Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha esetleg másnál laknátok...

Ti ha esetleg másnál laknátok (átmenetileg) és vendég jönne ahhoz akinél laktok, örülnétek ha miközben Ti fekszetek az ajtó előtt állna a vendég és mondjuk látná ezt, ez Nektek nem lenne kellemetlen?

Figyelt kérdés
Tegnap ért véget a hét, ezzel a munka is, későn értem haza, sokáig fent voltam nem tudtam aludni. Most átmenetileg rokonnnál élünk akihez vendég jött reggel én viszont még pihentem mert fáradt voltam. Kértem a Párom, hogy zárja már be az ajtót mert pizsamában vagyok és ugye férfi rokon jött látogatóba mire Ő értetlenül nézett hogy mit zavar engem, hogy most látta, hogy fekszem. Mondtam Neki, hogy szerintem ez tök ciki, hogy valaki pihen az ágyában és egy vendég meg ott áll a háló ajtajában és néz, nekem iszonyat kellemetlen volt de úgy összekaptunk a Párommal rajta... Mondjuk egyébként is harapós kedvében van de nem tudtam megértetni Vele, hogy engem mi zavart...
2013. márc. 23. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érdekel ki látja, hogy alszom"


Azt fogja már fel itt mindenki, hogy az égvilágon semmit nem számít, TITEKET érdekelne-e, vagy TI hogyan csinálnátok, a kérdezőt zavarja. Ez a kórelőzmény, tök mindegy, hogy nektek, mi az élettörténetetek.

2013. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
0%

Éppen nem tök mindegy.

Mert hülyeség. Vannak olyan dolgok, amik minden embert zavarnak, de vannak olyanok, amik szinte senkit.

És a válaszom lényege egyébként sem ez volt. Ha nem sikerült értelmezned, az nem az én bajom.

2013. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
58%

"Vannak olyan dolgok, amik minden embert zavarnak, de vannak olyanok, amik szinte senkit."


Ez jó nagy baromság.

2013. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
20%
Legalább gondold végig, mielőtt ilyen hülyeséget mondasz. Sikerül, vagy szeretnéd, hogy példálózzak?
2013. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:

ma 10:56


Az én pontjaimra,bármelyikre is tudsz ELLENÉRVET felhozni, hogy MELYIKBEN nincs igazam és KONKRÉTAN HOL? Ha ez sikerül akkor szóljál.

2013. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:

Hagyd már rá, most csak beszólogat mindenkinek.


Egészségére és hajrá.

2013. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
70%-os, igen, szeretnék példákat kérni.
2013. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:

Oké, akkor nézzünk pár egyszerűt. Szép hosszú körmökkel végighúzok egy táblát. Az elég rendesen csikorog, szinte fáj. Zavar, ugye?

Lecsukják előttem a sorompót, mikor késésben vagyok a munkahelyemről. Eléggé zavar. Világos már, vagy még mindig nem???

2013. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

"Az én pontjaimra,bármelyikre is tudsz ELLENÉRVET felhozni, hogy MELYIKBEN nincs igazam és KONKRÉTAN HOL? Ha ez sikerül akkor szóljál."


Az a baj, hogy figyelmen kívül hagyod a kérdezőt. Az emberi tényezőt. Őt zavarja, ha így látják. Innentől azzal vitatkozni, hogy hülye, akit ez zavar, már ostobaság.


És ha ezt nem érted, sőt, értened sem kell, csak elfogadnod, akkor innen nem lehet tovább lépni. Innen elcsúszik minden.

2013. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

"Oké, akkor nézzünk pár egyszerűt. Szép hosszú körmökkel végighúzok egy táblát. Az elég rendesen csikorog, szinte fáj. Zavar, ugye?"


Engem ez speciel nem zavar, ezt épphogy én szoktam csinálni. :)


"Lecsukják előttem a sorompót, mikor késésben vagyok a munkahelyemről. Eléggé zavar. Világos már, vagy még mindig nem???"


A nevelőapám birkatürelmű ember, őt cseppet sem zavarja. Előkapja az újságját, és olvasgat, akkor is, ha késésben van. Szerinte jobb késve odaérni, mint soha nem érni oda.

2013. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!