Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha esetleg másnál laknátok...

Ti ha esetleg másnál laknátok (átmenetileg) és vendég jönne ahhoz akinél laktok, örülnétek ha miközben Ti fekszetek az ajtó előtt állna a vendég és mondjuk látná ezt, ez Nektek nem lenne kellemetlen?

Figyelt kérdés
Tegnap ért véget a hét, ezzel a munka is, későn értem haza, sokáig fent voltam nem tudtam aludni. Most átmenetileg rokonnnál élünk akihez vendég jött reggel én viszont még pihentem mert fáradt voltam. Kértem a Párom, hogy zárja már be az ajtót mert pizsamában vagyok és ugye férfi rokon jött látogatóba mire Ő értetlenül nézett hogy mit zavar engem, hogy most látta, hogy fekszem. Mondtam Neki, hogy szerintem ez tök ciki, hogy valaki pihen az ágyában és egy vendég meg ott áll a háló ajtajában és néz, nekem iszonyat kellemetlen volt de úgy összekaptunk a Párommal rajta... Mondjuk egyébként is harapós kedvében van de nem tudtam megértetni Vele, hogy engem mi zavart...
2013. márc. 23. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

ma 16:36 Amit te leírtál ketchupos dolgot az teljesen más.Ott persze hogy ugyanannyiból áll felállni neki is.


Az meg hogy egész nap csicskáztat valaki valakit, az miért van együtt vele?Itt nem erről volt szó szerintem.


Ha valaki ennyit nem hajlandó megtenni a párjáért(becsukja az ajtót), akkor ne is kezdjen párkapcsolatba, max egy olyannal, aki fogyatékos, s mindenbe neki fog igazat adni.


S valószínű igaza van az egyik válaszolónak, aki azt írta, hogy itt az a fő gond, hogy a pasi nem értette,nem fogta fel, hogy a másikat miért zavarja, hogyha nyitva van az ajtó, amikor valaki épp megy vendégségbe.

Alapból mért volt nyitva az ajtó, ha még pihent a kérdező.Ha valaki kimegy, akkor bezárja, ilyen egyszerű. Erre kérni se kell.

2013. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
75%

Na vajon miért kérte meg a párját, h csukja be az ajtót?

Talán azért, mert pizsamában volt a kérdező és ugyanúgy meglátta volna a kedves vendég? Pont ezt szerette volna elkerülni!

2013. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
0%

41!


Tudod ezzel az a baj, hogy csak egyik oldaláról látjuk (arról is csak annyit amennyit elmond, a párja véleményét meg nem tudjuk, hogy miért tette). el lehetne gondolkozni a kérdezőnek, hogy vendégségben talán illik nem 10-ig fetrengni az ágyban, és talán alkalmazkodni kellene a vendéglátóhoz is. Ne csak ő várja el hogy alkalmazkodjanak hozzá... Másrészről nem tudjuk, hogy amikor lefeküdtek, becsukták-e az ajtót...stb, lehetne sorolni napestig.


De még mindig azon a véleményen vagyok (és nyugodtan kövezzetek meg érte) hogy ha reggel dumálni tud valaki, akkor már fel is állhatna és be is csukhatná azt a r-ohadt ajtót! :DDDD


Meg most elgondolkozhat legalább a kérdező, hogy nem -e egyszerűbb kikelni az ágyból (teszem azt holnap délelőtt 11-kor) és magának becsukni, és akkor nem lesznek ilyen problémái, és nem fog itt forrongni egész délután. Felvetődik bennem a kérdés, hogy vajon ez nem egy gerjesztett veszekedés volt-e???? Mert egyszerű a képlet: ha megkérem a páromat csukja be, és nem csukja be, kimegy a szobából, akkor egyszerűen felkelek és MAGAM csukom be... de gondolom egyszerűbb és kényelmesebb a másikat b@szogatni saját hülyeség miatt...

2013. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Na itt is vagyok csak most értem haza a munkából.


Jól összekapott mindenki ezen a kérdésen, nem kellett volna én nem ezt vártam.


Nos az első amit máris szeretnék tisztázni, hogy az, hogy én 10-kor pizsamában fetrengek az ágyban, az az én dolgom, senkinek nem tartozom elszámolással. Egész héten dolgoztam mellette egy képzésre járok, háztartást vezetek van egy kisgyermekünk is.


Míg én ezeket megcsinálom a Páromnak jelenleg nincs munkahelye sajnos, decemberben elbocsátották az előtt egy elég macerás műtét miatt gyakorlatilag képtelen volt dolgozni. Emiatt kényszerültünk átköltözni ide, amíg fel nem gyógyul. Amikor új munkahelyet kapott úgy adódott külön tudunk ismét költözni viszont mire összekaptuk volna magunkat elbocsátották, ennek már 4 hónapja. Így a költözésnek búcsút intettünk.


Ő is ugyanúgy fekszik az ágyban még 10-kor ha én épp nem vagyok itthon mert dolgozom vagy mert a képzésen veszek részt vagy akármi mást csinálok, én is ugyanúgy kiszolgálom őt azzal, hogy megfőzök, mosok rá, takarítok...stb. az én fenekem nincs kinyalva...Nem tudom, hogy hogy lehet abból arra következtetni, hogy ki van nyalva a seggem, hogy arra kértem meg, hogy zárja már be az ajtót mert Ő épp ott állt ...


Hát ez legyen az egyetlen hibám, hogy megmertem engedni magamnak, hogy munkakezdés előtt még pihenjek kicsit... A férfi pedig nem az én rokonom volt, tehát nem tudom miért gond az, hogy én nem akartam úgy feküdni az ágyban pizsamában, hogy Ő épp ott áll. De számomra nem is ez volt a lényeg, csak úgy összekaptunk ezen a kis semmisségen, hogy ebből más dolgok is előjöttek és teljesen elkeseredtem, hogy ebből miért kellett ilyen veszekedésnek kikerekednie. Én nem veszekedtem a Párommal, hogy nem zárta be az ajtót, ez valóban nem nagy dolog, inkább Ő "rohant le", hogy jaj és mivan akkor ha látott na Istenem és onnantól megkezdődött a veszekedés...


Nem várom el senkitől, hogy nekem adjon igazat, csak véleményeket vártam és elfogadom hogy valakinek ez csupán egy semmiség. Utólag visszagondolva valóban az volt, csak rossz kedvű voltam miatta és ennyi. Azóta már megbeszéltük, míg dolgoztam megnyugodtak a kedélyek, kibékültünk.


Mégegyszer kihangsúlyozom, hogy nem ezen vesztünk össze annyira csak ez volt a nyitó oka a veszekedésünknek amihez még hozzácsapódtak dolgok.


Köszönöm a válaszokat, Mindenkinek, annak is aki esetleg negatív véleményt írt, hiszen az is lehet építő jellegű, ha a lényegét olvassa ki az ember.

2013. márc. 23. 22:58
 45/63 anonim ***** válasza:

Jogos, engem se bámuljon senki pizsamában az ágyban.

De egyáltalán minek nézegetne engem egy vendég, nem hiszem, hogy azért jött. Az sem egészen normális azért.

2013. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
De egyébként nem nézegetett, hanem hallottuk, hogy csöngetnek és ugye kiment a lányunk a szobából nyitva maradt az ajtó és megkérdezte a Párom, hogy ki csengetett mire a lakás tulajdonosa elmondta. Én feküdtem az ágyban és szóltam a Páromnak aki akkor jött be, hogy zárja már be az ajtót. Addigra már a pasi feljött és beköszönt csak nem ment tovább a lakásban hanem állt még ott egy darabig és utána ment csak be a nappali részbe. Végül is így kerek a sztori.
2013. márc. 23. 23:33
 47/63 anonim ***** válasza:

43! Nem vendégségben vannak ott, hanem átmenetileg ott laknak. S már miért ne aludhatna/pihenhetne 10 óráig? :)

Én pl. több műszakban dolgozom, emiatt a szervezetem teljesen felborult. Van, hogy hajnali 2ig sem bírok aludni,s reggel 9kor úgy kelek fel, mint akit agyon vertek. Nem a legjobb érzés. :)

Mindegy, én nem ítélek el ezért senkit.


S kérdező, örülök, hogy sikerült megbeszélni!:)

2013. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

basszus ezért balhézni! röhej!


Kérdező! Örülök neki hogy EZ A LEGNAGYOBB problémád!

2013. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

Kedves 48-as úgy látom nem sikerült értelmezned amit legutoljára írtam. Feltételem nem vetted a fáradtságot, hogy az utolsó kommentemet elolvasd. Nem kifejezetten ezen balhéztunk össze, ahogyan írtam emiatt nem kezdtem veszekedni csupán megjegyeztem, hogy igazán bezárhatta volna az ajtót, mire a Párom kicsit idegesen reagált és ebből jöttek más dolgok a vitába, csak ebből indult ki!!!


Én is több műszakban dolgozom. :) (ez a 47-es válaszolónak szól):)

2013. márc. 24. 18:45
 50/63 anonim ***** válasza:
0%

Akkor is kívánom hogy az ajtó nem becsukása legyen életed legnagyobb problémája!


"Feltételem nem vetted a fáradtságot, hogy az utolsó kommentemet elolvasd."

Képzeld elolvastam! Ezt megszívtad!


"Nem kifejezetten ezen balhéztunk össze, ....mire a Párom kicsit idegesen reagált és ebből jöttek más dolgok a vitába, csak ebből indult ki!!!"


Talán IDEJÉBEN kellene MEGFELELŐEN tudnod kezelni a konfliktusokat és AKKOR nem lennének ilyen gondjaid!



JÓ lenne ha te is vennéd a fáradtságot és visszaolvasnád, mert ELŐRE MEGÍRTAM HOGY SZERINTEM EZ A RÉSZEDRŐL EGY MŰBALHÉ VOLT: akkor is nekiestél volna a párodnak ha két különböző zoknit húz fel aznap... vagy ha csak egyet pislog... BALHÉZNI AKARTÁL és pont.


A párod helyében ma este leszerelném az ajtót és akkor nem tudnál holnap nyekeregni, hogy nincs becsukva :DDDD PROBLÉMA MEGOLDVA :DDD


Menj el futni, ne a párodat terrorizáld!

2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!