Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós megütötte a gyerekemet....

Anyós megütötte a gyerekemet. Mit tehetnék, hogy ez többet ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, van egy 7 éves lányom. Tegnap anyóséknál volt, ott is aludt. Délelőtt mentem érte, itthon mesélte el, hogy az anyósom megpofozta, mert kiöntötte véletlenül az üdítőt a földre. A kislányomnak nem a férjem az apja. Észrevettem már, hogy nem szeretik annyira, de egy ilyenért miért kellett megütni? Apósomat felhívtam telefonon, azt mondta minden úgy történt, ahogy a kislány mondja.
2009. szept. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha eddig nem bántották, akkor anyósnak valószínűleg rossz napja lehetett, felidegesítette valaki akár, vagy egészségileg nem érezte jól magát, és eleve ideges volt, és ilyenkor egy apró dolog miatt is képes az ember kijönni a sodrából. Veled még nem volt olyan, hogy "ma ne szóljatok hozzám, mert nem vagyok olyan hangulatban..."? Én erre tippelnék. Persze attól még nem a gyereket kéne elővenni, csak ez valahogy automatikus reflex, és ilyenkor nem gondolkodik az ember.
2009. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
70%
nem hagynäm rä a gyerekemet soha többet.egyrészt ne üsse meg a vérszerinti nagymamäja sem,mäsrészt föleg ne az akinek semmi köze kb a länyomhoz..és igenis,megkéRdezném töle hogy mégis ezt hogy gondolta..
2009. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekek mindent tudnak. ne hidd, hogy nem!!

Lassan el kell neki magyarázni, jön a korszak, amikor a pólyások érdeklik - így saját pólyáskora is. Ezekben a hónapokban. könnyedén megemlíteni, hogy az igazi a nevelő szerető apja mellett volt egy nemzőapja is,, ki nem tudta nevelni, ez meg örül, hogy van neki, és tovább lépni. Olvass utána, de ne titkolózz tovább. Ha a mama keze eljár, a szája is elfog. Ne a szomszédtól tudja meg a kislány!! Ezt a pofont tekintsd véletlen balesetnek.

2009. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
87%
miért nem neveltétek úgy hogy tudja, hogy ő nem az apja? ez hatalmas nagy hiba volt sztem, így hatalmas nagy megrázkódtatás fogja érni majd egyszer
2009. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
62%

Talán ideges volt a mama. Biztos após csalja, vag y 70 ezer lett a víz zárószámla. Esetleg becsípődött egy ideg. Vagy csak valami régi emlék bemozdult. Nem jó, de azért nem történt tragédia! Mindenkivel előfordul egyszer. A kislány megérti ezt, ha egyedi esetről van szó. Ne fújd fel, ne reagáld túl!

Spongyát reá!

2009. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

Majd elfogom mondani a lányomnak, de nem hiszem hogy most, amikor elkezdődött az iskola, akkor kellene. Ráér még megtudni.


Nekem is van rossz napom, de akkor nem szólok senkihez semmit, vagy esetleg kiabálok, de nem kezdem el azt pofozni, aki egy apró hibát vét. Számomra akkor is elfogadhatatlan, hogy megütötte.

2009. szept. 12. 14:50
 17/71 anonim ***** válasza:
43%
Ha jól értelmezem a kérdező mondatait, akkor nem csak a kislány nem tudja, hanem a nagymama se tudja, hogy nem vérrokonok.
2009. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

14:49!

Szerinted mikor kellett volna elmondanom neki? 1 éves kora óta minden nap a férjemet látja maga körül, azt mondja neki, hogy apa. Ha nagyobb lesz, meg fogja érteni, miért nem a vér-szerinti apja neveli.

2009. szept. 12. 14:52
 19/71 A kérdező kommentje:
A nagymama tudja. Hisz mikor bemutatott nekik a férjem (akkor ugye még csak jártunk), tudták, hogy van egy pici lánykám. Azonnal látni akarták.
2009. szept. 12. 14:54
 20/71 anonim ***** válasza:
60%
Ezért megütni egy gyereket!Úristen!Szegény kislány!Beszélgess el anyóssal sürgősen!!!!!!!
2009. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!