Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha esetleg másnál laknátok...

Ti ha esetleg másnál laknátok (átmenetileg) és vendég jönne ahhoz akinél laktok, örülnétek ha miközben Ti fekszetek az ajtó előtt állna a vendég és mondjuk látná ezt, ez Nektek nem lenne kellemetlen?

Figyelt kérdés
Tegnap ért véget a hét, ezzel a munka is, későn értem haza, sokáig fent voltam nem tudtam aludni. Most átmenetileg rokonnnál élünk akihez vendég jött reggel én viszont még pihentem mert fáradt voltam. Kértem a Párom, hogy zárja már be az ajtót mert pizsamában vagyok és ugye férfi rokon jött látogatóba mire Ő értetlenül nézett hogy mit zavar engem, hogy most látta, hogy fekszem. Mondtam Neki, hogy szerintem ez tök ciki, hogy valaki pihen az ágyában és egy vendég meg ott áll a háló ajtajában és néz, nekem iszonyat kellemetlen volt de úgy összekaptunk a Párommal rajta... Mondjuk egyébként is harapós kedvében van de nem tudtam megértetni Vele, hogy engem mi zavart...
2013. márc. 23. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem volt szükségem kioktatásra. Nem fogom bizonygatni, hogy nem ez életem legnagyobb problémája,vannak nagyobbak is de ez tényleg annyira aprócska dolog volt, hogy talán ezért álltam annyira értetlenül előtte.


Azt írod elolvastad. Ez oké. De nem értelmezted... Azt írtam Ő kezdte a veszekedést és Ő rohant le ENGEM!! Hogy ugyan engem miért zavar, hogy néznek és a hangneme és maga a reakciója zavart engem, ahogyan leszedte a fejem, hogy ugyan engem miért zavar ez ... Na de hogy érthető legyen, mégegyszer leírom az, hogy veszekedtünk nem feltétlenül vonja maga után, hogy ÉN kezdeményeztem a veszekedést. Én kértem meg de nem én kezdtem veszekedni!!!!!

2013. márc. 24. 19:54
 52/63 anonim ***** válasza:
62%

Ez a 69%-os vagy egy unatkozó gyerek lehet, vagy egy kismama (bocsánat a normálisaktól), aki befordult a 4 fal között, vagy csak egy lelki beteg ember.

Épp elméjű ember nem ilyen stílusban válaszol egy normál kérdésnél!

2013. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Úgy látom, itt már egy élénk fantáziájú hozzászóló saját mesét is írt a történet alapján szabadon. :D
2013. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Basszus 69%-os értsd már meg, hogy nem vendégség hanem itt lakunk. :) A kettő nem ugyanaz. Figyelj egyébként nyugodtan lehiggadhatsz, én is megtettem már, még a szívemre venném, hogy miattam megy fel a vérnyomásod. :) Lehet, hogy az én problémám is nevetségesnek bizonyult, de ne haragudj meg a Te válaszaid is egyre gázosabbak... Egyszerűen nem vagy képes felfogni amiket leírok. Azt írod én akartam veszekedni...Hányszor írjam már le könyörgöm, hogy a veszekedést nem én kezdeményeztem. Akkor ugyan miért gondolod, hogy én akartam veszekedni? Na meg azt is leírtam milliószor, hogy nem vendégség, hanem jelenleg ez az otthonunk. Gondolom Te nem dolgozol, vagy igen keveset ha megveted azt aki még 10-kor az ágyban pihen. Tudod amikor éjszakás vagyok akkor meg még 11-kor is alszom akkor most milyen választ írsz majd? Kövezzenek meg érte esetleg? Ah...
2013. márc. 25. 13:47
 55/63 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem neked nem megy a szövegértelmezés... Jó oké akkor a gyengébbek kedvéért beszámozom :) (remélem a számokat ismered)


1. Már jó párszor megkérdeztem, hogy akkor miért nem vetted a fáradtságot és keltél fel és csuktad be ha ennyire zavar?


2. Kórházban mit csinálsz? Ott mibe vagy / lennél? csak nem pizsamába? Ott nem zavarna ha a rokonok pizsamában látnának?


3. Amúgy akkor most fizettek a lakhatásért vagy sem? Vagy most értsük úgy hogy szülőknél laktok???


"miattam megy fel a vérnyomásod. "

Ne reménykedj :) ez miatt nem bosszantom magam, csak szánalmas hogy olyan mint Te ennyire tönkre tudja vágni a hétvége hangulatát az embernek (most gondolok itt a párodra, a rokonéra, meg akiknél laktok, mert el tudom képzelni hogy szegények ennek mind fültanúi lehettek).


Engem ez a történet abszolút hidegen hagy, inkább nevetséges hogy ennek ekkora feneket kerítettél, és még ki is írtad...


Másrészről ha másnál laknék, meghúznám magamat, nem balhéznék ilyen piszlicsálé ügyeken... :)

2013. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
59%

ma 14:24 Te nagyon ráérős vagy! Este 23-kor, reggel 8-kor, s délután 14-kor is meg lehet itt találni.

De hogy beleéled magad, nem semmi. :D

2013. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező! ne foglalkozz vele! Látod, hogy unatkozik, s itt éli ki magát. Erre már nem lehet mit mondani, nem is kell.

Adtunk már választ, tanácsot a kérdezőnek, nem kellene személyes ügyednek tekinteni, s már kitalálni hozzá dolgokat. Már megfájdult a fejem annyi hülyeséget összehordasz, amire senki nem kíváncsi.


Na jó jó pihenést, én 12 órás műszakot lehúztam.Ajánlom ezt a zsörtölődő válaszolónak is, hátha lenyugszik egy kicsit.

2013. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

Igen ismerem a számokat. :) Egyébként azért érsz rá ennyire mert Neked nincs más dolog mint itt ülni?:) Vagy nincsenek körülötted emberek akiket mondjuk szerethetnél, ahelyett, hogy engem piszkálsz? Valami oka biztosan van, hogy ennyire nem tudsz leakadni erről a kérdésről, igazából nem egy túlzottan tömeget megosztó témát dobtam fel.


Szerintem Neked az agyaddal van a gond, mert kb. ötezredjére írom már le de többet nem fogom, hogy a vitát NEM ÉN kezdeményeztem. Az ajtót azért nem zártam be édesem mert nem akartam kimenni úgy a pasihoz, hogy pizsamában vagyok. :) Hogy a kórházban mit kezdenék magammal? Tudod ott női és férfi részleg van, azért nők közt nem gázos szerintem. De egyébként sem gáz a pizsama, csak tudod reggel az ember még hót nyúzott, meg am is ritkán látok embereket pizsamában szaladgálni az utcán.

Abba meg mégis hogy merészelsz belekötni, hogy mi hol lakunk? Nem a szülőknél tartunk és igen, fizetünk a lakhatásért, ezért dolgozom ill. hogy a családomnak meglegyen mindene. Ehhez végképp semmi közöd nincsen. Örülj neki, hogy a Te párodnak (már ha van olyan) nem kellett egy súlyos műtéti beavatkozáson átmennie ami miatt kb. egy évre totál munkaképtelenné vált!!! Már az mindent elárul Rólad, hogy még ebbe a részébe is beleszól ill. belekötsz, ez a helyes szó rá! Tudod lehet, hogy én egy ilyen kis semmiség miatt kiírtam egy kérdést, nevezzenek ezért szánalmasnak, nevetségesnek, sőt még le is hülyézhetnek. Inkább minthogy ilyen kötekedő, rosszindulatú, gonosz ember legyek, aki mások nyomorán köszörüli a csőrét!! Mert már rég eltértél a tárgytól amikor a lakhatásunkról kezdtél el beszélni! És most mondom azt Neked, hogy itt legyen elég, mert ez már a Te szegénységi bizonyítványod azzal kapcsolatban amit itt művelsz.

2013. márc. 25. 20:12
 59/63 anonim ***** válasza:

Ez már a szánalmas.hu-ra való.

Kérdező! Ne foglalkozz vele, ezt élvezi! Hagyd rá, majd elcsitul, ha nem foglalkozol vele!

2013. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Kórházban miért lenne ciki? Ott a pizsama az "egyenruha", mindenki abban van.


Nem tudsz érvelni, viszont azt sem fogod fel, hogy miért hülyék a példáik. Rossz kombináció.

2013. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!