Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha esetleg másnál laknátok...

Ti ha esetleg másnál laknátok (átmenetileg) és vendég jönne ahhoz akinél laktok, örülnétek ha miközben Ti fekszetek az ajtó előtt állna a vendég és mondjuk látná ezt, ez Nektek nem lenne kellemetlen?

Figyelt kérdés
Tegnap ért véget a hét, ezzel a munka is, későn értem haza, sokáig fent voltam nem tudtam aludni. Most átmenetileg rokonnnál élünk akihez vendég jött reggel én viszont még pihentem mert fáradt voltam. Kértem a Párom, hogy zárja már be az ajtót mert pizsamában vagyok és ugye férfi rokon jött látogatóba mire Ő értetlenül nézett hogy mit zavar engem, hogy most látta, hogy fekszem. Mondtam Neki, hogy szerintem ez tök ciki, hogy valaki pihen az ágyában és egy vendég meg ott áll a háló ajtajában és néz, nekem iszonyat kellemetlen volt de úgy összekaptunk a Párommal rajta... Mondjuk egyébként is harapós kedvében van de nem tudtam megértetni Vele, hogy engem mi zavart...
2013. márc. 23. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
0%

74%-os, fogd már fel, hogy SENKI NEM ERRŐL BESZÉL!!!!


A balhéról beszél. Nyilván senki nem örül annak, ha olyan dolog történik, ami őt esetleg zavarja, de ettől még ilyen kis dolog miatt SENKI NEM CSAP EKKORA BALHÉT!

2013. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
De a balhét a férfi kezdte azzal, hogy nem tett meg a párjának egy pofonegyszerű dolgot! Ha becsukja az ajtót, most nem lenne itt ez a kérdés!
2013. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
22%

"Őt zavarja, ha így látják. Innentől azzal vitatkozni, hogy hülye, akit ez zavar, már ostobaság. "


Igen te aztán figyelembe veszed az emberi tényezőt, pontosabban CSAK a kérdezőt és a TÖBBi személy és magát a HELYZETET úgy nagyívben le....


Csak mellékesen jegyzem meg, hogy egyáltalán NEM LOGIKUS az okfejtésed,mert ha valakit zavar valami és ha nem lehetne magára a zavarás tényére azt a jelzőt rátenni, hogy túlkomplikálod (ezáltal baromságnak nyilvánítani az egészet),akkor ebből az következik, hogy soha senki nem kritizálhatja azt,akinek valami baja van.


És ami a legfontosabb hogy megint csak kikerülöd az ÉRDEMI VITÁT, vagyis hogy ÉRDEMBEN REAGÁLJ a KONKRÉT MEGÁLLAPÍTÁSAIMRA.

2013. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Egyértelműen neked van igazad, a vendég meg ne nézegessen. A fene a pofáját. Még talán kedvet kapna rád...
2013. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, de a nem cselekvés mióta vitakezdet???

Ekkora baromságot.

Én sem teszek meg mindig mindent és érdekes, senki nem balhézik velem.


Ha valamit akar, akkor felkel és becsukja az ajtót, aztán visszafekszik.


Én viszont itt befejeztem, ennyire lassú felfogással egyszerűen képtelenség "lépést tartani".

2013. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
0%

"De a balhét a férfi kezdte azzal, hogy nem tett meg a párjának egy pofonegyszerű dolgot! Ha becsukja az ajtót, most nem lenne itt ez a kérdés!"



Én speciel SEHOL SEM ÍRTAM hogy a férfi viselkedése tökéletes volt, DE a NŐ viselkedése sem éppen normális. Mellesleg ha a kérdező meg nem reagálja túl,akkor sem lenne itt ez a kérdés. Hogy az ok-okozati viszonyok felerősíthetnek egy adott eseméány bekövetkezését,arról még nyilván nem hallottál.....

2013. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kritizálni a kérdezőt, de itt most nem erről volt szó. Az, hogy ő nem szereti, hogy idegenek nézegetik, nem hiszem, hogy akkora probléma, hogy ki kéne nevelni belőle.


Ez a kérdés nem került volna kiírásra, ha a) a kérdezőt nem zavarja, hogy nézik vagy b) a párja becsukja az ajtót.


A kérdezőt viszont ez zavarja. Ez a személyiségének a része, nem lehet egy rászólással megváltoztatni. Nem fogja hirtelen nem zavarni, csak mert te úgy gondolod, ez hülyeség.


Ebben a helyzetben könnyebb lett volna lenyomni egy kilincset, mint terápiás ülést rendezni, hogy na és mucika, téged miért zavar, ha néznek?

2013. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:

"Ha valamit akar, akkor felkel és becsukja az ajtót, aztán visszafekszik."


Igen, de ha megkéred a párod, hogy csukja be az ajtót, megteszi, ha azt mondod, téged zavar, hogy nyitva? Te megteszed a párodnak, ha ő azt mondja, őt zavarja, ha nyitva?

2013. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
53%-os, nem mondom, hogy igazam van, de szerintem ha az lenne, se ismernéd be, igaz? A sírig vitatkoznál, csak mert nincs péniszem. Így igazam se lehet.
2013. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vetted volna észre 74 én KONKRÉT MEGÁLLAPÍTÁSOKAT tettem és még voltam olyan kedves is hogy pontokba szedtem, hogy ezáltal egyszerűbben lehessen rá reagálni. De te ezekre NEM reagálsz. SŐT a többi KONKRÉT válaszaimra sem. És még ezekután akarod nekem BEMESÉLNI (és jössze zzel az álságos dumával) hogy azért nem fogadlak el,mert nincs péniszed. MIntha én folyamatosan a NŐI MIVOLTODDAL érvelnék. Egyszer sem írtam olyat, hogy mivel nő vagy ezért kizárom a helyes válasz lehetőségét a részedről. Ezt az "érvet" csak most hasznbálod,mert már mivel nem tudsz jönni,így beállítod magad elesettnek,akit elnyomnak. Csak sajnos ezzel még ÉRDEMBEN nem reagáltál.
2013. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!