anya inkább az új pasit helyezi előtérbe a gyerekével szemben, akkor is: "fontosabb a f*sz, mint a saját gyereked?"

Akárki akármit mond, egy állat pont olyan, mint egy gyerek! Vagy még több is.

2013. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/154 anonim ***** válasza:
67%
Te tudod mennyire szereted a párod. Nekem volt olyan pasim aki helyett gondolkodás nélkül a kutyát választottam volna, de ha a férjemnek lett volna ilyen problémája egyértelmű lett volna, hogy a kutya megy a szüleimhez. Hiányzott volna, de nem annyira mint a férjem
2013. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/154 anonim ***** válasza:
32%

52

Te se szerettél még senkit, vagy téged sem szeretett senki.

2013. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/154 anonim ***** válasza:
6%
párodnak innen üzenem hogy hagyon ott téged mert tanál jobbat nálad és ha neked rossz lesz akkor nekem az lessz jó!!!!!:D
2013. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/154 anonim ***** válasza:
90%

De igen most is szeretek és szeretnek.

Csupán tudok választani, mármint párt. Feltétel volt, hogy szeresse az állatokat. :) Soha nem kérne tőlem ilyet.

2013. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/154 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen hogy egyesek milyen rosszindulatúak. A kérdezőt szidalmazzák úgy, hogy az szerencsétlen nem is mondott olyat hogy a "macskáját jobban szeretné", csak azt hogy mindkettőt nagyon szereti és fájdalmas a választás.

Mielőtt szidjátok a kérdezőt, tanuljatok meg olvasni, mert azt is írta hogy bele menne a macska elajándékozásába, ha találnának neki megfelelő, szerető, gondoskodó gazdát.

2013. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/154 anonim ***** válasza:
11%

Macskás bolondok... Még ha kutyáról lenne szó.. De ha a páromnak allergiája lenne, ráadásul még traumája is van a kutyákkal, akkor fájó szívvel de tovább adnám őt, egy jó helyre. A kutya a gazdához hűséges, a macska meg a helyhez.


Nem is értem hogy vagy képes elgondolkozni ezen a dolgon. Macska vagy a párod. Hát hallod válaszd inkább a macskádat, hogy az a szegény fiú találjon magának egy olyan lányt, akinek ő fontosabb mint a macskája.


Majd a macska felcsinál téged és szülhetsz neki egy szép kis almot.

2013. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/154 anonim ***** válasza:
71%

56

Elolvastad a kérdést? :)

Van ismerődöm akinek 40 évesen jött elő az szőrallergiája. Tegyük fel a te párodnak is előjön, ő megy vagy az állat?

2013. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/154 anonim ***** válasza:
66%

Én nagy macskás vagyok, meg úgy általában állatos, de nekem csak macskáim vannak.


Nekem ez az életem, összeszedem őket, segítek rajtuk, imádom a sajátjaimat.. Én ebbe csak még jobban bele akarok merülni. Így teljes az életem. Felnőtt fejjel állatorvosira jelentkezek, én ez vagyok.


Bármennyire is sajnálnám én a páromat adnám fel, nem a macskákat. Nekem tényleg így teljes az életem.


Persze, bárki, bármikor lehet allergiás, lehet gyerekünk lesz, aki allergiás lesz, de én bízok benne, hogy amerre halad az életem, addigra már megoldható lesz, hogy vagy elég nagy házban, kint kis macskaházzal, vagy egészen máshol tarthassam, segíthessem őket, vagy ilyesmi, de a jelenlegi helyzetben nem mondanék le erről. Ez az életem, lelkem, szívem egy darabja. Sajnálom.


Fájna biztos, rossz lenne, de a tévhittel ellentétben nem egyszerűen egy rakás macskát választanék a férfi helyett, hanem saját magamat.

2013. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!