Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom választás elé állított...

Niccol kérdése:

A párom választás elé állított. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, van egy cicám lassan 6 éve. A páromnak macskaallergiája van, ez eddig nem is volt probléma, mert mikor csak hozzánk jött bevett egy tablettát, vagy átzártam a másik szobába, és rengeteget takarítottam előtte a nappaliban. De most hogy összeköltözésen gondolkodunk, a párom nem akar gyógyszereken élni, és választás elé állított. De hogyan választhatnék a két legfontosabb dolog között az életemben? A párom amúgysincs oda a cicákér gyerekkori trauma miatt, én pedig olyan vagyok, mint egy macska nő el se tudnám képzelni az életem zsófi nélkül. Mit csináljak most? Tényleg választanom kell?
2013. febr. 13. 06:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/154 anonim ***** válasza:
67%
Jan, ha nem akar gyógyszert szedni a macskád miatt akkor biztosan nem szeret - de ha te nem válsz meg a macskádtol miatta, akkor te szereted.... Micsoda logika....
2013. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/154 anonim ***** válasza:
41%

Nem válnék meg az állatkámtól. Inkább attól, aki ilyenre kényszerít.

-mi a garancia rá, hogy a pasid nem csal meg? Mennyire elképzelhetö, hogy a macskád lelép egy szebb/fiatalabb/vékonyabb/stb. nővel?

2013. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/154 anonim ***** válasza:
33%

Milyen ember az, akinek egy állat fontosabb, mint a párja?


Ha neked a macska a fontosabb, akkor nem szereted a párod. Felesleges vele összeköltözni.

De miért nem hagyod a szüleidnél a macskádat?

2013. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/154 anonim ***** válasza:
28%
Majd a macska ápolja, ha beteg lesz, vele tervez gyereket is, ugye.... Ész mész, hova mész.....
2013. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/154 anonim ***** válasza:
17%
Szegény csávó, ha majd szakítotok és kérdezik a barátai miért, akkor ezt tudja mondani: "A macskája fontosabb volt mint én". Egy kutyát megérteném, de egy macska??
2013. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/154 anonim ***** válasza:
38%

Agyam eldobom! Mennyi kis önző gyerek válaszolgat és osztja itt az észt. Értitek is, amit írtok? Egy állatot és egy másik embert tesztek egymás mellé és az állat győz? Abszurd. Ha pedig ennyire le sem tojjátok a másikat, akkor ugyan mit kerestek mellette?

Iszonyatosan, szörnyen buta és önző ez a hozzáállás.

Kérdező: tehát te azt várod a párodtól, hogy hozzon áldozatokat érted, szedjen gyószert éveken át csak mert nem bírsz lemondani egy állatról? Vajon te hajlandó vagy érte bármilyen lemondásra? Mert a jól működő párkapvsolat lényege, hogy a másikat szeretném boldoggá tenni. És ha mindkét fél így áll hozzá, akkor működik.


Továbbra is csak azt tudom ismételni: döbbenet, döbbenet, döbbenet...

2013. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/154 anonim ***** válasza:
33%

Tudnád nézni,hogy a párodnak folyamatosan kell feleslegesen gyógyszereznie magát,aztán ha hozzászokott a szervezete,már amellett is szenved egy állat miatt?

Jobb ha a macskát választod,a pasid értelmesebb nőt érdemel,és ezt nőként írom.

2013. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/154 anonim ***** válasza:
27%

"En nem hagynam el az allatomat a paromert. "


Javaslom menjetek feleségül a macskátokhoz és neveljetek közös "gyereket"... az esem megáll. Tényleg vannak férfiak akik ezt lenyelik? :(


Nem a felelősségről van itt szó, lehet találni macskának olyan helyet ahol befogadják. Nyilván nem raknám ki az útra, de megkapnám a lehetőséget hogy megoldjam és nem a párom lenne az utolsó a történetben...

2013. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/154 anonim ***** válasza:
25%

15-ös vagyok.


26-os, örvendek, hogy egyetértünk...nem is értem valaki egy ilyen kijelentést " De hogyan választhatnék a két legfontosabb dolog között az életemben? " hogy gondolhat komolyan???? :-O

2013. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/154 anonim ***** válasza:
8%
én azt javaslom neked hagyd ott amíg lehet menny el. Kínába és maradj ott sokk szerencsét :*D
2013. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!