Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nem lehetne...

Ha a párodnak nem lehetne gyereke akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül vele maradok,csak a környezetem molesztál,hogy ezt még meg bánom.Komolyan mondom,hányinger kerülget az ilyen emberek légkörében.Nehogy már ettől ne érezze magát valaki embernek,hogy meddő..

Anyám is ilyen...

Egyébként együtt élünk már fél éve!

Szóval,szerintem nincs veszve semmi.Még egyébként is ráérünk a gyerekkel (örökbefogadás) mivel csak 22 évesek vagyunk.

Szerintem ez nem szabhat gátat egy kapcsolatban!Vagy ki,hogy gondolja?Érdekelnek a vélemények!


2013. márc. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
62%
Az hittem hipotetikus a kérdés, most látom, hogy még orvosi téves diagnózis is lehet. Átolvastam a válaszokat, valami komolyabb orvoshoz, meddőségi klinikára kellene menni, KÁLI vagy Forgács intézet például, hogy bevizsgálják pontosan mi baja és hogy tényleg nem lehet gyereke. Ultrahanggal meg nyúlkálással nehogymár a nőgyógyi tudja, hogy épek-e az ivarsejtek, a leleteket össze is cserélhetik, egyszer olyan eredményt kaptam, hogy súlyos májbeteg vagyok, az orvosnak volt esze és új vizsgálatot kért. Ennek fényében a félelmek sem komolyak tessék normális orvoshoz menni.
2013. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nekem nem fontos a közös gyerek.Nekem ő fontos,szóval vannak más alternatívák a családalapításhoz!

2013. márc. 28. 20:13
 53/65 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy vele maradnék!


Kb. 2-3 hónapja látottt valami filmet, ahol a pasinak nem lehetett gyereke, de próbálkoztak a feleségével, félt bevallani neki. Akkor kérdezett rá, hogyha mi ebbe a szituációba kerülnénk, akkor vele maradnék, vagy elhagynám. mondtam is, hogy elég egyértelmű a dolog, ugyanis nem azért vagyok vele, hogy idővel tenyénszcsődörnek használjam, hanem azért, mert szeretem. És ez nem lehet akadály, mert ha egyszer úgy érezzük, hogy igenis jó lenne, ha lenne gyerekünk, akkor örökbe is lehet fogadni.

2013. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
Én semmiképp nem hagynàm el ezért! Szeretem nagyon:)
2013. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek sem lehet gyereke, soha nem tartott vissza. Bár szerettünk volna szülők lenni, így örökbe fogadtunk.
2013. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
37%

El tudom képzelni hogy valakit annyira szeressek, hogy ne hagyjam el e miatt.

Sajnos most nem éppen ilyen kapcsolatom van, de igen tudnék valakit ennyire szeretni....

2013. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kérdés. így van örökbefogadás. a környezetet meg le kell tojni, de komolyan. a bajban ti lesztek ott egymásnak és nem a környezet...
2013. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
65%

Mellette maradnék.

Mi már több ideje próbálkoztunk a babával, mikor kiderült, nem lehet gyerekem. Nagyon el voltunk kenődve, mind2en vágytunk rá nagyon. Aztán úgy voltunk vele, ha nem jön, hát nem jön, megleszünk így is. A diagnózis után 8 hónappal mégis teherbe estem. Azóta már van egy 8 hónapos kislányunk. Úgyhogy szerintem ne ijedjetek meg, keressetek fel egy meddőségi centrumot.

2013. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy saját gyerek legyen? Én tuti maradnék. Legalábbis úgy gondolom, hogy ha két ember szerelmes akkor egy ilyen 'probléma' se állhat közéjük.


Mellesleg lehet örökbefogadni. Bár néha nehezebb azzal a gyerekkel. De hosszabb távon sokkal 'hálásabb' dolog. Mert nem jobb nekik az intézetben.


Nem egy olyan barátom van aki intézetben nőtt fel, és tudom milyen rossz nekik mert úgy igazán senkihez se kötődtek gyerekként, jó a koliba alakulgat az, hogy kötődnek a csapathoz és szinte a családjuknak tekintik meg az otthonuknak de az sem az igazi.

2013. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
Természetesen. Én akkor hagytam volna el, ha akart volna.
2013. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!